Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Manga/Anime - są tu jacyś fani?  

Strona 2 / 5 Wstecz Następny
Dżakonda
bywalec

Hmm jeśli chodzi o jakąkolwiek wymiane to jestem za i jeszcze raz za ;). Hmm teraz to co powiem, może zabrzmieć jakoś szpanersko czy coś, ale coż słowo się rzekło 😉 Mam bardzo duże zbiory na cd ( w końcu to już 6 lat hehe) i z miłą chęcią mogę się powymieniać, czy nawet nagrać jak ktoś mi zapoda czyste cd ;). Mam klasyki, nie klasyki, serie któe trzeba znać i takie tam :> Na razie nie przesyłam niczego innego pocztą, bo wielokrotnie zgubiła moje zbioru i już uczę się na własnych błędach;). Myśle, że najlepiej poznać się przesyłając swoje gg choćby na priv i wtedy już się zgadać osobiście ;).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/09/2006 9:33 pm
Reiha
stały bywalec

Loozik 🙂 ja po 10 latach fascynacji m&a też mam spore zbiory na cd i dvd i zawsze jak mówię co mam to mi zarzucają, że się przechwalam :-/ co do poczty... jak sprzedawałam na allegro swego czasu dość intensywnie to nawet nieźle się wywiązywała ze swoich obowiązków - więc jak ktoś chcę to mogę pocztą wysłać też:-)

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2006 4:01 am
Dżakonda
bywalec

Hmm a masz jakiś spis ;] Szukasz czegoś?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2006 8:37 pm
Reiha
stały bywalec

nie szukam, bo czego chcę ściągam z netu. Co do spisu to ogólny jest tutaj:

[url] http://reiha.blog.onet.pl/2,ID468773,index.html[/url]

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2006 8:52 pm
Ave!
 Ave!
forumowicz

Manga jest OK!

http://www.suprememastertv.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2006 9:12 pm
Dżakonda
bywalec

No, jedna czy dwie perełki się znalazły;). Ale jak się nie wymieniasz tylko ściągsz to mam mały problem 😛 Szkoda, że nie mam teraz kasy na kupno;).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2006 9:33 pm
Reiha
stały bywalec

tak jak widać po dacie lista jest z 2004r. Jedyne uzupełnienia są w dziale mang i anime na dvd kupionych w sklepach. Cała reszta jaką ściąnęłam z netu od tamtego czasu jest nieumieszczona na stronie. Co do sprzedazy - to ja nic nie sprzedaję! Jeżeli masz chęć to mogę ci coś przegrać - jednak koszt płyt i wysyłki musisz pokryć sama.

[edytowane 12/9/2006 od Reiha]

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2006 1:40 am
Dżakonda
bywalec

Spoko to się dogadamy jak się odezwe do Ciebie na gg.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2006 2:35 am
Patrishja
rozmówca

czytam mangę, a z anime kilka filmów oglądałam, które były w tv i oczywiście "CZARODZIEJKA Z KSIĘŻYCA"!!! "bajka" mojego dziecinnistwa:)

pat;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2007 4:47 pm
Deleted
forumowy expert

Lubię mange, anime... ogólnie wszystko, co mi wpadnie w ręce 😀

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2007 5:09 pm
kadra
bywalec

Mój nałóg...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2007 6:50 pm
Kapibara
bywalec

czytam mangę, a z anime kilka filmów oglądałam, które były w tv i oczywiście "CZARODZIEJKA Z KSIĘŻYCA"!!! "bajka" mojego dziecinnistwa:)

ojoj! 🙂 moja też ...
A teraz to czytuję Hellsinga i to co mażna znaleźć na projekt-manga.net

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/12/2007 11:08 pm
Patrice
bywalec

Do Reiha : musze przyznać że zbiorek masz niezły, ja niestety z braku miejsca wiekszość moich tomików mam porozsiewanych po katach 😉 / jesli chodzi o mnie to byłam zapalonym pochłaniaczem "Kawaii" - niestety już go nie ma, a szkoda bo ogólnie pomysł z konwentami, kontaktami do innych ludków to był dobry pomysł 🙂 no i by tam wymieniać mozna wiele Evangelion, Fushigi yugi, Mononoke Hime ( w niej jest taki przekaz, te zwierzeta ze czesto się wzruszam),Angel sanctuary, Helsing, SM kiedyś 😀 , Oh my G..., ostatnio dorwałam sie Love Hina nie wiem co o tym sądzicie ale ja uważam ze mozna się posmiać 😉 acha i nie moge zapomnież o Super Śwince ktorej odcinki nagrywał mi tatuś, smiejąc sie z "... ogonek i ryjek... 🙂 "

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2008 1:27 am
Sarkissan
forumowicz

Ogólnie też bardzo lubię, mam serię Battle angel alita i Hellsing. Ale lubię też np. Love hina. Wielkim znawcą nie jestem, ale miło pooglądać postacie z ogromniastymi oczami;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2008 1:38 am
Ada
 Ada
rozmówca

Taki temat już kiedyś sie tutaj pojawił...
Manga jeśli mam troche czasu-zawsze!
Prócz poezji lubie czytać ją np.w autobusie

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2008 2:31 pm
Strona 2 / 5 Wstecz Następny
  
Praca