Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 187 / 240 Wstecz Następny
StellaArtois
weteran forum

Ale tam wyskakuje jakaś stronka nivea. 😮 Czy oni przypadkiem nie testują na zwierzętach ?

Kochany to dla mojej siostry, która po prostu pożąda tego ich bonu do Natury ;p
Jak dają, to czemu nie? ;p

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2012 6:38 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Fasolko- trochę nie kumam: jak zagłosuję na tego jegomościa co mi się wyświetla to wtedy Twoja sis ma z tego jakiś bonus?

Jak zaliczę jutro poprzedni semestr z psychologii (głupie różnice programowe) to będę się miała czym weselić, póki co nadaję się zdecydowanie do marudnika...ale daruję sobie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/11/2012 12:07 am
Petite
rozmówca

edit.
taką

[url] http://lucznik.info/produkty/agd_-_dla_domu/kuchnia/sokowirowka_jc-1005_s[/url]

[edytowane 13/11/2012 przez cienkun]

Omg, moja jest identyczna z wyglądu tylko innej firmy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/11/2012 6:59 pm
cienkun
rada starszych

Hip hip, hura, dorwałem wreszcie dzielnicowego :hiya: 🙄 :hiya:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/11/2012 3:18 pm
OlaS
 OlaS
rozmówca

Gratulacje 🙂 :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/11/2012 8:56 pm
Petite
rozmówca

Wrócił mi apetyt, chociaż to chyba źle 🙂 Jeszcze mi wróci to 1,5 kg co schudłam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2012 11:47 pm
AnnaBarbara
rozmówca

Weszłam tu pochwalić się spóźniono-przyspieszonym prezentem urodzinowo-mikołajkowym a tu widzę, że nie tylko moi rodzice są taki kochani i rozdają maszyny do soków 🙂

Także: cieszę się z tego, że dostałam moją wymarzoną wyciskarkę Omega 8006 i wypiłam pierwszy sok jabłkowo-pomarańczowy. Jest piekna, cicha i idealna w każdym milimetrze <3 <3 <3

I cieszę się, że mam takich wspaniałych rodziców 🙂 I że jutro poniedziałek. I w ogóle jakoś tak się cieszę dzisiaj wszystkim!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/11/2012 12:50 am
Fatty
weteran forum

720 m na basenie przepłynęłam(36 długości) - nastepnym razem ciągnę do kilometra 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/11/2012 10:24 am
OlaS
 OlaS
rozmówca

I w końcu weekend 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2012 9:03 pm
Fatty
weteran forum

Dla mnie weekend zacznie się z zatrzaśnięciem za sobą drzwi od pracy o 14ej(mam nadzieje, ze nie bedzie apaczy i zwiedzaczy po godzinach) - i też się cieszę 🙂 Idzie fatyś na filma, dawno nie był w kinie.

edit. Rybia denatka odnaleziona, ale mną wzdrygało gdy leciałam z nią do wc...

[edytowane 25/11/2012 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2012 10:30 pm
OlaS
 OlaS
rozmówca

Rybia denatka odnaleziona, ale mną wzdrygało gdy leciałam z nią do wc...

:rotfl: 🙂 :rotfl:

Moje dziecko po 12 dniach choroby w końcu w przedszkolu!!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/11/2012 2:24 pm
cienkun
rada starszych

Książki dotarły :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/11/2012 4:09 pm
Fatty
weteran forum

Wesele się- bom głupia!

Gdzieś kiedyś wspominałam, że nie mogłabym być hodowcą bo cięzko byłoby mi powierzyć komuś zwierzę- mam 2 nadwyżkowe samce macropodusa porozsadzane po izolatkach, bo się tłuką, jednego jutro wysyłam na wycieczke do innego akwa- zamiast sie cieszyć to mi żal! bom się już poprzywiązywała... I tłumaczę sobie, że wszak musze bo żeby je mieć musiałabym mieć 3 akwaria, po jednym dla każdego, a mam jedno 😛 i rozum rozumie, rozum wygrywa ale serce boli :rotfl:

[edytowane 3/12/2012 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2012 9:09 pm
Mango
rozmówca

Zdałam egzamin z metodologii w jezyku słowackim na 5;-D

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2012 11:56 pm
Fatty
weteran forum

Weselę się albowiem otworzyli mi spożywczak pod blokiem- dopadnie mnie wieczorem dzika chcica na lody to nawet w kapciach wylecę aby je nabyć i myk, myk, z powrotem w domku- jeeeeść 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2012 8:38 pm
Strona 187 / 240 Wstecz Następny
  
Praca