Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

konkurs eko-foto  

ewter
początkujący

A może by zorganizować na stronie konkurs na najzabawniejsze zdjecie o tematyce ekologicznej.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2006 4:25 pm
Chiomas
forumowicz

Jestem zdecydowanie za, gdyż fotografia to moja pasja! Aparat, statyw i filtr są w gotowości! 🙂
POPIERAM 😉

All is relative..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/08/2006 9:02 pm
ewter
początkujący

Może ktoś z administratorów tej strony zainteresuje się tym pomysłem

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2006 12:45 am
Chiomas
forumowicz

oby:)

All is relative..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2006 4:40 pm
katrinko
stały bywalec

Spokojnie, w zeszłym roku był konkurs fotograficzny na zdjęcie o temayce wege, a teraz trwa zdaje się konkurs na najseksowniejszych wege, ktorego rozstrzygnięcie też ma się odbyć w galerii. Pomysł ewteranie jest zły, ale nie wszystko na raz, nie popędzajcie admina 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2006 4:47 pm
Chiomas
forumowicz

ja jestem z natury cierpliwa^^

All is relative..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2006 4:48 pm
Nimrodel
forumowicz

popieram pomysł !

I czekam cierpliwie 😉

...oprócz Drogi szerokiej
oprócz Góry wysokiej
oprócz kawałka Chleba
oprócz błękitnego Nieba
nic mi dzisiaj nie potrzeba...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2006 7:27 pm
Admin
stały bywalec

Tak jak napisała Katrinko... konkursy foto są u nas organizowane, staramy się, żeby były w miarę regularnie. Obecnie trwa też wakacyjny konkurs, przy okazji zachęcam do nadsyłania fotek. Śmiało;)
Problem z konkursami jest taki, że z reguły ciężko znaleźć sponsora na nagrody, a kupowanie ich za własne, prywatne pieniążki... sami wiecie;)
W przyszłości planujemy kolejne konkursy, także dzięki za Wasze sugestie i propozycje - napewno z nich skorzystamy.

A dla spragnionych konkursów i rywalizacji... zachęcam do wzięcia udziału w konkursie "FOTO-EKO 2006" organizowanym przez PTOP "Salamandra". Prace można przysyłać do 30 września 2006 r.
Szczegóły: http://www.salamandra.org.pl/news/index.php?id=106

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2006 11:29 pm
Chiomas
forumowicz

dzieki za info 😉

All is relative..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2006 12:34 am
  
Praca