Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

czy to desperacja zamieścić ogłoszenie?  

Strona 2 / 2 Wstecz
lekki123
bywalec

Kupie zone!!!
Dam 12 wielbladow 😎 😛

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2014 3:40 am
cienkun
rada starszych

12 wielbłądów to o wiele za wysoka cena...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2014 3:48 am
xxl
 xxl
weteran forum

"Kupię żonę" jeszcze nie mieliśmy, ale był jeden taki, który szukał idealnej niewolnicy... 🙂 Kto pamięta - może się znów pośmieje, kto nie pamięta - oto nasz kwiat:
[url] http://www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-5408.html[/url]

A skoro już jesteśmy przy "desperacji", to ostatnio zarejestrowałam się na portalu randkowym. Długo się wahałam, myśląc, że to jest właśnie objaw jakiejś desperacji i nieudacznictwa, ale teraz myślę, że to bardzo fajny sposób na poznawanie nowych ludzi. Ja akurat dzięki temu eksperymentowi zdałam sobie sprawę, że związki raczej nie są dla mnie, ale wyszło dużo przyjemnych rozmów, ciekawostek o ludziach i ich zainteresowaniach, kilku potencjalnych nowych znajomych do wypadów w tym wielkim, obcym mieście.
Imo wygodna metoda, bo można od razu uderzać do ludzi, z którymi wydaje się, że mamy coś wspólnego, a tych, którzy nie przypadli do gustu kulturalnie się pomija i przegląda dalej. A czy to jest "naturalne" czy nie, to już dorabianie ideologii i generowanie sobie wyrzutów sumienia. W takim żyjemy świecie, internet jest narzędziem niemal do wszystkiego, więc czemu nie do poznawania ludzi?

[edytowane 11/6/2014 od xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2014 4:12 am
lekki123
bywalec

12 wielbłądów to o wiele za wysoka cena...

tak wiem,
dam 1 osla i bedzie wymienil stryjek patyk na kijek 😡 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2014 7:09 am

Jak silny, zdrowy i pracowity to biorę. W zamian oddam dwa koty: leniwe, dużo jedzą i pierdzą. W nocy wykazują nadzwyczajną aktywnośc typu skakanie po człowiekach, miauki, bitwy, żądanie wypuszczenia na dwór itepe.
Dil?

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2015 5:49 pm
czarymary
bywalec

A to trochę tak nie jest z tym wyborem Wegetarianki jak właśnie z polowaniem na faceta co to ma super wykształcenie to pewnie mądry więc biorę?

z jednej strony widzę to jak powyżej- czyli jak kupczenie

z drugiej strony faktycznie można poznać kogoś ciekawego pewnie i czasem szczęściu pomóc

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2015 6:25 pm
lekki123
bywalec

Koty 😀 Jedyna fajna rzecz na tym swiecie 😀 Dwa koty za jednego osla - dobry dil 😎

super wyksztalcony, madry, doswiadczony 😎

z drugiej strony faktycznie poza mna nie ma tutaj nikogo ciekawego 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2015 6:39 am
cienkun
rada starszych

Ja poznałem przez to, że siedzę w tym necie, kilka bardzo fajnych osób, ale nie na portalach społecznościowych ani randkowych. No i nie wege, ale i tak bardzo bardzo fajnie. Może kiedyś dotrę na któreś z Waszych spotkań i kogoś z Was poznam. :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2015 12:57 am
Strona 2 / 2 Wstecz

Praca