Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 201 / 240 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

DOMEK!! JEDZENIE!! Nareszcie nie jajka! :rotfl:

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2013 10:25 pm
Reiha
stały bywalec

Odebrałam kotka z lecznicy i jest mu coraz lepiej - to raz, a dwa staram się o prace i dobrze zdałam testy, rozmowa też nieźle mi poszła więc może coś z tego będzie 🙂

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2013 1:27 pm
cienkun
rada starszych

Widzę coraz więcej wege wśród ćwiczących sztuki walki. To miłe, bo stereotyp jest taki, że jak wojownicy wchodzą do stołówki, to domagają się 3 rzeczy: mięsa, mięsa i jeszcze więcej mięsa 😉

[edytowane 3/9/2013 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2013 2:12 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Zdaje się, że nieobciążanie żołądka było zawsze dobre w sztukach walki, nie? 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2013 2:33 pm
cienkun
rada starszych

No może i tak, jednak wojownicy raczej woleli się utożsamiać z drapieżnikami stojącymi na szczycie drabiny pokarmowej, niż z jakimiś roślinożercami.... 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2013 1:27 am
Fatty
weteran forum

Albowiem byłam na Zoobotanice i widziałam dużo zwierza wszelakiego 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2013 12:17 pm
alternative
stały bywalec

ostatnio moje nieszczeście wygrał dla mnie balsam czekoladowy z zielonego laboratorium, a ja dziś pakiet 10 produktów primaviki 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/10/2013 4:01 am
Samanya
bywalec

Może to niemądre z mojej strony, ale.. jakoś wywołuje to u mnie uśmiech na twarzy:) Otóż, posłuchajcie- dzisiejszej nocy rozegrał się dramat w kurniku u moich rodziców. Mama hoduje kury i 2 gęsi, które mają już kurnik tylko dla siebie. Mianowicie, nocą zakradł się lisek i pozostawił po 18-stu kurach tylko parę piórek 😀 😀
Z jednej strony troszkę szkoda włożonej pracy i pieniędzy mamy, ale z drugiej....sami wiecie 😉 gdyby miały się znaleźć na talerzu to może i lepiej, że zjadł je lis 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2013 8:32 pm
eRZet
weteran forum

Twoi rodzice będą musieli zakupić nowe kury, więc po prostu wzrośnie zapotrzebowanie na nie.
Lis odegrał tu rolę człowieka.
Przepraszam, że wszystko zniszczyłem 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2013 8:37 pm
Samanya
bywalec

Ale właśnie mama powiedziała " Koniec..to nie ma sensu..ręce mi opadają ". Więc nie jest tak źle 🙂 zakupów nie będzie 🙂 tzn żywych kur..
A co do padliny to inna sprawa. I tak je kupuje . Nie sądzę jednak, że zacznie kupować więcej bo ..kryzys 🙂 jest na sporym minusie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2013 8:43 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Lis porwałby aż tyle kur?? 😮 Szok. Może to był złodziej?

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2013 9:50 pm
Reiha
stały bywalec

To był chyba bardzo głodny lis albo cały lisi gang 😀

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2013 10:05 pm
Samanya
bywalec

Tak, myślę, że to sprawka kilku lisów 🙂
I prawdopodobieństwo,ze to lis a nie złodziej duże. Nie pierwszy przypadek już w mojej miejscowości 🙂
Zastanawiam się tylko gdzie był wtedy Edek (mój pies) ...że nie bronił kumpli z podwórka ?? :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2013 10:23 pm
Fatty
weteran forum

Zastanawiam się tylko gdzie był wtedy Edek (mój pies) ...że nie bronił kumpli z podwórka ??

może znał złodziei, więc po co szczekać.

I parę piórek po takim stadku? przy ataku lisa, czy kuny piór byłoby sporo, możliwe, że łapał ktoś kto nie posługiwał się pazurami i zębami a rękoma. Tak czy siak i tak w łeb dostały/dostaną. Szkoda zwierza, chciałabym mieć kury.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2013 1:14 am
cienkun
rada starszych

Twoi rodzice będą musieli zakupić nowe kury, więc po prostu wzrośnie zapotrzebowanie na nie.
Lis odegrał tu rolę człowieka.
Przepraszam, że wszystko zniszczyłem 😛

Wcale nie. Lis, czy też inne zwierzę, po prostu zapolowało, tak jak zapolowałoby gdzie indziej. Nawet jeżeli jej rodzice kupią nowe kury, to i tak bilans wyjdzie na zero.

Możliwe że to dzikie psy. Albo i lisy, kto to wie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2013 3:02 am
Strona 201 / 240 Wstecz Następny
  
Praca