Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Cywilizowany drapieżnik  

bezciała
bywalec

Nie, nie, nie każdy człowiek jest z natury łagodnym roślinożercą.
[url] [/url]
[url] [/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2006 12:24 pm
Ambrozja
bywalec

😮 co oni jedzą ?
Brat mojego chłopaka miał mozliwość pracy w Irlandii jako stajenny, nie lubi zwierząt - wybrał prace na cyprze - w rzeźni , wcześniej w polsce pracował w ubojni drobiu (znacznie przekraczając norme), czasem wydaje mi sie ze to jakiś psyhopata

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2006 12:55 pm
Srebrna
stały bywalec

I ten obleśny uśmiech zdobywcy na gębie... 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2006 2:04 pm
Weronika
bywalec

Nie powiem co mysle na temat tego pana na zdjeciu żeby nie zaśmiecać forum. Powiem tylko, że ciekawa jestem jak zjadł to biedne zwierzę skoro nawet nie umiał ugryźć precla, którym się niegdyś zakrztusił, było to oczywiście wydarzenie na skalę światową jesli i my w polsce musieliśmy dowiedziec się o tym incydencie z wiadomości, na szczęście dla pana prezydenta precelek nie okazał się gorźny i "wszytsko dobrze się skończyło". wrr...

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2006 3:07 pm
Cybil
forumowicz

a dlaczego sam go nie upolował? skoro taki miesozrca? ma do tego celu az dwa wielkie kły!

cybil

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2006 3:21 pm
Zarathos
bywalec

Cybil, nie ośmieszaj się.

Zresztą, idąc w ślady wielkiego Franza Josefa polował pewnie za pomocą karabinu maszynowego.

"Jastrambij. Que babatum intus cruce, ornatum in campo celestino,et in galea accipitrem defert." - Jan Długosz, kronikarz i sekretarz biskupa krakowskiego Zbigniewa Oleśnickiego

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2006 8:24 pm
bezciała
bywalec

*Ambrozja, ta istota na rożnie to dzik.

*Cybil, sam też polował, ale ofiara w ostatnim momencie głośnym rykiem wezwała pomoc ratując się w ten sposób przed porwaniem.

[edytowane 30/7/2006 od bezciała]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2006 9:07 pm
Cybil
forumowicz

widać ma zapędy kanibalistyczne...

cybil

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2006 3:26 am
shiri
rozmówca

Kły ma po to aby przytrzymaywać jedzenie, a do odgryzania ma siekacze :). Bush wegetarianinem - to by była dopiero wiadomośc na skale światową..

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2006 7:12 pm
EvilOne
stały bywalec

nigdy bym nie powiedziala ze to dzik. wyglada jak maly dinozaur
słabo mi sie zrobiło
bleh!! z ostrzezeniem takie foty prosze!!

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/08/2006 12:57 am
Weronika
bywalec

Mi też się słabo robi, ale bardziej kiedy widzę pana prezydenta, jakoś nie umiem zachować do niego dystansu jest on dla mnie jakąs pustą bezmyślną skorupą, która bez swoich doradców kroku nie zrobi i poddaje się wszystkiemu co w niego pakują "ludzie od wizerunku dobrego prezydenta". Jego wypowiedzi są przemyślane i przecwiczone w każdym calu, -teraz powiedziec to, takim a takim tonem, spojrzeć przeciągle, a teraz krótko i zdecydowanie...czasem mam wrażenie, że po wystąpieniach publicznych w domowym zaciszu jak z kukiełki spuszczają z niego powietrze.
Przepraszam, wiem wczesniej napisałam, że nie będę zasmiecać postu, ale musiałam się wyżyć i już mi jakoś lżej.

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2006 12:43 am
  
Praca