Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 167 / 240 Wstecz Następny
xxl
 xxl
weteran forum

Gratulejszyns dla eRZeta i szacun dla Bellis :thumbup: A poza tym weseli mnie to, że znów do nas zaglądasz, [b]rubio[/b] 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2012 7:45 pm
rubia
forumowy expert

A poza tym weseli mnie to, że znów do nas zaglądasz, [b]rubio[/b] 🙂

XXl, zaglądam codziennie, tylko piszę rzadko 🙂

Ach! Co za skleroza! Gratulacje również dla eRZeta, prymuska naszego:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2012 9:33 pm
eRZet
weteran forum

Zdałam prawko przy pierwszym podejściu :rotfl:

Serio? 😮 Myślałem, że jest jakiś przepis, że trzeba przynajmniej 3 razy zdawać.
Ty lepiej się dowiedz, czy nie złamałaś prawa 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2012 10:45 pm
Vegeta169
bywalec

gratulacje eRZet i Bellis 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2012 2:18 am
bułek
forumowy expert

Bellis a zaliczyłaś kopertę ? Już to pewnie wklejałem ([url] http://www.youtube.com/watch?v=15XQx6PMv0U[/url]), ale niezmiennie mnie bawi :D.

Gratulacje i szerokości ;). Ja już mam prawko od 2008 r., ale jakoś mi się nie przydaje, bo na rower nie trzeba żadnych uprawnień.

Dzisiaj nabyłem 4 rower, ale z dwóch zrobię jeden rower poziomy niskobudżetowy więc nadal pozostanę przy 3. Mam w planach tworzenie 2 lepszego roweru poziomego, lecz jego realizacja zależy od funduszy i dobrych planów kolegi, który ma lepszy zmysł konstruktorski ode mnie. Nie jestem maniakiem :P.

[edytowane 5/2/2012 przez bułek]

[edytowane 5/2/2012 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2012 3:00 am
cienkun
rada starszych

Kurde, żeby te poziomki nie były takie ciężkie i nieporęczne. (o cenie nie wspomnę). A tak, to jak to wtaszczyć po schodach i gdzie to trzymać w małym mieszkaniu? ...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2012 1:10 pm
bułek
forumowy expert

Kurde, żeby te poziomki nie były takie ciężkie i nieporęczne. (o cenie nie wspomnę). A tak, to jak to wtaszczyć po schodach i gdzie to trzymać w małym mieszkaniu? ...

Ciężar trochę można zminimalizować stosując inne materiały niż stal - alu, włókno szklane lub węglowe, ale to z kolei podwyższa cenę. Wszędzie te rowery są niestety drogie, bo nie są tak powszechne jak pionowe... W PL niektóre firmy za samą ramę i niezbędne elementy każdą sobie płacić koło 2000 zł nie mówiąc już o kompletych zestawach (z kołami, osprzętem itd.) Miłośnicy, zapaleńcy są zmuszeni do budowania poziomek na własną rękę, bo nie wszystkich stać. Tu polecam forum dla chętnych: forum.poziome.pl.

Ciekun z nieporęcznością i ciężarem będę miał problem, bo w piwnicy mam strome schody. Ludzie jakoś sobie radzą, bo trzymają w mieszkaniach. Jeśli masz rower DIY to zawsze istnieje możliwość dodania opcji składania roweru. Wszystko zależy od inwencji.

[edytowane 5/2/2012 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2012 5:38 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Dziękuję wszystkim za gratulację 🙂

Znam tylko jedną osobę, której udało się zdać za pierwszym razem

A ja znam chyba z 4 ale znam też takie które zdawały po kilkanaście razy. Oprócz umiejętności trzeba mieć szczęście, dużo szczęścia bo można jeździć jak Kubica a jeśli egzaminator będzie chciał uwalić to i tak to zrobi.

Bellis a zaliczyłaś kopertę ?

Nie zaliczyłam, chyba ciężko to wykonać przy monitoringu 😉

No i spóźnione gratki dla eRZeta 🙂 normalnie samych prymusów tutaj mamy 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2012 6:04 pm

No to ja też składam Wam gratulacje :red: Fajnie się macie 😛
Postanowiłam wskoczyć na chwilkę tutaj na weselnik, może Wasze dobre nastroje i sukcesy mi się udzielą 😀
Hmmm, a żeby moja wypowiedź pasowała do tematu, to napiszę..Jest dobrze, dobrze jest, musi być 😀 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2012 11:06 pm
hipiska
weteran forum

Jestem zadowolona ze swojej średniej na pierwszy semestr, no i mam nowego adoratora, co jest bardzo przyjemne 😛

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2012 7:10 pm

Moja kotka pozwala się pogłaskać. Po, uwaga, szesnastu miesiącach prób.
Wprawdzie nie sprawia jej to jakiejś wielkiej przyjemności, ale jesteśmy na dobrej drodze.
Za jakieś dwa lata będzie wskakiwać na kolanka albo się łasić 🙂

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2012 7:25 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Zdałam prawko przy pierwszym podejściu :rotfl:

Gratki 😀 Nie wiem czy się tu chwaliłam, ale 16 grudnia udało mi się dokonać tego samego wyczynu 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2012 12:12 am
kressska
świeżaczek

A ja się cieszę bo aktualnie nie mam się czym martwić

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2012 12:32 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Zdałam prawko przy pierwszym podejściu :rotfl:

Gratki 😀 Nie wiem czy się tu chwaliłam, ale 16 grudnia udało mi się dokonać tego samego wyczynu 😉

JAGA bo Ty jesteś TurboMama 😀 Gratuluję 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2012 12:52 pm
rubia
forumowy expert

Nie wiem czy się tu chwaliłam, ale 16 grudnia udało mi się dokonać tego samego wyczynu 😉

Jagunia, gratulacje! Widzę, że jest coraz więcej mistrzyń kierownicy 😉

Ja akurat nigdy nie dołączę do tego grona, co jakoś specjalnie mi nie przeszkadza 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2012 6:05 pm
Strona 167 / 240 Wstecz Następny
  
Praca