Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 122 / 240 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

Cynamon jeszcze? :O

Klawiatura nigdy nie wybaczy mi tego zaślinienia.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2010 3:29 am
xxl
 xxl
weteran forum

Wybaczy, jak jej zapodasz zapaszek świeżego dżemu, zachęcam do zakasania rękawów i kombinowania 🙂 Jutro robię kolejną partię z innymi dodatkami, bo na razie zużyłam tylko ćwiartkę 11-kilogramowej dyni.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2010 4:32 am
Bellis_perennis
Famed Member

Byłam w Białowieży drugi raz w tym roku a tam spędziłam najfajniejsze 8dni tych wakacji 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2010 4:31 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

gratuluję xxl. 4 lata temu też próbowałam zrobić pyszny dyniowy dżem-nie powiem gdzie wylądował. Do tej pory nie wiem czy miałam złą dynię czy ja coś źle zrobiłam. A do dyni zraziłam się tak bardzo, że dziś po raz pierwszy od 4 lat użyłam jej w w kuchni (do gulaszu warzywnego) i z ulgą stwierdzam, że była mniam 😛

Już we wtorek pooglądam Malucha na usg- nie mogę się doczeka... będzie Jagna czy jednak "Jagien" 😉
A wczoraj poznałam na żywo Sublime 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2010 12:42 am

Kiedyś Ojciec wysłal mnie po czopki, jak je kupiłem zastanawiałem się przez drogę jak On je połknie.

*marzenia kształtują naszą wyobraźnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2010 1:10 am
Wege-mewka
bywalec

A ja sie ciesze, bo wczoraj nareszcie udało mi się kupić tofu węzone. I stwierdzam ze jest pyyycha. Przypomina oscypka trochę.
Poza tym jade w niedzielę na koncert i mam nadzieje że będzie super. :]

Już we wtorek pooglądam Malucha na usg- nie mogę się doczeka... będzie Jagna czy jednak "Jagien"

No to czekamy na relację. 😀 Ja obstawiam że będzie Jagna. 😉

[edytowane 27/8/2010 przez Wege-mewka]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2010 5:01 pm
sublime86
bywalec

A wczoraj poznałam na żywo Sublime 🙂

Oj, tak 🙂 Bardzo się cieszę, że wreszcie udało nam się spotkać w realu, no i trzymam za Was mocno kciuki ;*

A u mnie gorączka przedpodróżna- za 2 tygodnie wyjeżdżam Barcelony na Erasmusa. Zadanie numer jeden- opanowanie nazw warzyw i owoców po hiszpańsku- wykonane! Bez tego ani rusz 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2010 5:19 pm
Sagamore
stały bywalec

Byłam w Białowieży drugi raz w tym roku a tam spędziłam najfajniejsze 8dni tych wakacji

nom ja też 😉 fajnie, że wreszcie spotkałem kogoś z tego forum na żywo 😛 BTW Białowieża to magiczne miejsce. Polecam wszystkim, którzy jeszcze tam nie byli 😎

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2010 5:48 pm
n.i.x
stały bywalec

moi dziadkowie maja jutro imprezę z okazji 50 lat po ślubie...
super..mam nadzieje ze my tez tyle razem dożyjemy ..
Mimo tego ze jednak odmiennie sie odżywiamy to nawzajem sie akceptujemy i poświęcamy.
On kupuje mi czasem takie przysmaki jak mleko sojowe czy inne specjały i nie zapomina o warzywach i owocach .
A ja od czasu do czasu upiekę mu tego kotleta .
Teraz zasnął razem z maluszkiem ...a ja mam chwilkę dla siebie 🙂

a jutro impreza...:D

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2010 9:08 pm
sublime86
bywalec

moi dziadkowie maja jutro imprezę z okazji 50 lat po ślubie...

Gratulacje dla dziadków 😉 Moi obchodzili swoją jakiś czas temu, ale nie mieliśmy żadnej imprezy. Babcia odebrała tylko dyplom gratulacyjny od gminy 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2010 4:25 pm
n.i.x
stały bywalec

juz po imprezie ..
Bylo super... Miałam na tyle dobry humor ze przetrwałam tance z wszystkimi dziadkami, wujkami..,
i ataki na mój styl odżywiania w ciąży..hehe
(tysiące pytań o to czemu nie jem, propozycji spróbowania ...)

Babcia z dziadkiem tez zadowoleni 🙂
Nawet dla mnie sie jedzonko znalazło... mnóstwo sałatek, surówek ,serków , owoców..
Miałam cudną sukieneczkę... wyglądałam jakbym w ogóle w ciąży nie była.
(oczywiście znaleźli się i tacy którzy stwierdzili ze to przez wegetarianizm)
Dzisiaj trochę nogi bolą ale humorek pozostał ..

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2010 4:02 am
Fatty
weteran forum

Wczoraj się rozpłaszczyłam nerwowo, ale powstałam(podpierana przez moje chłopię), chyba silniejsza.

"Zrobiłam" się, nawet ubrałam na czerwono( ten kolor zwykle generuje u mnie ból głowy), idę po napoje izotoniczne i udaję się walczyć ze smokami i smoczycą, którą przez 95% czasu jednak lubię.

[edytowane 1/9/2010 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2010 1:32 pm
StellaArtois
weteran forum

Współlokatorzy, którzy wydawali się mili, okazali się chamami. Posługując się kiepskim wykrętem, kazali nam się wynosić ze stancji. Ale nic to, bo mamy zaklepany pokój większy i ładniejszy, bez współlokatorów, którzy mają wiecznie otwarte drzwi i cały dzień siedzą w kuchni - to mnie w nich bardzo wkurzało. W gruncie rzeczy, choć zostałam oszukana, to czuję się tym podniesiona na duchu. Ja bym nigdy tak nie zrobiła i to karmi moje poczucie wyższości 😀 Jak już kłamać, to profesjonalnie, a nie w sposób żałosny i łatwy do przejrzenia 😉 Poza tym spędziłam miły weekend w domu, z mamą i psami, moja allegrowa sprzedaż idzie znakomicie. jednym słowem, jest gdzie mieszkać, jest do kogo gębę otworzyć, jest się do kogo przytulić, reszta się ułoży ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2010 3:39 pm
Fatty
weteran forum

Ha! Nareszcie ktoś postanowił zdjąć pajęczyny z weselnika!

O radości!

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2010 3:48 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Fatty, czy to Ty na awatarze? 😉

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2010 5:33 pm
Strona 122 / 240 Wstecz Następny
  
Praca