Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 1 / 240 Następny
Fatty
weteran forum

Ukradłam z innych for :> Przeciwwagą do tego tematu jest marudnik, ale jako,ze temat niewdzięczny to go nie założę. 😛

Bo czasami człowieka aż korci żeby się czymś pochwalić, swej próżności uczynić zadość,radością podzielić a bywa,że nie ma gdzie, a więc 3...2...1... chwalić,weselić się i podawać wasze aktualne do radości powody 🙂

Mój powód do radości ? Nareszcie udało mi się znaleźć glany(według mnie najwspanialsze buty świata) ze skóry ekologicznej -wiwat cudowne,wszechwładne allegro! :hiya: . Co prawda blachy są niestety pozbawione,ale poza tym wszystko gra i śpiewa . Jutro czym prędzej galopuję na pocztę przelew zrobić i przy odrobinie szczęścia może jeszcze w tym tygodniu będę je mieć(no,znając pocztę naszą rodzimą to najwcześniej w przyszłym tygodniu, albo za 2..ale optymistą być trzeba, a co! )

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2006 10:05 pm
kazamuko
stały bywalec

Kurcze przekroczyłam trzydziechę i nadal podobają mi się glany, moje z zamszu były, mają ponad 20 lat, jakoś ich nie wyrzuciłam, czekają?
Co do powodów do radości to mam ich wiele. Najbardziej mnie cieszy, że wyniki krwi mojej córeczki są bardzo dobre, to mnie uspokoiło i wytrąca argumenty złych ludzi, którzy twierdzą, że głodzę dziecko...Poza tym cieszę się, że mam fajnych znajomych, nie siedzę sama w czterech ścianach, cieszy mnie muzyka, słucham sobie Brzytwy Ojca, ostro, punkowo, ale widocznie tego mi teraz trzeba. Fajnie też że najprawdopodobniej na najblizszy koncert nie jadę juz sama. Za parę minut zbieram się do znajomych i jedziemy na jakiś wykład buddyjski o szczęściu, to tez jest fajne. Jestem aktywna, lubię być w ruchu. Pozdrawiam 😛

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2006 10:15 pm
joasiotek
bywalec

uwielbiam sie chwalić, pozwolono mi to skorzystam, ale potem bez pretensji:

JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JETEM EKSTRA,JETEM EKSTRA, JETEM EKSTRA, JETEM EKSTRA,JETEM EKSTRA,JETEM EKSTRA, JETEM EKSTRA,JETEM EKSTRA,JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JESTEM EKSTRA, JETEM EKSTRA,JETEM EKSTRA,

Nooo...a jaka skromna :angel:

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2006 10:15 pm
Wiejka
stały bywalec

Mam kochaną, słodką i walnieta...śliczniutka kotkę..:D

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2006 11:28 pm
EvilOne
stały bywalec

Przekabaciłam mojego faceta na wege. I będe sie tym chwalić bez końca!!! 😀

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2006 11:53 pm
Fatty
weteran forum

A ja bez końca będę Ci gratulować 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2006 11:56 pm
kamma
stały bywalec

Ja mam wege faceta (również dzięki mnie przeszedł) i dwuletnią wege córeczkę (zdjęcia w galerii). I to jest dla mnie ogromna radość każdego dnia!

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2006 12:01 am
kazamuko
stały bywalec

Córeczka wege i facet który to rozumie, akceptuje, ja cie nie mogę, bo jeszcze się zrobię zazdrosna, a nigdy nie byłam. .Super Kamma gratuluję i niech się mu nie zmieni, zaraz wchodzę w galerię zaspokoić ciekawość i pokazać młodej kolejne wege dziecko!!

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2006 2:51 pm
Reiha
stały bywalec

będę studiowac magisterkę na Uniwersytecie Łódzkim i bardzo się z tego cieszę 🙂

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2006 5:22 pm
joasiotek
bywalec

założyłam nowego bloga:

http://zdechly-ziomal-pizza.blog.onet.pl/

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2006 7:50 pm
marcelinka
bywalec

to ja tez sie pochwale 🙂

w niedziele pierwszy raz w zyciu skoczylam linie stacjonata-okser-okser, poszlam za ruchem konia i nie szarpnelam koniska za mordke jak mi sie nie wiadomo dlaczego wybila METR przed przeszkoda 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2006 8:24 pm
katrinko
stały bywalec

Wreszcie ruszyłam tyłek i za 5 minut idę na aerobik (co roku po wakacjach mam problem z rozpoczęciem sezonu 😉 )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2006 10:31 pm
kamma
stały bywalec

Kochani strasznie mi się podoba pomysł weselnika! Wchodzę na tę stronę, czytam co u Was i od razu mi pięknie na sercu!
A dla tych, którym jest wyjątkowo ciężko i weselnik na nich nie działa, mam coś takiego:
http://100lat.pl/PoprawaNastroju/
Efekt murowany!

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2006 12:40 am
petka
bywalec

Ha to czas na mnie. Jestem w trakcie przechodzenia na weganizm. Wiem, że jeszcze muszę się wiele nauczyć o odżywianiu, dodatkach do jedzenia, kosmetykach ale już z moich posiłków wyrzuciłam jajka, mleko i mleko pochodne. 😀 Jest to dla mnie duży krok. Cieszę się, że mogę teraz uczyć się kroczenia tą drogą. Sprawia mi to wiele radości. Oczywiście cieszę się, że Wy jesteście bo pewnie nie raz będę pytała o różne sprawy. Ale weselmy się...to przecież weselnik jest 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2006 3:05 am
Fatty
weteran forum

Ha to czas na mnie. Jestem w trakcie przechodzenia na weganizm. Wiem, że jeszcze muszę się wiele nauczyć o odżywianiu, dodatkach do jedzenia, kosmetykach ale już z moich posiłków wyrzuciłam jajka, mleko i mleko pochodne. 😀 Jest to dla mnie duży krok. Cieszę się, że mogę teraz uczyć się kroczenia tą drogą. Sprawia mi to wiele radości. Oczywiście cieszę się, że Wy jesteście bo pewnie nie raz będę pytała o różne sprawy. Ale weselmy się...to przecież weselnik jest 🙂

ooo przytkało mnie... bo jakbym to ja pisała! Wegańskim trybem żyję sobie już dzień 3, niezmiernie mi się podoba, energii mam mnóstwo i jak na razie zaczytuję się w przepisach,żeby sobie dietę urozmaicić 🙂 łał .

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2006 1:52 pm
Strona 1 / 240 Następny
  
Praca