Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 164 / 240 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

byłam na spotkaniu organizacyjnym koła naukowego i to wygląda tak, że po prostu robi się własną pracę badawczą pod opieką któregoś z pracowników. Gdy usłyszałam przykładowe tematy ludzkich prac, to zrobiłam taką minę : 😮 Jestem jeszcze totalnie za zielona na takie rzeczy. A poza tym mało przedsiębiorcza i kreatywna. Łatwo się uczę i lubię doczytać trochę ponad program, ale daleko mi do typu naukowca. No, ale zobaczymy na 4-5-6 roku. A nuż.

O! To ja mam na odwrót :rotfl: Wymyślam badania od ręki i to takie do których trzeba całego zespołu badawczego i minimum 3 lat pracy :rotfl: i w ogóle chyba jestem odwrotnością Ciebie, nigdy specjalnie się nie skupiałam na nauce ale na całej reszcie, badaniach, konferencjach, wolontariatach itd itp.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2011 10:13 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Nom, i tym mi zawsze imponowałaś 😉 Jam tchórz.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2011 10:18 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Dziewczyno ja na licencjacie miałam podwójny warunek :rotfl: uwierz nie mam czym Ci imponować, musisz się tylko zabrać za robotę, to nie takie trudne, wręcz... uzależniające 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2011 10:21 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Na razie jestem na etapie dowiadywania się o rzeczach i zjawiskach, o których nawet bym nie śniła, a co tu dopiero znajdować dla nich jakieś nowe zastosowania 😛 Kosmos.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2011 10:46 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

xxl- gratuluję i życzę powodzenia również w tym roku (żeby za rok znowu trafiło Ci się stypendium) 😉
Udało mi się dostać w internetowej aptece pastę do zębów dla Malucha mega, której nie mogłam namierzyć w stacjonarnych sklepach i aptekach i do tego załapałam się na darmową dostawę kurierem 🙂 -w ramach dnia darmowej dostawy (fajny bajer i dostępny w dniu dzisiejszym w wielu e-sklepach-aż szkoda, że dopiero przed godziną to odkryłam).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2011 12:36 am
Fatty
weteran forum

Kupiłam sobie prezent na mikołaja- zawieszkę w kształcie ryby. Trza się czasem porozpieszczać 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2011 7:46 pm
kazik84
bywalec

Cieszę się, że już weekend. Wreszcie trochę odpocznę

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2011 12:14 am
Fatty
weteran forum

Dobrze jest, asertywność ćwiczę 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2011 6:57 pm
n.i.x
stały bywalec

znalazłam na jednej stronce piękne buciorki wegańskie new rock...!!!

http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-39565-buty-damskie-NEW-ROCK-5373-S1-Plataforma-tacon-rock-acero-box-negro.html

moje marzenie!
fajnie wiedzieć ze takie są 🙂

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2011 10:38 pm
marlena_p
początkujący

znalazłam na jednej stronce piękne buciorki wegańskie new rock...!!!

http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-39565-buty-damskie-NEW-ROCK-5373-S1-Plataforma-tacon-rock-acero-box-negro.html

moje marzenie!
fajnie wiedzieć ze takie są 🙂

Są:) i nawet dobrze się je nosi;) Jak zobaczyłam Twój wpis to zdecydowałam się podzielić moją przyjemnością. Jedyny minus to to, że ta skóra wege bardzo łatwo się ściera.. a za taką cenę to buty powinny być niezniszczalne. Wiadomo coś za coś...

[img] [/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2011 10:12 pm
kazik84
bywalec

I znowu weekend 🙂 Wreszcie chwila oddechu. I nie mój tydzień sprzątania 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2011 9:49 pm
Felodrema
rozmówca

A ja się cieszę, bo będąc dziś na wykładach w ramach akcji "stop GMO",wygrałam w "quizie" książkę, na którą polowałam. Jestem z siebie dumna 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2011 12:37 am
cienkun
rada starszych

A ja nie byłem bo chory jestem i miałem gorączkę. 🙁 A miałem ochotę na darmowe ciasteczka, bo już daaawno nie jadłem nic słodkiego... Ale pewnie i tak były z jajkiem robione...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2011 12:46 am
Paulina.mk
forumowicz

A ja się cieszę, bo nie ma się czemu smucić 🙂 Mój pies jest zdrowy, choć podejrzewano guza, rodzina wraca po 2ch miesiącach zza granicy, niedługo święta....
życie!! 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2011 4:18 pm
Fatty
weteran forum

Słodka regeneracja, pyszne jedzonko 🙂
Przyszła mi zamówiona książka, będziem czytać, czytać, czytać... 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2011 8:59 pm
Strona 164 / 240 Wstecz Następny
  
Praca