Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co o osobie wpisanej wyżej twierdzi osoba wpisana niżej  

Strona 13 / 13 Wstecz
Apulejusz
bywalec

Zapalony gitarzysta. Aktywny forumowicz, który nie tylko prawi piękne komplementy, lecz także poddaje konstruktywnej krytyce (a to się chwali). Sądząc po komentarzach do zdjęcia i po wypowiedziach na forum - ulubieniec płci pięknej. No cóż, trudno się dziwić :thumbup: Tak trzymaj!! 🙂

[url=http://www.forumveg.webd.pl] [img]http://www.forumveg.webd.pl/album_pic.htm?pic_id=321[/img] [/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2007 7:33 pm

Imponująca sila bycia wege w mlodym wieku i powaga. (:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/04/2007 2:05 am
Paulina_p
bywalec

Kobietka z charakterkiem,wie czego chce i lepiej mieć ją po swojej stronie 🙂

cóż mogę napisać na podstwie tylko jednego postu, w którym jest tylko jedno zdanie, mogę jedynie przypuszczać iż jest to miła osoba, optymistycznie nastawiona świadczy o tym uśmiech 🙂 i chyba już nic innego nie wydedukuje

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/04/2007 8:55 pm
umesh
początkujący

cóż mogę napisać na podstwie tylko jednego postu

🙂 Reguł nie ma, dlaczego na podstawie jednego postu :)?? Dawno nikt nie pisał może spróbuje reanimować wątek 🙂

Może trochę inaczej ?? 🙂

Osoba powyżej, hmmm.... Inteligentna, stanowcza, otwarty umysł 🙂 pewnie ludzie ją lubią, a faceci na pewno 🙂 wysoka intuicja i niezle poczucie humoru... ale bać się żab ?? 🙂 dobry człowiek na pewno 🙂 żeby się nie rozpisywać,

chociaż avatar smętnawe ma kolory 🙂

[edytowane 28/6/2007 przez umesh]

Medytacja w Krakowie - www.krakow.yoga.edu.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/06/2007 4:52 pm
vegetena
stały bywalec

Hmm.... Osoba wesoła, co widać na uśmieszkach w postach. Interesuje się jogą,... Co tu jeszcze.... Zaczyna przygodę z forum? Tak, myślę, że to dobre stwierdzenie. Specjalnie czytałam wszystkie posty, bo zaintrygował mnie szczerze jakoś

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/06/2007 6:18 pm
Owo
 Owo
bywalec

Vegetena - ciekawa, inteligentna, współczująca, utalentowana młoda wegetarianka, doświadczająca denerwujących problemów ze swoją psychiką (na przykład nerwice), jednak nawet z nich potrafi wyciągnąć coś dobrego. Bardzo interesujący, pełen ekspresji avatar. Jak na swój wiek bardzo dojrzała.

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/06/2007 8:17 pm
Paulina_p
bywalec

cóż mogę napisać na podstwie tylko jednego postu

🙂 Reguł nie ma, dlaczego na podstawie jednego postu :)??

właśnie nie wiem dlaczego na podstawie jednego postu ponieważ w innych tematach Dozorca ma juz sporo wiadomości, a u mnie w tym temacie nadal pod awatarem widnieje tylko jedna wiadomość jakoś tak....

Owo
czyli Kaśia- bardzo sympatyczna kobitka o pięknych dużych oczach, lubi kolor zielony... przepraszam jasno zielony, ma poczucie humoru, jest wrażliwa, nie lubi horrorów i widoków krwi poza tym z przyjemnością się ją czyta

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/07/2007 8:26 pm
Jyoti
rozmówca

Nie znam, ale chętnie bliżej poznam 🙂

Jaka jest?
Dociekliwa, dużo pyta (a wiadomo, kto pyta, nie błądzi).
Delikatna i wyrozumiała.
Potrafi słuchać i wyciągać wnioski.
Dobry materiał na przyjaciółkę od serca 🙂
Niestety troszkę przeraża mnie Twój avatarek, myślę, że nie pasuje do Ciebie.......

CIEPŁO POZDRAWIAM, MIMO TEJ JESIENNEJ SIERPNIOWEJ POGODY.....

All living beings are my self

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2007 6:21 am
waszakicia
stały bywalec

Zaangażowana w wege tryb życia 🙂
Docenia starania innych ludzi i stara się dawać dużo od siebie 🙂
Przyjemny avatar i ogólnie bardzo sympatyczna 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2007 12:52 am

Bardzo zawzięta i silna dziewczyna. Nie przejmuje się (tak sądze i wnioskuje) marudzeniem innych na temat swojego zycia, ale dązy do postawionych celów. Ma nietypowe zainteresowania, jest bardzo pomysowa i....daje zarabiste przepisy w dziale kuchnia 😀

koskaan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2007 8:47 pm
waszakicia
stały bywalec

Bardzo inteligentna osoba która wie czego chce.
Ma wiele do powiedzenia ale nie jest zarozumiała.
Docenia moje przepisy co mnie cieszy 😀 🙂
Ma avatar który mnie rozwala na łopatki hehe 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2007 10:13 pm
aniusia
bywalec

waszakicia osoba odwazna i temperamentna a ja takie lubie 😛 potrafi wypowiedziec sie na kazdy temat co sie chwali.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2007 2:43 pm
Strona 13 / 13 Wstecz
  
Praca