Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 104 / 240 Wstecz Następny
cyla91
początkujący

hura, hura, jutro matura! 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/05/2010 5:35 pm
Pacyna
bywalec

. Tydzień wolnego z racji matur, to jest to, co Pacynki lubią najbardziej.

Cieszcie się cieszcie kosztem nas maturzystów. Niedługo czeka was to samo 🙂

Tak, wiem, dlatego cieszę się, ile mogę. W sumie w przyszłym roku nadal będę mogła. Matura 2012 😀

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/05/2010 5:37 pm
Aguśka
bywalec

. Tydzień wolnego z racji matur, to jest to, co Pacynki lubią najbardziej.

Cieszcie się cieszcie kosztem nas maturzystów. Niedługo czeka was to samo 🙂

Tak, wiem, dlatego cieszę się, ile mogę. W sumie w przyszłym roku nadal będę mogła. Matura 2012 😀

Nawet nie zauważysz kiedy ten czas zleci 🙂 Ja dopiero co zaczynałam technikum a tu matura 🙂 Nie mogę się juz doczekać 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/05/2010 5:53 pm
MuayThai89
bywalec

Polski polskim i po Polskim 😉

Swietoszek jest Git 😉

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2010 5:06 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

tematy w tym roku były świetne-"Zdążyć przed panem Bogiem" była jedną z moich ulubionych książek. Trzymałam mocno kciuki za wszystkich maturzystów-zwłaszcza tych forumowych 😉 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2010 6:33 pm
Aguśka
bywalec

tematy w tym roku były świetn-"Zdążyć przed panem Bogiem" była jedną z moich ulubionych książek.

Tak 🙂 Ten temat bardzo mi podpasował. wiedziałam że będzie coś z okresu wojennego 🙂
Ale pytania do czytania ze zrozumieniem bardzo mi się nie podobały 😡
Ale juz siedze na necie i sprawdzam odpowiedzi.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2010 6:52 pm
StellaArtois
weteran forum

Obadałam arkusz podstawowy i stwierdziłam, że matura w tym roku była bardzo przyjemna. Najbardziej denerwuje mnie co roku kiedy czytam arkusze, ten nieszczęsny klucz! Hamowanie myśli twórczej i pójście na łatwiznę, jeśli chodzi o sprawdzanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2010 7:57 pm
Aguśka
bywalec

Ja uważam że pytania były trudne. Jestem dobra uczennicą z polskiego ale pytanie o formy które służą obiektywizacji i subiektywizacji w tekście to coś nie do przeskoczenia. Z pytań mam ok 13 pkt...muszę nadrobić wypracowaniem 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2010 8:31 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Ja również wybrałam temat o Edelmanie 🙂 Zdecydowanie bardziej konkretny. Za to test paskudny, bardziej niż zwykle, choć to niewiarygodne 😛 Kilku pytań po prostu nie zrozumiałam, postrzelałam na oślep i poświęciłam więcej czasu na wypracowanie, którym mam nadzieję nadrobić ten kiepski test, jestem z niego całkiem zadowolona. Cóż, polski to dla mnie przedmiot "byle zdać" 😛 Nawet nie zaglądam do klucza. Wymiotę jutro 😎

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2010 10:33 pm
rubia
forumowy expert

Jakie fajne zadania maturalne! Tematy wypracowań- jak najbardziej w porządku; test też w miarę prosty, chociaż zgadzam się z Fasolą, że już sama koncepcja "klucza" w przedmiotach humanistycznych jest chora. Jestem jednak pewna, że wszyscy zdacie polski!
Powodzenia jutro na matematyce.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2010 10:50 pm
Aguśka
bywalec

. Cóż, polski to dla mnie przedmiot "byle zdać" 😛 Nawet nie zaglądam do klucza

To tak jak ja z matmą 😀
Ale w ogóle się nie stresuję, muszę zdać tą maturę, chcę iść na studia i ją ZDAM 🙂 Jestem pozytywnie nastawiona 🙂
Powodzenia

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2010 11:59 pm
Lily
 Lily
Famed Member

No to trzymam kciuki za Was jutro 🙂
(I cieszę się, że mnie to ominęło :P)

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2010 2:59 am
sublime86
bywalec

To ja też będę trzymac kciuki;)

A ja dzisiaj dostałam swoje pierwsze zlecenie tłumaczenia, jupii:D Udało mi się nawiązać współpracę z biurem tłumaczeniowym (tzn. wczesniej juz robiłam dla nich praktyki)...co prawda ten tekst co mi przesłali jest w oryginale beznadziejny, pisany lamana angielszczyzną i miejscami w ogóle nie do odczytu) no ale pal licho- liczy się sam fakt;))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2010 3:15 am
MuayThai89
bywalec

udalo sie!!!!!
Zaliczylem matme juz na samych zamknietych!!!!

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2010 6:07 pm
Aguśka
bywalec

udalo sie!!!!!
Zaliczylem matme juz na samych zamknietych!!!!

Ja też!!!! Przyznając sobie punkty tylko za odpowiedzi które na 100% pamietałam jak zaznaczyłam mam 30% 🙂
Liczę na więcej bo zrobiłam otwarte 🙂
GRATULACJE!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2010 6:53 pm
Strona 104 / 240 Wstecz Następny
  
Praca