Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 16 / 240 Wstecz Następny
Reiha
stały bywalec

zdałam egzamin z psychologii na 5 🙂

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2007 2:15 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

zdałam egzamin z psychologii na 5 🙂

Gratuluje, łap ode mnie moc uścisków i buziaków :hiya: 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2007 4:24 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Zamówiłam sobie mikser 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2007 4:31 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Jadę na komunię do ukochanej siostrzenicy, i spotkam się z Mamą i Babcią i Dziadkiem-z czego wybitnie się cieszę, mają już 83 lata a zdecydowali się na 12godzinną podróż(od 8 do 20), tylko po to aby być na komunii prawnuczki. Cholernie się cieszę,że przyjadą do Ostrowa, zobaczą nowy dom mojej siostry-było mi żal gdy mówili "pewnie już nigdy nie zobaczymy jak się Justynka urządziła" Tylko co moja Babcia pocznie siedząc przez tyle godzin? ona kocha robić/przekopywać/sadzić w ogródku od rana do wieczora,najchętniej bez przerwy na obiad 😮

A dla mojej siostrzenicy mam prezent, który bardzo chciała dostać:hamak, grę i wyszywany półkrzyżykami ,własnoręcznie obrazek. Nie podoba mi się cała atmosfera w okól komunii: "co dać", "ile dać" itd itp no i impreza na całego Zatraca się się wtedy wszystko co z założenia powinno być najważniejsze w tym dniu. Ale dając prezent,który sprawi Młodej dużo radosci i będzie pożyteczny będę naprawdę szczęśliwa.
Ostrów welcome to

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2007 1:09 pm
aniusia
bywalec

Bardzo sie ciesze moj kochany Melanrz:*:*:* zdal prawko jazdy :hiya: :hiya: i jak tylko odbierze dokument to pakujemy sie i mojego psiaka do autka i jedziemy do Parku Poniatowskiego w koncu razem we troje:D:D:D:D
wczesniej nie moglismy bo tam od nas jedynie tramwajem a moj piesek ma chore stawy:/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2007 9:55 pm
krówka
bywalec

baardzo zadowolona po wege niedzielce i w świetnym humorze :)))
dodatkowo mama akceptuje weganizm, ha!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2007 3:18 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Świetnie mi się układa z połową moich kumpli. To znaczy z jednym kumplem, bo mam ich dwoje 😉 Uwielbiam go, jak to dobrze, że go mam 😉 Kochane stworzonko. Każdemu takiego życzę!

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2007 2:27 am
Surri
bywalec

Kupiłam sobie nowe butki- przeeesliczne czarne szpileczki za jedyne 20 zł. Miałam farta 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2007 1:07 am
EvilOne
stały bywalec

Haa a ja sobie upatrzyłam śliczne na allegro za 26 zł:D
Mam dzień wolny od roboty i wreszcie jem normalne, domowe jedzonko własnej produkcji! Czekam na wypłate! (fajnie, że w ogóle coś będzie, bo za dużo kasy to się nie trafi...). Moja siostra zaczęła korzystać z nocnika (sama!) i mam tofu na kolacje. Mój chłopak dostał pracę (również barmana). Hura!

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2007 4:19 pm
Asia
 Asia
bywalec

Moja świnka morska ma dwa prześliczne młode 😀 dziś urodziła 😛
PS.Musze zmienić Teodorowi imię na Teodosia 😛 😛
A poza tym całkiem nieźle moja średnia w szkole sie podnosi, z każdym dniem coraz lepiej 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/06/2007 8:58 pm
Fatty
weteran forum

Ach czerwiec- samymi truskawkami człowiek żyje! 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2007 10:20 pm
Surri
bywalec

Ach czerwiec- samymi truskawkami człowiek żyje! 😉

No właśnie :), truskawki truskawki truskawki :love: kocham truskawki,
zajadam sie nimi, aż do nieprzyzwoitosci 😛
I jeszcze ta cudna pogoda...słoneczko 🙂 🙂 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2007 9:02 pm
vegetena
stały bywalec

Mmmm, truskawki....
A tak w ogóle, to... oo... no nie wierzę... mój wpis w "weselniku"!? Ano bo jakoś nie nachodzi mnie teraz, żeby myśleć o smutnych rzeczach. Spotkałam się z przyjaciółmi, przeszłam się trochę... I na razie nie chcę nic zapeszać, chociaż wiem, że tych "gorszych" rzeczy jest więcej.... No ale... Od czego jest życie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2007 9:35 pm
vanityy
bywalec

Stałam dziś z z moim kochanie (przyjaciółką ) dokładnie 45 minut śliniąc sie do tego pięknego czerwonego arbuza 🙂 a kiedy wreszcie go kupiłyśmy do biegiem na ławkę w cieniu!! i tak bosko i leniwie upłynęły trzy godziny oczywiście w towarzystwie sorbetu malinowego :))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2007 10:21 pm
obłudna
bywalec

truskawki powinny być zaliczone do używek ;]
one mającośuzależniającego, lecz naukowcy jeszcze tego nie wykryli - na pewno! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2007 10:53 pm
Strona 16 / 240 Wstecz Następny
  
Praca