Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Hasło Green Angels :/  

Strona 1 / 2 Następny

Hmm...przed chwilą przydybałam gasło Green Angels "Jeśli zabijesz jedno żywe stworzenie, będzie to morderstwo. Jeśli zabijesz milion, będzie to biznes".

Hasło szczytne, bardzo mądre etc. ale mam pytanie - czy naprawdę jesteśmy tak puści i ograniczeni, że w naszej ideologii musimy wzorować hasła na HASLACH STALINA?!

Ludzie, opamiętajcie się! Wszystko byle nie zmienianie haseł Stalina!

On a steady diet of soda pop and Ritalin.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 12:58 pm
Nimrodel
forumowicz

Hmm...przed chwilą przydybałam gasło Green Angels "Jeśli zabijesz jedno żywe stworzenie, będzie to morderstwo. Jeśli zabijesz milion, będzie to biznes".

Hasło szczytne, bardzo mądre etc. ale mam pytanie - czy naprawdę jesteśmy tak puści i ograniczeni, że w naszej ideologii musimy wzorować hasła na HASLACH STALINA?!

!

Fakt, to nie brzmi dobrze

...oprócz Drogi szerokiej
oprócz Góry wysokiej
oprócz kawałka Chleba
oprócz błękitnego Nieba
nic mi dzisiaj nie potrzeba...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 2:20 pm
FilthyFury
forumowicz

Ludzie, opamiętajcie się! Wszystko byle nie zmienianie haseł Stalina!

Saimaa, ale przecież w społeczności wegetarian i czarna owca (jedna, druga i trzecia) się znajdzie. Nie wszyscy są "czyści" ideologicznie. Część zapewne wyczuła w tym niezły business, a do tego slogan się nada, nawet oparty na twórczości Stalia. O ile będzie chwytliwy...

Tak, przykre. Wiem. Ale bardzo ludzkie... :/

Granice mojego języka oznaczają granice mojego świata. / Wittgenstein

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 3:27 pm

To nie jest chwytliwe, to jest żałosne.

Cześć, Filthy. Słuchasz Credek? ;P

On a steady diet of soda pop and Ritalin.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 3:47 pm
FilthyFury
forumowicz

Nie :p Ale zdażało mi się Sex Pistols 🙂

Chwytliwe/ żałosne - dla mnie to wymienne pojęcia 😉

Granice mojego języka oznaczają granice mojego świata. / Wittgenstein

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 3:56 pm

Nie :p Ale zdażało mi się Sex Pistols 🙂

Chwytliwe/ żałosne - dla mnie to wymienne pojęcia 😉

Noo, wszystko co jest chwytliwe, na ogół jest żałosne.

A Credek też posłuchaj xD i zdarzało się piszę się przez rz 😉

On a steady diet of soda pop and Ritalin.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 3:58 pm
FilthyFury
forumowicz

CoF jakoś mnie nie kręci. Chociaż jest jeden utwór, który lubię: "Her ghost in the fog" bodajże... Taki, no taki... No mglisty 😉

Za ortografa pardon 🙂

Granice mojego języka oznaczają granice mojego świata. / Wittgenstein

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 4:02 pm

CoF jakoś mnie nie kręci. Chociaż jest jeden utwór, który lubię: "Her ghost in the fog" bodajże... Taki, no taki... No mglisty 😉

Za ortografa pardon 🙂

Matko, ja nie wiem co wszystkich tak kręci w "Her ghost...", to jest jedna z najgorszych piosenek Credek. Najlepsza jest "Serpent Tongue" ]:->

On a steady diet of soda pop and Ritalin.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 4:18 pm
Greenangels
forumowicz

Rzuciliśmy hasło o zorganizowaniu Wegetariańskiego Marszu dla Zwierząt, marszu wszystkich organizacji i osób indywidualnych, którym na sercu leży dobro zwierząt.
Czy to Was przypadkiem nie interesuje bardziej? :exclam:
Bo nie widać żeby interesowało.

Idea zrobienia czegoś wspólnie nie leży w waszym interesie, tak?
Nie jesteście gotowi na to żeby pójść ramię w ramię z kimś kto nie jest „czysty ideologicznie” (??) Tak bardzo kochacie podziały?

Ważniejsze są Wasze osobiste sprawy (gadki szmatki o muzyczce) niż zwierzęta??
Na to wygląda, niestety...
🙁

Zamiast w tym czasie myśleć o tym jak możecie komuś dać pokój – tworzycie wojnę!
Kolejną wojnę na tym świecie!!

P.S To hasło wymyśliłam osobiście kilka lat temu. Jest ono wynikiem moich własnych obserwacji. Pewnego dnia byłam świadkiem pewnego zdarzenia. Człowiek, który zabił psa dostał wyrok w zawieszeniu i karę, a więc automatycznie stał się przestępcą. W tym samym dniu pewien rzeźnik został odznaczony za swe zasługi, czyli za zabijanie zwierząt. Ku waszemu
wielkiemu rozczarowaniu Stalin niestety nie maczał w tym palców. 😉
D<<<

WEGE AKCJE DLA LUDZI, ZWIERZĄT I ZIEMI. PRZYŁĄCZ SIĘ DO WALKI O ŻYCIE!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 4:36 pm
FilthyFury
forumowicz

Zamiast w tym czasie myśleć o tym jak możecie komuś dać pokój – tworzycie wojnę!

Cichaj...

Komentujemy. Wymieniamy spostrzerzenia, obserwacje, odczucia, poglądy.

Nie tworzymy wojny.

Uszanuj nasze prawo do swobody wypowiedzi.

Rzuciliśmy hasło o zorganizowaniu Wegetariańskiego Marszu dla Zwierząt, marszu wszystkich organizacji i osób indywidualnych, którym na sercu leży dobro zwierząt.
Czy to Was przypadkiem nie interesuje bardziej?
Bo nie widać żeby interesowało.

Nie widać? Może źle się patrzysz? A może nie ten wątek?

Ważniejsze są Wasze osobiste sprawy (gadki szmatki o muzyczce) niż zwierzęta??
Na to wygląda, niestety...

? Abstrahując od absurdu i nonsensu tej wypowiedzi...
Żeby dobrze i sprawnie działać, grupa musi się poznać... Polubić, zadzierżgnąć więzy sympatii. My to właśnie robimy. Może jak się dostatecznie wszyscy polubią pogadają sobie szmatkowo o muzyczce i swoich osobistych sprawach to solidarniej będą pomagać innym... czując wspólną więź.

Dlatego proszę Greenangel - bez fanatyzmu.

Granice mojego języka oznaczają granice mojego świata. / Wittgenstein

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 4:47 pm

Greenangels>> przykro mi cie rozczarowac, ale twoje haslo jest zmienioną wersją tekstu Stalina, który powiedzial SMIERC JEDNEGO CZLOWIEKA TO MORDERSTWO, ALE SMIERC MILIONOW TO JUZ TYLKO STATYSTYKI.

Obchodzi mnie życie zwierząt. Ale nie bądźmy puści. Wymyślajmy własne hasła. I daj nam swobodę wypowiedzi, bo się czepiasz nie wiadomo kurwa czego. Przepraszam za wulgaryzm.

On a steady diet of soda pop and Ritalin.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 5:24 pm
Nimrodel
forumowicz

Fanatyzmem, to raczej trącą teksty tego typu:

w społeczności wegetarian i czarna owca (jedna, druga i trzecia) się znajdzie. Nie wszyscy są "czyści" ideologicznie.

I stalinizmem, skoro to słowo tak uwielbiacie 🙁

...oprócz Drogi szerokiej
oprócz Góry wysokiej
oprócz kawałka Chleba
oprócz błękitnego Nieba
nic mi dzisiaj nie potrzeba...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 5:42 pm

Fanatyzmem, to raczej trącą teksty tego typu:

w społeczności wegetarian i czarna owca (jedna, druga i trzecia) się znajdzie. Nie wszyscy są "czyści" ideologicznie.

I stalinizmem, skoro to słowo tak uwielbiacie 🙁

Słuchaj, ona miała rację że tak napisała. Przecież są czarne owce w wegetarianizmie. Są ludzie, którzy jedzą jajka, a nie jedzą mięsa, są ludzie, którzy jedzą mięso OKAZJONALNIE, są ludzie, którzy jedzą makaron, bo to NIE CZYSTE JAJKO etc. więc nie mów.

On a steady diet of soda pop and Ritalin.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 5:47 pm
katrinko
stały bywalec

Czystość ideologiczna, rzeczywiście, to co najwazniejsze 🙁 A co to wg was jest?
Kogo jak kogo, Greenangels nie podejrzewam o to, że dba o swój "niezły business" jak twierdzi FilthyFury. A hasło jest boleśnie prawdziwe (oryginalny cytat też, niestety) i nie widzę nic niewłaściwego w jego używaniu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 6:07 pm
Asia
 Asia
bywalec

A hasło jest boleśnie prawdziwe (oryginalny cytat też, niestety) i nie widzę nic niewłaściwego w jego używaniu.

Popieram ,te słowa oddają smutną rzeczywistość i dlatego myślę ,że warto ich używać, choćby dlatego ,żeby uświadomić innych

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2006 6:16 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca