Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 207 / 240 Wstecz Następny
alternative
stały bywalec

jest ciepło :D.

wymieniam teraz wszystko niepotrzebne na potrzebne na wymiankowej grupie na fb 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2014 11:17 pm
Samanya
bywalec

Mi udało się dziś kupić po promocyjnej cenie (9,99) szorty, do wakacji już blisko

😎 :thumbup:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2014 12:08 am
Fatty
weteran forum

Miałam super weekend, wypoczęłam naprawdę 🙂 Jestem pełna energii, dobrych myśli i planów...( zapewne przejdzie mi zapewne jutro jak próg pracy przekroczę 😛 )

Pies albo mi sie starzeje, albo mądrzeje - nie odstawia już dzikiej furii na widok innego psa, prędzej się uspokaja.

Już chyba mam patent co zrobię z włosami, jednak zostanę przy czerwieni- a rozterki miałam, na brąz lecieć zbliżony do koloru naturalnego aby dac sobie sianka z odrostami.

Czytam dobrą książkę

i zobowiązuję się przed wami, że jutro IDĘ NA BASEN - bo miałam długą przerwę w pływaniu i strasznie mi się nie chce 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2014 11:35 pm
Fatty
weteran forum

Basen zaliczony - 50 długości 🙂

czuje się super, jutro pewnie będę miała łapy do ziemi 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2014 11:57 pm
cienkun
rada starszych

Dzisiaj udało mi się zakupić w lumpie, po całym tygodniu celowania w najniższą cenę i zastanawiania się, czy jeszcze nikt mi nie podebrał mojej zdobyczy, czad kurtkę z lat 70' lub 80', w bardzo dobrym stanie, za 20 zł, oraz spodnie o dosyć nietypowym kroju i kolorze, za 4zł.
Takie zakupy, to ja rozumiem. :angel:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2014 4:57 pm
Samanya
bywalec

spodnie o dosyć nietypowym kroju

rurki ? 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2014 7:47 pm
Ervisha
rozmówca

Ponownie wygrałam konkurs a nawet dwa ;D

[edytowane 13/1/2014 przez Ervisha]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2014 8:04 pm
alternative
stały bywalec

Ponownie wygrałam konkurs a nawet dwa ;D

[edytowane 13/1/2014 przez Ervisha]

a mi jeden :D.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2014 8:35 pm
cienkun
rada starszych

spodnie o dosyć nietypowym kroju

rurki ? 😀

U góry szerokie, na dole bardzo wąskie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2014 12:50 am
Fatty
weteran forum

Czyli marchewy 😛 🙂

Ja się weselę albowiem być może się ziści dla mnie wolne w przyszłym tygodniu, mam zaległy urlop za 2012 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2014 11:17 am
Samanya
bywalec

Marchewy w kolorze marchewkowym to by było coś 🙂
[b]Fatty [/b], gorzej jak się to wolne nie ziści 😀

Roztrzaskałam dzisiaj bombkę na choince u ciotki i szybko, zanim ktoś zauważy chciałam pozbyć się śladu przestępstwa. Nie wyszło 😀 Zostałam złapana na gorącym uczynku i w dodatku pokaleczyłam paluchy 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2014 8:49 pm
Fatty
weteran forum

Ziścić się kiedyś na pewno 😛 - wiem co wybierze mój szef mając do wyboru zapłacić za zaległy urlop lub dać to wolne 😎

Weselę się albowiem dzień pracowy minął mi prawie bezboleśnie

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2014 9:16 pm
cienkun
rada starszych

Marchewy w kolorze marchewkowym to by było coś

Dokładnie w takim kolorze są. 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2014 11:36 pm
eRZet
weteran forum

Wyrwałem sobie (tzn nie sam) ósemkę, obyło się bez problemów, mimo że była pęknięta i pokruszona, bo powinienem to zrobić pół roku temu.
Obyło się bez większych problemów, w ogóle nie bolało, teraz troszeczkę, ale da się wytrzymać.
Mam teraz "zionącą otchłanią" dziurę w szczęce :rotfl:

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2014 10:51 am
Fatty
weteran forum

O widzisz, ja mam 3 takie kandydatki ósemkowe- jedną mam zaplombowaną, ale znieczulenie nie zadziałało więc mało się nie zfajdałam na fotelu :/ a potem miałam zakwasyw całym ciele jakbym dała czadu na siłowni. Dlatego pozostałej trójki ósemek nie zamierzam leczyć a wyrwać w choler, jak przyjdzie czas.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2014 2:39 pm
Strona 207 / 240 Wstecz Następny
  
Praca