Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 17 / 240 Wstecz Następny
xxl
 xxl
weteran forum

No i jednak tu dziś jestem 😉 Egzamin poszedł świetnie! Ale to dopiero 1/3 sukcesu :p

I kolejne trzy gary dżemu bulgoczą na kuchence!

A jutro od rana dryluję wyborne czereśnie, pękate, soczyste, czarne, bez żadnych pestycydów - od wujostwa z ogrodu, bo sami nie przejedzą. Rwałam dziś z tatą garściami. Pyszne. Do takiej pracy to ja chętna.

Nadchodząca zima będzie wyjątkowa dzięki tym dżemom. Udało mi się namówić mamę na drastyczne zminimalizowanie ilości użytego cukru. Sukces!

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2007 1:55 am
xxl
 xxl
weteran forum

A co tu ostatnio tak pusto w Weselniku? Ludki, dzielić się radością!

Już za niecałe 12 godzin, po trzyipółmiesięcznej rozłące wreszcie zobaczę się z moim kochanym kumplem 😉 Okropnie się cieszę i już nie mogę się doczekać, by go znów zobaczyć 😉 Cały wieczór spędziłam gotując dla niego moje najlepsze wege-przysmaki.

A potem znów trzy i pół miesiąca osobno... Ale na razie - Weselnik. Jestem cholerrrnie szczęśliwa 😉

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2007 2:04 am
vegetena
stały bywalec

No to.... Podniosłam biedronkę z ruchliwej drogi 😀 Coprawda listkiem, ale to i tak częściowe przezwyciężenie strachu przed owadami i prawdopodobnie uratowanie życia. Super, chociaż tyle. Może to tylko biedronka, ale dla niej życie jest czymś wielkim, wspaniałym pewnie, jak to domyślam się dla większości istot

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2007 2:07 am
vanityy
bywalec

Właśnie wydrukowałam podanie, której jutro zanoszę do 8LO :))Mam nadzieję że przyjmą mnie do wymarzonej klasy, szkoły, o profilu humanistycznym 🙂 zobaczymy 27 czerwca.
Czekajcie na wpis pojawi się albo tu, albo w tym temacie o mniej wesołej treści.

A no i trzymać kciuki, a najlepiej zróbcie sobie na przypomnienie w telefonie żeby pamiętać i wspierać mnie . 🙂
Wryy co za nerwy 😛 😉

[edytowane 11/6/2007 przez vanityy]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2007 2:17 am
kroz
 kroz
rozmówca

polowa moich znajomych chodzilo do 8 LO, szkola niezla, ale ostatnio sie popsula 😉 nie lepiej do 5... humanistyka jest tam na swietnym poziomie, trzymam kciuki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2007 12:38 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Super wpis Vegetena.. niby tak niewiele z Twojej strony, ale jakże wiele dla tej Biedroneczki :heartpump:

Dostałam 5 z egzaminu, co do którego miałam obawy, że moge niezdać 😛 a reszta na uczelni tez niczego sobie...
A co najważniejsze juz w niedzielę będę w domu-to jest cudowne,po 9 miesiącach w Katowicach, moje ukochane bieszczady, rano śpiew ptaków, zamiast śniadania wypad na truskawki do ogrodu...mmm...tak truskawki w wersji "brudne prosto z grządki" to mój obłęd, cholernie smaczny obłęd 😛 tylko brzuch jak balon po takim obżarstwie..
I jak co rok będe dbała o to aby moja Mama jadła owoce- cały ogród owoców, a ona rok temu np ani razu nie była na grządce z truskawkami(aż trudno uwierzyć:o ). Gdyby nie fakt, że ja zrywam, myje, ładnie podaje, wyszukuje jak najlepsze połaczenia(bo ona nie lubi generalnie warzyw i owoców) to naprawdę byłoby ze świeżymi witaminkami kiepsko.

A póki co jeszcze 1 egzamin do zaliczenia i trzymam mocno kciuki za moje Słońce, żeby mogło wrócić razem ze mną, zamiast zakuwać do poprawkowego

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2007 5:32 pm
vegetena
stały bywalec

Posłuchałam dzisiaj osoby, która bardzo pięknie mówi o życiu, o tym dlaczego żyjemy, czemu tak dobrze być dobrym i wesołym.... Dodała mi optymizmu i jestem jakaś taka szczęśliwa.... Od tylu miesięcy! Normalnie ryczę se szczęścia! Cudnie!!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2007 5:56 pm
Olla
 Olla
bywalec

Możesz Vegetenko choć w przybliżeniu zacytować tę osobe. NIe ukrywam, ale samej mi potrzebya słów dodających nadziei. I byle nie kk.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2007 6:09 pm
vegetena
stały bywalec

Wiesz co, jakoś tak nie mogę uzmysłowić co mówiła, ale jak zbiorę myśli to postaram się przypomnieć, bo co bym teraz napisała nijak nie miałoby sensu

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2007 1:11 am

zdobyłam 94 punkty na 100 z egzaminu gimnazjalnego, jejku, jaka jestem szczęśliwa (: :D:D:D

koskaan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2007 6:07 pm
Asia
 Asia
bywalec

To gratuluję 🙂 świetnie 🙂 a ja się cieszę bo własnie wychodzi słonko 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2007 8:33 pm
xxl
 xxl
weteran forum

To niesamowite, ale znalazłam dziś w Naturze szampon Farmony! Zakupiłam od razu. I były nowe odżywki Ziai i szampony. Powolutku coś się zaczyna ruszać w tym biednym mieście :p

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2007 8:50 pm
krówka
bywalec

brat zaczyna się nawracać na zdrowe jedzenie..
choć zaczynamy bardzo niewinnie, od sandwichy z warzywami, to i tak niesamowicie się cieszę, że chociaż chce spróbować. Bo to małoletni wielbiciel mcszajsa jest :)))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2007 12:03 am
elis99
bywalec

Wesele się z wami forumowicze (poprzednicy) 😛
..a ja sie ciesze bo w niedziele wyjeżdżam do pracy nad morze i wracam we wrześniu hehe ..i bardzo dobrze bo nie trawie siedzieć w mieście w lato ..
..zaraz sie wpisze chyba do maruDniKA ..:P bo mnie tyle na forum nie bedzie 🙁 chyba ze wychacze jakąś kawiarenkę internetową ..hehe

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2007 2:19 am
krówka
bywalec

nad morze mówisz?

bo wiesz..z Gdyni jestem:P
a uwielbiam przenosić znajomości z virtuala na real...jak coś w temacie z gg masz do mnie kontakt 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2007 2:54 am
Strona 17 / 240 Wstecz Następny
  
Praca