Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 205 / 240 Wstecz Następny
xxl
 xxl
weteran forum

Oooooo ja tyż takie coś chcę! Chętnie się pobawię i poćwiczę, póki zimno i trzeba długie rękawy nosić... 😛 Podejrzewam, że po pierwszych próbach będę wyglądać jak pacjent oddziału zakaźnego.
Wygląda mi to na fajny zamiennik biżuterii - nie codziennie mogę nosić ze względów higieny, bezpieczeństwa i wygody.
Dzięki za pomysł! 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/11/2013 11:59 pm
alternative
stały bywalec

niby mozna najpierw jakims dlugopisem i na to henne, ale to 2x wiecej roboty :P. na poczatku tak mi sie rece trzęsły, że nie mogłam linii zrobić a później poszło już ładnie :D. czekam aż ta się zmyje i robię następną a później biegnę po rożki nowe 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2013 12:24 am
Kamiiru
forumowicz

[url] https://www.youtube.com/watch?v=BClZoVLwZCE[/url]
Od wczoraj powód mojej radości... Nie dość, że to muzyczne arcydzieło, to na dodatek zainspirowane utworem Wisławy Szymborskiej ( uwielbiam^^)- "Pod jedną gwiazdką"
Miło usłyszeć jak Tajwańska gwiazda recytuje wiersz w języku polskim.

[edytowane 18/11/2013 od Kamiiru]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2013 11:59 pm
vegesmile
bywalec

Chyba jakieś 5 godzin sprzątałam kuchnię na stancji. Nie była jakaś brudna, jakby kto wszedł to by nie powiedział, że to studentów, ale dziewczyny mają tendencje właśnie do tego, żeby było ładnie ale tylko tam gdzie widać. Więc wywaliłam wszystko z szafek, wymyłam, poukładałam, posegregowałam przyprawy, wyczyściłam szafki z tego lepkiego kurzu co się zbiera na górze, wyczyściłam okap i z góry i siatkę, wyczyściłam kuchenkę i piekarnik, lampę, parapet, kaloryfer... OMG, wszystko ^^ I się cieszę, bo jest ślicznie i czyściutko! 🙂

[edytowane 23/11/2013 przez vegesmile]

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2013 2:35 am
xxl
 xxl
weteran forum

Hej, Dziewczyny 🙂 W Rossmannie jest teraz spora promocja na hennę, więc zaopatrzyłam się i przeprowadziłam pierwszy test. Efekt jest, powiedzmy, umiarkowanie imponujący 🙂 Ale zabawa była fajna i wyciągnęłam już wnioski na przyszłość.
Henna jest w paście do rozrobienia z utleniaczami w płynie. Papka wyszła mi trochę za rzadka, bo w niektórych miejscach jakby odeszła z niej część płynna i rozlała się plamiście pod naniesionym wzorem. Trochę kiszka, ale tam, gdzie papka była gęstsza i nierozpływająca, wyszło równiutko i bardzo przyzwoicie! Po drugie, muszę wykombinować jakiś przyrząd do nakładania bardziej precyzyjny niż załączona plastikowa szpatułka.

Poza tym ogromnie się cieszę, bo mam już oficjalnie zarezerwowane bilety do Londynu - mój pierwszy samodzielny lot i pierwsze Święta poza domem 🙂 Trochę się obawiam tych wszystkich procedur lotniskowych, ale czas się wreszcie nauczyć! No i nie zniosłabym kolejnej tułaczki busem.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2013 9:56 pm
alternative
stały bywalec

Hej, Dziewczyny 🙂 W Rossmannie jest teraz spora promocja na hennę, więc zaopatrzyłam się i przeprowadziłam pierwszy test. Efekt jest, powiedzmy, umiarkowanie imponujący 🙂 Ale zabawa była fajna i wyciągnęłam już wnioski na przyszłość.
Henna jest w paście do rozrobienia z utleniaczami w płynie. Papka wyszła mi trochę za rzadka, bo w niektórych miejscach jakby odeszła z niej część płynna i rozlała się plamiście pod naniesionym wzorem. Trochę kiszka, ale tam, gdzie papka była gęstsza i nierozpływająca, wyszło równiutko i bardzo przyzwoicie! Po drugie, muszę wykombinować jakiś przyrząd do nakładania bardziej precyzyjny niż załączona plastikowa szpatułka.

Poza tym ogromnie się cieszę, bo mam już oficjalnie zarezerwowane bilety do Londynu - mój pierwszy samodzielny lot i pierwsze Święta poza domem 🙂 Trochę się obawiam tych wszystkich procedur lotniskowych, ale czas się wreszcie nauczyć! No i nie zniosłabym kolejnej tułaczki busem.

taka czarna smierdząca chemiczna papka? za zdrowe to to nie jest :P. ja na razie używam takiej, przyzwyczaje sie, to zrobię własne rożki 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2013 12:30 am
xxl
 xxl
weteran forum

Ano właśnie taka niezdrowa, właściwie to jest farba do włosów. Jak będę w centrum, to zajrzę do orientalnego sklepu, może tam będą coś mieli... A tą, co mam, jakoś zużyję, spróbuję bez dodatku utleniaczy. Na tym etapie nawet lepiej, jak kolor nie będzie zbyt trwały 😛

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2013 12:41 am
alternative
stały bywalec

u mnie po tyogniu nie ma śladu :P. jak się coś nie uda to zeskrobać hennę od razu (jak wzorek przyschnie pokrywa sie syropem z cytryny i cukru by się przylepiło i trzyma sie najlepiej na noc albo przynajmniej ze 3-4godz). za taki rożek 5zł a starczył mi na ten wzor co wrzucałam, na wymalowanie wnętrza dłoni i jeszcze zostało z 1/3 :D.

nawet do włosów używam henny takiej czystej, baq wiec tej drobno zmielonej do malowania skóry właśnie, ale że jest drobno zmielona to lepiej chwyta na włosach 😀

chyba czas na małe malowanko w najbliższym czasie 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2013 12:56 am
xxl
 xxl
weteran forum

Rożek 5zł, a przesyłka 8zł 😛 Niestety na razie muszę zazdrościć Ci z daleka.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2013 12:58 am
alternative
stały bywalec

tam gdzie miałam warsztaty taki sam rozek za dychę. a tam gdzie biorę po 5 to mam blisko z pracy :P.
na ebay chciałam kiedyś zamawiać, ale boję się jakości nieznanych (bo mogą mieć jakieś nie fajne dodatki podobno) a te co mam to po tyle samo

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2013 1:06 am
n.i.x
stały bywalec

i kolejna rodzinna Barbórka u dziadka górnika za nami!! Szczególnie uwielbiam jak dziadek wyciąga mundur i wszyscy po kolei sie w niego ubierają i robimy se zdjęcia z szabelką i ta czapką z pióropuszem. Bylo super.

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2013 2:04 pm
Fatty
weteran forum

Uporałam się z przedszkolami! Chyba 😛
Jak będą miec pretensje i fukania (jak co roku), ze nie możliwe, że tak dużo mają na fakturze, to jestem uzbrojona: w popodpisywane dokumenty wydań 😛

Zdrowieję powoli, coraz bliżej weekend 🙂

Zrobiłam kosmetyczne zakupki, niniejszym mam już prawie wszystkie prezenty gwiazdkowe, dla siebie też 😛

Psina dzisiaj w mega tulaśnym nastroju 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2013 8:18 pm
n.i.x
stały bywalec

a myśmy robili anioły z masy solnej..cudeńka.., 🙂

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2013 11:06 pm
Fatty
weteran forum

pomizialam sobie półdzikie kociska, w tym mojego ulubionego, wielkiego kocura z wywinętymi uszami- on najodważniejszy z całej bandy, zresztą czego on się ma bać skoro ma budowę bulldoga ;p

A! dostałam rybkę - a konkretniej to syna/córkę mojego rok temu oddanego na większe włości Zbrojnika 😀 Wnusio mój 😛

[edytowane 15/12/2013 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/12/2013 2:07 pm
sokół
bywalec

wczoraj w tatrach - pięknie , ach jest siła na ten tydzień

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2013 11:55 am
Strona 205 / 240 Wstecz Następny
  
Praca