Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 200 / 240 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

alternative, baw się dobrze 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2013 10:45 pm
Fatty
weteran forum

Wczoraj nawiedziłam skansen gdzie odbywała się impreza z koniem w roli głównej- pokazy, zawody etc. Miziałam zimnokrwiste klacze po chrapkach!! :heartpump: :heartpump: :heartpump: - przy nich najwięcej czasu spędziłam. Wielkie, piekne i chciały mi zjeść aparat 😛

Niestety, jeżeli chodzi o zawody woźniców niektórych właścicieli ponosiło i słychac było interwencje sędziego przez mikrofon aby sfolgować koniowi, przestać go tak okłądać bo dyskwalifikacja będzie...

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/08/2013 12:31 pm
vegesmile
bywalec

1,5 roku pod postem mało znanego mi kolegi na fb pojawiały się w komentarzasz same fragmenty piosenek o morzu, żeglowaniu, statkach itp bo kolega miał zdjęcie na łódce. Odpisałam komentarz, że ma świetnych znajomych, pogratulować, bo zabawa była przednia w tych komentarzach 🙂 Jedna z jego znajomych zagadała do niego w mojej sprawie, potem ja do niej i tak się poznałyśmy. Wczoraj wróciłam z darmowych wakacji nad morzem, gdzie zabrała mnie właśnie Beata - zaciągnęła mnie jako wolontariuszkę na kolonię dla dzieci z biednych rodzin. Zyskałam nowe doświadczenia, bawiłam się, dzieciaki mnie polubiły, byłam nad morzem za darmo, dzięki przypadkowi 🙂 Dodam, że nasze spotkanie nad morze to było czwarte spotkanie w realu! A więc - rozmawiajcie, poznawajcie się i... komentujcie! Życie składa się z przypadków 😀

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2013 2:09 am
Sima
 Sima
stały bywalec

Dla takich chwil jak ta warto żyć...jestem w weselniku a beczę :((

http://www.youtube.com/watch?v=QYP2LGOev3w&list=FLNfaBQZgxkObLzBjxcMKWig&index=3

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2013 1:39 am
cienkun
rada starszych

Udało mi się kupić buty sportowe, całkiem dobrze rokujące, Hi-Tec, bez skóry, w przecenie, za 99,90 zł.
Tylko kolor trochę dziki, ale to ma znaczenie drugorzędne. Nawet fajne. Jestem usatysfakcjonowany. Na Deichmanna jestem obrażony, bo mi reklamacji trampków nie uznali, tłumacząc, że pomimo ważnej gwarancji, miały prawo się rozpaść. BRAWO!

[edytowane 27/8/2013 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2013 7:49 pm
VikVeg
bywalec

Za 3 tygodnie lece na kurs i bedzie 3 dni bez pracy za to popoludnia wolne na zwiedzanie i focenie. Tylko zeby pogoda dopisala 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2013 1:38 am
eRZet
weteran forum

Uratowałem jeża.

Ściągnąłem gościa ze środka drogi, mimo że nie chciał współpracować.
Pewnie tam wrócił i już go rozjechali... w sumie to nie nadaje się do weselnika 🙁

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2013 12:38 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

Zależy czy go przeniosłeś na tę stronę na którą chciał się dostać 🙂 jeśli tak to może nie wróci na jezdnię i masz plus u jeża za uratowanie życia 😉

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2013 9:53 pm
VikVeg
bywalec

Zależy czy go przeniosłeś na tę stronę na którą chciał się dostać 🙂 jeśli tak to może nie wróci na jezdnię i masz plus u jeża za uratowanie życia 😉

A jak w nastepnym wcieleniu jez cie przejedzie to znaczy ze to nie byla dobra strona drogi 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2013 11:06 am
Bellis_perennis
Famed Member

Uratowałem jeża.

Ściągnąłem gościa ze środka drogi, mimo że nie chciał współpracować.
Pewnie tam wrócił i już go rozjechali... w sumie to nie nadaje się do weselnika 🙁

Jak nie złapałeś pcheł i wścieklizny to jednak weselnik 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2013 12:46 pm
eRZet
weteran forum

No przecież nie przytulałem się do niego 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2013 1:49 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ja tam nie wiem jakie masz fetysze 😉 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2013 4:50 pm
Likwidator
bywalec

A to i ja się pochwalę że jeża uratowałem, jakiś tydzień temu. Z tym że ten koleżka po torach tramwajowych zasuwał i poza zwinięciem się w kłębek większych oporów nie stawiał 😉

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2013 10:32 pm
Reiha
stały bywalec

Udało mi się wczoraj (wreszcie! nie była to pierwsza próba) złapać kociątko chore na koci katar (z jednym okiem zaatakowanym chorobą) i zawieźć je do weterynarza. Mój ukochany Pan weterynarz obejrzał go i powiedział, że kot będzie żył (choć trzeba mu usunąć gałkę oczną). jestem szczęśliwa, że wygraliśmy z czasem 🙂

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2013 2:57 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

Biedactwo,życzę kociaczkowi dużo dużo zdrówka 😉

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2013 10:19 pm
Strona 200 / 240 Wstecz Następny
  
Praca