Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co o osobie wpisanej wyżej twierdzi osoba wpisana niżej  

Strona 12 / 13 Wstecz Następny
Blanka
bywalec

hm...przemawiajacy avatar...(A teraz czy mozesz zlamac moje pierdolone serce i powiedziac mi ze nadal mnie kochasz???)

kojarzysz mi sie z dziewczyna inteligentna, ale i buntownicza...Czasem masz problem z plcia przeciwna...:)Nieraz masz problemy ale umiesz sie szybko pozbierac i znow stanac do walki z zyciem:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2006 5:37 pm
Toby
 Toby
forumowicz

A teraz czy mozesz zlamac moje pie**** serce i powiedziac mi ze nadal mnie kochasz???

tlumaczenie zbedne!
a swoja droga kobiecie nie wypada uzywac takich slow! chyba kolezanka wie o czym mowie:/

magu- niepoprawny 'chłopiec', szczery do bólu...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 4:55 pm
Blanka
bywalec

hmm... Toby tlumaczenie bylo dla tych ktorzy nie rozumieja...Jezeli wiesz to ok...Dla mnie zbedny komentarz...

Nie wypada chyba kobiecie zwracac tak zbednej uwagi????...
a poza tym Twa wypowiedz nie jest ciagiem do tematu...:/

Toby....Stwarza negatywne wrazenie ale mysle ze w glebi to nawet dobry gosc....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 5:06 pm
Toby
 Toby
forumowicz

hmm... Toby tlumaczenie bylo dla tych ktorzy nie rozumieja... !

nie wpadłbym na to

Nie wypada chyba kobiecie zwracac tak zbednej uwagi????... !

😉

a poza tym Twa wypowiedz nie jest ciagiem do tematu...:/ !

tak tak już mówię co o Tobie mysle...
miła Pani, na codzień pewnie nie rozstaje się z uśmiechem...ubiera się w kolory tęczy i zawsze stwarza ciepłe wrazenie 😎 zgadłem?

Toby....Stwarza negatywne wrazenie [b] ale mysle ze w glebi to nawet dobry gosc[/b]....

ach ach dziękuje...

magu- niepoprawny 'chłopiec', szczery do bólu...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 5:19 pm
Blanka
bywalec

miła Pani, na codzień pewnie nie rozstaje się z uśmiechem...ubiera się w kolory tęczy i zawsze stwarza ciepłe wrazenie 😎 zgadłem?

niestety nie zgadles, ale licza sie dobre checi...:D widzisz jak chcesz to potrafisz byc mily:D trochu wiary w siebie:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 5:22 pm
Toby
 Toby
forumowicz

nie zgadłem?? no widzisz, a tak sie starałem;) bUzIaK dla pięknej Pani 🙂

magu- niepoprawny 'chłopiec', szczery do bólu...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 5:35 pm
Blanka
bywalec

och dziekuje (rumieniec):D

nie lubie jaskrawosci...urzekaja mnie raczej smutniejsze kolory:D
a z tym uśmiechem to poniekad prawda...:D

pozdrawiam 3maj sie:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 5:52 pm
ALchemik
bywalec

interesujaca i sympatyczna dziewczynka 🙂 mamy kilka powobnych pogladow a jak wiadomo lepiej miec sprzymierzencow niz wrogow w pewnych kwestiach 🙂 podsumowujac 😛 ciekawsza postac tego forum 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 6:37 pm
EvilOne
stały bywalec

jeden z moich ulubionych forumowiczów:) niepowtarzalny Alchemik, który zawsze potrafi podnieść na duchu:)
wesoły, nietuzinkowy facet z fajnymi dredami:)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 6:56 pm
Blanka
bywalec

EvilOne:D

Osoba tajemnicza,uwodzicielska,majaca wlasne zdanie i zasady zycia:D
Ładna(fotka w galerii),inteligentna, madrze wypowiadajaca sie na forum:D Same pozytywy. Imprezowiczka, wie co w zyciu dobre, idzie przed siebie...postawa epikurejska:D no i nie wiem co jeszcze, lubie czytac jej posty, zgadzam sie z wieloma jej opiniami, na pewno byloby o czym z nia pogadac i sie nie nudzic:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2006 7:30 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

Chyba niewiele moge napisac,nie znam tu wszystkich dobrze bo w sumie jestem nowym bywalcem tego forum......Mysle jednak ze swietna dziewczyna,pelna mlodzienczego wigoru,z zasadami...no i milutko mnie powitala jak tu przyszlam! a tak szczerze dodam,ze tu kazdy musi byc wyjatkowy,prezentujac to, poprzez swoje zycie.Idziemy ta sama droga, choć jestesmy rózn,i to i tak bardzo podobni.

[edytowane 17/2/2007 od SIMA]

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2007 1:04 am
Lily
 Lily
Famed Member

Facet, który ma swoje zdanie i się go trzyma 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2007 2:16 am
EvilOne
stały bywalec

Lily-długo na forum, dużo ciekawych, mądrych i przemyślanych postów. Czuć czasem z nich melancholię, avatarek wydawał mi się zawsze smutny i nie czaiłam co na nim jest;)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2007 12:26 pm
Apulejusz
bywalec

EvilOne: nick niebanalny. Avatar adekwatny, świadczący o znajomości dobrych horrorów. Posty inteligentne, nieco zbuntowane - ale pozytywnie, ważne że zawsze na temat i mądrze. A poza tym lubi dobrą kuchnię - zwłaszcza sałatki ;). Ma swoje zdanie i wnosi wiele dobrego na forum swoją żywiołowością. 😉

[url=http://www.forumveg.webd.pl] [img]http://www.forumveg.webd.pl/album_pic.htm?pic_id=321[/img] [/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2007 3:42 pm
Olla
 Olla
bywalec

Ritch właściwie to Go nie znam, ale jawi się jako mądrasek i tolerancyjny chłopczyk wobec inności. Ma swoje zdanie, ale nie żeby sie jakoś mocno wykłócał, co to to nie... bo wiem,że to strata energii !! 😀 i co zgadza sie Kniaziu Tomaszku ? 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2007 6:58 pm
Strona 12 / 13 Wstecz Następny
  
Praca