Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 172 / 240 Wstecz Następny
bułek
forumowy expert

Matura, studia, a później zaczyna się telenowela pt. "Egzamin z życia" 😛
Anyway...zapomniałbym życzyć wysoko procentowych wyników na maturze, bo teraz już nie ma ocen. Nie pomylcie z promilami :rotfl:

[edytowane 8/5/2012 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2012 2:21 am
xxl
 xxl
weteran forum

Zamiana procentów na promile nie powinna sprawić trudności maturzystom 😛

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2012 2:26 am
Fatty
weteran forum

Moje spełnione marzenie- gastromyzon ctenocephalus ! 😀
W planach dokupienie 2 przylg- albo tego samego gatunku co już mam, albo innego

zamówiłam, przyjadą pociągiem za 2 tygodnie, łiiiiiii 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2012 12:10 pm
bułek
forumowy expert

Znalazłem pomysł na biznes, przyszłą pracę, a teraz testuje :spryciarz:

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2012 4:33 am

[b]bułek [/b] , powodzenia :thumbup:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2012 7:40 pm
cienkun
rada starszych

Bułek, albo jesteś opętany, albo jesteś geniuszem, jeżeli w tych czasach chcesz zrobić biznes... 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2012 9:07 pm
bułek
forumowy expert

Na razie nie istnieje formalnie; najszybciej może za rok? Zależy od tego jak mi będzie szło.
Z pracą kiepsko mi idzie; w październiku będzie mijał rok odkąd nie mogę znaleźć zatrudnienia; ten miesiąc to ostatnie alimsy, więc trzeba coś robić.

[edytowane 14/5/2012 przez bułek]

[edytowane 14/5/2012 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2012 9:47 pm
tru
 tru
stały bywalec

cienkun nie wziales pod uwage ze moze byc opentanym geniuszem 🙂
swoja droga co sie dzieje z tymi czasami ze w ktorymkolwiek czasie kogos sie spytam to jest z nimi cos nie tak

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2012 12:11 am
cienkun
rada starszych

młodzi bez roboty, a te k..wy chcą żeby ludzie robiły do 67! 😡

[edytowane 14/5/2012 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2012 3:31 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Bułek, trzymam za Ciebie i Twój biznes kciuki 🙂

Co do matur: właśnie ściągnęłam arkusz z historii i jak tylko znajdę chwilę wolnego po południu to mam zamiar poczuć się tegorocznym maturzystą i zobaczyć na ile napiszę "z marszu" 😉
Rubia- też mam wrażenie, że maturę pisałam gdzieś przed Grunwaldem 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2012 1:55 pm
rubia
forumowy expert

Bułek, trzymam mocno kciuki i nie słuchaj wiecznych malkontentów ( 😛 )

Z pracą kiepsko mi idzie; w październiku będzie mijał rok odkąd nie mogę znaleźć zatrudnienia; ten miesiąc to ostatnie alimsy, więc trzeba coś robić.

Moja ciotka, mając tylko maturę, żadnych dodatkowych umiejętności, wieloletnią przerwę w zatrudnieniu i 56 lat na karku znalazła pracę po 1,5 roku szukania i trwa w niej do dziś, czyli już czwarty rok. Przykład jest o tyle budujący, że skoro nawet takim osobom w końcu się udaje, to znaczy, że wykształceni dwudziestoparolatkowie tym bardziej mają szansę. Szkoda tylko, że "frycowe", które trzeba zapłacić na początku czasem mocno rani dumę, poczucie własnej wartości i potfel...

Jagunia, miło Cię znowu widzieć! Ja co roku "zdaję" angielski, polski i- jeśli znajdę arkusze- rosyjski. Jak dotąd jestem z siebie zadowolona 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2012 7:27 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Rubio, choć mało piszę to ciągle Was podczytuję 😉
Z historii podstawy wyszło mi 78%, czyli przyzwoicie. Ale widzę, że mam pewne luki epokowe. Jutro zrobię sobie rozszerzony, tak dobrze już pewnie nie będzie 😉

Z takich moich wesołości: 2 dni temu spotkałam się ze znajomym, z którym ostatnio widziałam się 8 lat temu i usłyszałam tak całkiem szczerze, że nic się nie zmieniłam przez te 8 lat. Urocze to było 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2012 8:27 pm
rubia
forumowy expert

Po stu latach ciężkich robót w kamieniołomach nareszcie będę mieć w czerwcu kilka tygodni urlopu! 😀
A rano bezczelnie spoufalałam się w osiedlowej przychodni z psem jednej z pacjentek, który najwyraźniej nie przejął się zakazem wstępu dla czworonogów 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2012 9:58 pm
Oldek
bywalec

Aż kilka tygodni? Jejku! Kobieto co ty najlepszego robisz? Przecież bez ciebie wydobycie radykalnie spadnie. Zmniejszą się obroty. Szef wpadnie w spiralę długów. Firma splajtuje. Kamieniołomy zamkną i nie będziesz miała do czego wracać. Ja ci dobrze radzę, ty lepiej zostań. Nie idź na ten urlop. 🙂

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2012 11:59 pm
bułek
forumowy expert

Dodałbym jeszcze: Rubio, a czy Twój szef ma zapewniony wypoczynek? Czemu tak egoistycznie postępujesz ? 😉

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2012 12:56 am
Strona 172 / 240 Wstecz Następny
  
Praca