Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 188 / 240 Wstecz Następny
Samanya
bywalec

w końcu powód do radości, mam nowy mebel w pokoju- stolik- zrobił mi go mój braciszek, supeeeer 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2012 9:27 pm
Mango
rozmówca

Mój rzekomy sobotni egzamin z dramatickiej vychovy (kolos niesamowity, pisany po słowacku) zakończył sie dzisiejszą piątką w indeksie:D
Wykładowczyni mi "odpuściła" widząc, ile pracy włożyłam w bajkę dla dzieci, przedstawienie, występ muzyczny.

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2012 11:59 pm
Fatty
weteran forum

Mango, gratulejszyn 🙂

Niusiuaczek, poka stolik 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2012 11:10 am
Mango
rozmówca

Kolejna radość, długo oczekiwana.
Po czterech miesiącach poszukiwań, udało mi się PO RAZ PIERWSZY spotkać ze słowackimi skautami.

Pominę fakt, że ich skautowanie jest beznadziejne;p

Konsekwencja i cierpliwość się przydały.

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2012 10:22 pm
Daiana
bywalec

Byłam w Ośrodku Buddyzmu w Krakowie, na co czekałam od bardzo długiego czasu 😀 mają swój nowy budynek z gompą i dużym pomieszczeniem (kuchnio-jadalnio-biblioteczką z kominkiem). Jak przyszłam to od razu uderzyła mnie atmosfera, wszyscy czuli się tam jak w domu, w rodzinie. Nie ważne czy wyglądali na 20 czy 60 lat - wszyscy traktowali się jak bracia i siostry, tak niesamowicie serdecznie, jakby znali się od wieków i wydawało się, że robią to z taką łatwością! Nie widziałam chyba tylu tak pogodnych ludzi w jednym miejscu i jestem zachwycona 🙂 Od razu po wejściu zapytali czy jestem po raz pierwszy, bez spinania się albo narzucania. Wszyscy byli mega pozytywnie nastawieni, szczególnie osoba, która prowadziła wykład - Leszek Nadolski, który uczył się od samego Lamy Ole. Piękny Umysł chciałoby się rzec.
Po wykładzie była medytacja, mantry w połączeniu z wyobrażeniami, które mieliśmy w sobie budować brzmiały niesamowicie. Wrócę tam w przyszłym tygodniu.
Jestem prze-szczęśliwa, doświadczyłam czegoś, na co czekałam od długiego czasu i się nie zawiodłam, wręcz zadziwiła mnie aura jaka biła od tych ludzi.

[edytowane 14/12/2012 od Daiana]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2012 11:14 pm
Samanya
bywalec

poka stolik

jak nie zapomnę to jutro zrobię zdj bo teraz już za słabe światło jak na moją komórkę 😉

a tak przy okazji to dzisiaj na zajeciach z englisha okazało się że taka jedna to całkiem "równa babka"
kurcze, nie powinnam był jej oceniać po wyglądzie..szejm on ju, hana 🙂

[edytowane 15/12/2012 przez Nusiaczek]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/12/2012 12:03 am
StellaArtois
weteran forum

Zmieniłam sobie w ustawieniach wygląd forum na "blue" i bardzo mi się podoba 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2012 11:19 pm
Samanya
bywalec

zapowiada się niezła imprezka ze znajomymi 😉
mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie by dobrze się bawić.
tak przy okazji- Szczęśliwego Nowego Roku. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2012 7:01 pm
Admin
stały bywalec

Szczęśliwego, udanego 🙂

Fasola, zapomniałem nawet, że tak można, hah 😉

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2012 8:45 pm
Fatty
weteran forum

Wszystkiego dobrego 8)

Ja sylwestra spędziłam w kinie- polecam tym którzy nie lubią huku, i wymiocin dookoła 😛 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2013 2:59 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ja pierwszego stycznia nie obchodzę tylko Nowego Roku ale też mam kolejną rocznicę przejścia na wege. To już 5 lat, 6 rok leci. W sumie to niewiele, tutaj jest sporo osób z większym stażem 😀

Sylwestra spędziłam przy winku w kameralnym towarzystwie, rok temu w klubie więc trzeba było odpocząć 😉 a może już się starzeję... 😉

Dołączam się do życzeń, Szczęśliwego Nowego Roku, oby był lepszy niż wcześniejszy i goirszy niż następny :drink:

[edytowane 2/1/2013 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2013 4:02 pm
Fatty
weteran forum

Z okazj wypłaty poazłam do spożywczego i kupiłam dobre rzeczy na które pod koniec miesiąca sobie nie pozwalam 😛 - w tym sok z brzozy, naturalny(bez syropu gluk. , smakowe go mają )

A na sobotę mam zaplanowane naleśnikowanie w ciut innym niż zazwyczaj wydaniu, zaszaleję z farszem(bo zawsze tylko dżem)

Ile żarcie daje mi frajdy 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2013 7:59 pm
n.i.x
stały bywalec

przesyłam troszkę spóźnione życzonka. Wszystkiego najlepszego w tym nowym roku!!!
Oby byl taki fajny jak poprzedni 🙂 Dla mnie byl to jeden z najszczęśliwszych w życiu (jedynie miałam dosyc stresującą przeprowadzkę ale to nic)

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2013 8:11 pm

Ja pierwszego stycznia nie obchodzę tylko Nowego Roku ale też mam kolejną rocznicę przejścia na wege. To już 5 lat, 6 rok leci.

Ja także obchodzę rocznicę przejścia na wege, ale dopiero pierwszą 🙂

Sylwestra spędziłam bardzo kameralnie z chłopakiem i jego dwoma współlokatorami 🙂

Oby ten rok był dla nas wszystkich udany i żeby nasze szeregi się powiększały 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2013 11:04 pm
Bellis_perennis
Famed Member

3 godziny spacerów i zabawy z psami z schroniska, może i w mrozie ale mam po tym wielkiego powera! 😀
I brudne spodnie 😉
I podarte rękawiczki 😉
Miałam dłuższą przerwę, brakowało mi tego.

[edytowane 8/1/2013 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2013 6:54 pm
Strona 188 / 240 Wstecz Następny
  
Praca