Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

bratnie dusze   

Strona 7 / 10 Wstecz Następny
sokół
bywalec

cienkun, rzuć okiem i sam powiedz co o tym sądzisz . Bo ja mówiąc o fali syfu i zgorszenia właśnie kierunek świata ma w d..... Co ci ludzie zawinili że broną swoich wrtości żeby byc tak upokarzanym przez całe te chordy feministek i homo ( to te grupy się trzymają ) , na prawdę taka tolerancja Ci odpowiada ( nie zwracaj uwagi na strone skąd pochodzi ten link bo to akurat prostactwo ale filmik ciekawy mi wpadł w ręce ) http://www.sadistic.pl/katolicy-bronia-katedry-w-san-juan-przed-horda-feministek-vt249187.htm

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2013 5:01 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Komentarz znaleziony przez przypadek ale bardzo trafny, mam nadzieję, że autor się nie pogniewa.
[b] [i] W Gruzji nawiedzeni księża na czele tłumu rozpędzają marsz równości, w Argentynie nawiedzone feministki atakują modlących się. Dwie strony tej samej głupoty![/i] [/b]

[edytowane 3/12/2013 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2013 10:58 pm
sokół
bywalec

racja bellis nawiedzeni moga byc po dwóch stronach , zresztą zachowanie wielu duchownych przysparza wiele złego dla wiary i kościoła ..............z tym że jaki to masz równości ? jeżeli dla równości homo itp . to nie dziwię się , znasz moje zdanie, czasem trzeba ostrzej zaprotestowac , nie wystarczy sie modlic i biernie patrzeć

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2013 12:21 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Człowieku i ty chcesz tolerancji dla swojej wiary?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2013 6:32 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Wykluczanie kogoś z innego powodu niż jego złe (tzn. krzywdzące innych) czyny jest dla mnie nie do zaakceptowania. Bez względu na to, jaką wiarą lub ideologią się to podeprze.
Ciekawe, ilu gejów znasz osobiście [b]sokół [/b]...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2013 7:00 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Ciekawe, kto by się przed nim przyznał. Ja bym raczej nie miała ochoty.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2013 7:07 pm
Lily
 Lily
Famed Member

No tak też sobie myślę, że te środowiska, które tak strasznie protestują przeciwko inwazji gejów, nie znają żadnych gejów, bo nikt się przed nimi nie ujawni.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2013 7:10 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ja w ogóle nie wiem skąd u katolików takie ciągoty do zaglądania innym do łóżka. A niech każdy sobie robi to co mu się podoba. Wpierdzielają się gdzie się tylko da a jak ktoś im to wytknie to foch i obraza że religia wszystkim przeszkadza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2013 7:10 pm
n.i.x
stały bywalec

Bóg kocha wszystkich dobrych ludzi, obojętnie czy są innej orientacji. Bóg tez osądzi nas z grzechów bo to on jest od osądzania ludzi. ..nikt nie jest idealny. Wszystko sie okaże po śmierci 🙂 Ja podziwiam homoseksualistów katolików którzy niosą swój krzyż i trwają w wstrzemięźliwości. Nigdy nie uważałam homoseksualistów jako ludzi nienormalnych (sama mam znajomego geja i jest całkiem ok) ..jedynie uważam ze ich orientacja jest nienaturalna czego im jako katoliczka szczerze współczuje. Niestosowne zachowanie na paradach to juz osobny temat.

Pozdrawiam i życzę radosnego Mikołaja 🙂

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2013 1:24 pm
sokół
bywalec

belis o co Ci chodzi z tolerancją mojej wiary ? normalne że nie toleruje homo i co z tego , uważam to za syf

bije z was straszny fanatyzm oceniania innych ....co ty myślisz xxxl że co aj bym zrobił tem u komuś jak bysie okazał homo , rzuciła się do gardła , zbutował , przeklinał , juz to mówiłem g..... o mnie wiecie a robicie ze mnie jakieś kibola czy faszystę co wszystko by chciał załatwiać siłą , te wasze oceny sa wstrętne tylko że ktos myśli inaczej a macie się za takich dobrych bo tolerujecie dziwacto to aż dobroć z was bije . nic nie wiecie o mojej moralności , zyciu i pomocy innym , ale pwenie jak nie lubi homo i tyle mówi o religi to musi byc szalony i agresywny , żałośni jesteście , nie bede tolerował homo bo uważam że szkodzi ludzkości i dzieciom więc w moim zdaniu to zło , ale nie pale ludzi na stosach , tak znak kliku gejów i całkiem normalnie rozmawiamy , ja krytykuję ta ideologie czy jak tam zwał a nie ludzi .Xxl idź to tvn tam sie nadasz bo każdy wierzący to katol , każdy patriota to faszysta, każdy homofob to rasista , na pewno sie dogadacie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2013 2:17 pm
Bellis_perennis
Famed Member

. Nigdy nie uważałam homoseksualistów jako ludzi nienormalnych (sama mam znajomego geja i jest całkiem ok) ..jedynie uważam ze ich orientacja jest nienaturalna czego im jako katoliczka szczerze współczuje.

Taka orientacja jest bardzo naturalna bo homoseksualizm jest zjawiskiem powszechnym u zwierząt i istnieje mnóstwo tez na temat jego przyczyn.

Sokół jeśli chcesz tolerancji dla siebie to toleruj innych, prosta zasada. No chyba że ktoś robi innemu człowiekowi/ zwierzęciu krzywdę. Na tym tolerancja każdego normalnego człowieka powinna się kończyć i tyle. My tutaj nie piszemy, że jesteśmy super.

nie bede tolerował homo bo uważam że szkodzi ludzkości i dzieciom

Niby w jaki sposób. Ja jako część składowa ludzkości nie czuję aby homo mi szkodzili. A ciebie jak krzywdzą? Chyba samym istnieniem 😛 za dużo sobie wyobrażasz,

A ja uważam, że KK szkodzi kobietom i sprowadza je do roli inkubatora próbując odmówić ratowania życia w sytuacji zagrożenia życia matki. Właściwie to szkodzi na milion różnych sposobów od twierdzenia że kobieta powinna być podległa mężczyźnie do prób kontrolowania rozrodu.

[edytowane 5/12/2013 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2013 3:49 pm
sokół
bywalec

co ty gadasz za bzdury ? nie mozna byc tolerancyjnym w całkowicie, tolerujesz przemoc? tolerujesz morderstwa? słowo tolerancja odnosi sie do wszystkiego . Ja nie toleruje homo bo uważam to za złe, nauczanie dzieci w szkołach uni że to normalne że pan i pan to rodzice , to uważam za pranie mózgu , adopcje przez tych ludzi uważam za powarzne skrzywienie tego dziecka. A może mogłabyś tez uważniej podchodzić do tej rozmowy .Bo ja pisałem ciągle o wierze a nie kościele ................A jak możesz nazwać kobiete w ciąży inkubatorem , !!!!! okropne , sam stram sie teraz z żona , mam znajomych którzy nie moga a bardzo by chcieli dziecko , za taki tekst to te kobiety naplułyby ci w twarz , bo ile one cierpia ( i mam głęboko że powiesz teraz że jak brzydko i nie tolerancynie mówie ) jak możesz powiedzieć kobieta-inkubator , to że ktos jest przeciwko aborcji nie ozncza twojego urojonego punktu widzenia na to , ale syf się zrobił

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2013 4:19 pm
sokół
bywalec

fajne takie podejście ateistów i może też feministek , po obrażać katolików a później schowac się za maską że bije od nas agresja itp. Co Ty myślisz że jako osoba wierząca to pozwolę siebie obrażać i poniewierać. Wasz najgłupszy argument drugie policzak jest tandetny i przereklamowany . Bo jak juz w to brniecie to nawet Jezus potrafił sie postawić i pokazać swą buntowniczą twarz. ale o tym nik nie powie bo tak wygodnie, bo łatwiej się operuje tym policzkiem

Jako weg przez jakis kiboli uchodze pewnie za pedała i hipstera , wśród wge ( nie wszystkich ) za faszytę i kibola , bądź mohera , to jest to o czym zakładałem ten temat

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2013 4:35 pm
cienkun
rada starszych

Bosze! Sokół! O czym Ty w ogóle prawisz? 😮
Teraz tworzysz własną wersję żywotu Chrystusa?
Ale po co? 😮
Statystycznie, na tym forum są zarejestrowane również pederaści i lesbijki, jest odrobinę nietaktowne ciągłe wspominanie o tym, jacy są obrzydliwi.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2013 4:58 pm
sokół
bywalec

co ty opowiadasz? jakie zmyślone żywota Jezusa ? ( rozwalenia straganu z obrzędami składania ofiar, wypędzenie kupców ze świątyni, nie nadstawieni policzka w ogrodzie oliwnym , apokalipsa św Jana i żelazna rózga ), możemy o tym rozmawiac ale bądź w tym temacie przygotowany ................mówisz że obrażam ? na pewno nie personalnie i gdyby się okazoło że jesteś taka osobą to nic by nie zmieniło , dalej bym z Toba chetnie rozmawiał/spierał się . Ale taki wyszedł temat ( choć przypadkowo , bo w założeniu był inny ) i mówię jasno że to obrzydlistwo, bo jest . A czy pomyślałeś przez chwilę o obrazie wierzących tutaj . Z bardzo małymi wyjątkami wszyscy tutaj jada po religii ( jest to też w innych tematach ) . Bo widzisz sam że religia i kościół teraz łatwo sie obraża. Uważasz że zabijanie zwierząt i ich jedzenie to dobra rzecz ? Jak odpowiesz że nie to się zgadzamy. I tak jak jestem tego pewien , to tak samo pewnien tego że homo to obrzydlistwo i trudno jeżeli obrażę geja czy lesbiję

ps: nix dzięki za życzenia

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2013 6:02 pm
Strona 7 / 10 Wstecz Następny
  
Praca