Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 19 / 240 Wstecz Następny

za kilka godzin wyruszam na 2 tygodnie do samej Francji. Mam nadzieje, że to będzie udany wyjazd i mnie żaby nie zjedzą.

Więc pojawię się 17.07, bedzie mi brakowało tego forum ^^

koskaan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/07/2007 1:47 pm
kamma
stały bywalec

Dawno mnie tu nie było...
I to jest dobra wiadomość, bo oznacza, że pracuję w pocie czoła od rana do nocy. Pracuję nad urządzeniem SWOJEGO WŁASNEGO DOMU oraz uprawą warzyw we własnym ogrodzie! Ostatnio wśród chwastów odnalazłam moje ziemniaki 🙂
Pracy mam jeszcze naprawdę mnóstwo, więc chciałam niniejszym oświadczyć moim korespondencyjnym przyjaciołom, że o Was nie zapomniałam i że odezwę się w pierwszej wolnej chwili.

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/07/2007 11:19 pm
grenouille22
rozmówca

Wreszcie zrobiłam sobie badanie krwi. I wszystko jest ok! 🙂 🙂 🙂

Gdy tylko przebudzi się twój umysł, będziesz każdy dzień rozpoczynał uśmiechem, bo wiesz, jak wielkim darem jest życie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/07/2007 11:33 pm
vegetena
stały bywalec

Super, grenouille22! Kammo, okropnie zazdroszczę 🙂 A ja znowu kupiłam buty. Heh.... Nie jest mi dziś za bardzo wesoło, ale co tam.....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2007 12:25 am
Asia
 Asia
bywalec

W końcu złożyłam wniosek o dowód,zrobiłam zdjecie i nawet sie sobie podobam 😀 a poza tym to mam nowego zwierzaczka - rybkę 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2007 2:42 am
Koniara
stały bywalec

Eh. jakby to powiedzieć ... jeździłam dzis na mojej Depi. dawno jej nie widziałam wiec mam wielki powód do radości... miekki kłusik ma, w ogóle jest sliczna...

A tak na marginesie, to fajnie sie jeździ w glanach 😀 :D:D:D:D

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2007 6:12 am
vegetena
stały bywalec

Staram się być wesoła, ale jakoś.... Jednak wierzę, że będzie lepiej, tak trochę.... Prawdopodobnie zapomnę na chwilę o problemach, bo z rofdziną wybieram się w gości. Może mnie dzieciak tam obecny rozweseli 🙂
Asia, jaką masz rybkę, w jakim akwarium?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2007 1:50 pm
Asia
 Asia
bywalec

vegetena,a no mam bojowniczka niebieskiego 🙂 w takim dosc duzym akwarium jak na niego samego , nawet nie wiem ile ma litrów,ale jest zapewne szczęsliwy i żarłoczny 😛 a jak juz jestem w tym weselniku...to dziś ide na kolejna imprezkę osiemnastkową 😀 zabawa do nocy mnie czeka 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2007 8:02 pm
Fatty
weteran forum

Ale nie w kuli,prawda?
Jak akwarium za duże(chociaż nie wiem,o ile za duże :P) to może 3 samiczkowy haremik? :> Rozerwałby się chłopak,ganiając panie między roślinkami.. 😉

Co do weselnika- zaczynam być chora 😀 Chorować nie lubię, ale początkowe stadium przeziębienia kiedy łupie mnie w kościach etc zaliczam do przyjemnych 😛

[edytowane 12/7/2007 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2007 12:49 am
vegetena
stały bywalec

Asia, przepraszam, że się czepiam, mam nadzieję, że to nie kula (a jeśli nawet kula, to mogę Ci podesłać artykuł i takie tam o pielęgnacji itp). Co do tych samiczek, to jeśli akwarium nie ma ok 60 l i wielu kryjówek, nie polecałabym, samczyk będzie cały czas, hmm... napalony i bardzo agresywny, szkoda samiczek. No wybaczcie, pozwoliłam sobie na mały oftop, ale jestem przewrażliwiona.
Dobra.... Jaki powód do radości.... Co by tu wymyślić. Aaa, chyba znalazłam dla siebie uczesanie. Hehe, drobna zmiana, bardziej pasują mi włosy bez przedziałka (z zataczają się) i upięte pośrodku małe pasemko. Nie potrafię opisać. Za dużo powodów do szczęścia nie mam, przeciwnie, ale staram się szukać czegoś dobrego w życiu, mogło być gorzej....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2007 1:27 am
Asia
 Asia
bywalec

Nie nie kula 🙂 Mam mojego samczyka samotnego,nie chce mieć hodowli....wystarczy, że mam mini hodowlę świnek 🙂 vegetena widzę,ze obeznana w temacie jesteś 😀 w razie pytan wiem do kogo sie zwrócić 🙂
Dobra kończmy ten offtop bo dostaniemy po łapach 😛
co do weselnika... W końcu pogoda u mnie zaczyna sie poprawiać 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2007 6:28 pm
vegetena
stały bywalec

Miałam dzisiaj atak śmiechu 😀 Nie wiadomo z jakiego powodu, ale hehe, naprawdę jakoś od tego na parę minut humor mi się poprawił. Teraz znalazłam swój stary pamętnik.... I jakoś mi tak nijak, ale tych pozytywnych odczuć też trochę jest. I staram się z tego jakoś cieszyć

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2007 12:50 am
Fatty
weteran forum

Dzisiaj sobota, czyli pracuję krócej- a potem się lenię.
Jutro niedziela-lenię się cały dzień! 😀
Ambitnie, prawda? 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2007 12:13 pm

Własnie wróciłam z Francji. Oni w supermarketach mają milion rodajów mleka sojowego, które kosztuje ok1-2 euro. Poza tym to cieszę sie, ze mieszkam w nieduzym mieście, wsciekłabym sie w miejscu obleganym przez turystów. Aaa, no i opaliłam sie pierwszy raz w zyciu (tak całkierm brązowa jestem jak na moją straszna, codzienną bladość ^^. POZDRAWIAM!

koskaan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2007 1:35 am
Koniara
stały bywalec

Źle bo jest upał a ja nie znosze upałów. ;/
Dobrze bo się znów zakochałam *_* :D:D:D A tam, róznika wieku (i wzrostu) się nie liczy XD

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2007 2:16 am
Strona 19 / 240 Wstecz Następny
  
Praca