Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 208 / 240 Wstecz Następny
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Moje wyrywanie ósemki to była najszybsza i najmniej bolesna wizyta u dentysty w życiu 😉

Weselę się, bo pomimo nawału wszystkiego i niewystarczającej ilości snu jeszcze wszystko ogarniam jak trzeba 😉 A i mamuśka dziś do mnie przyjeżdża-nie widziałyśmy się od października. No i dzieci mam kochane, choć rozbrykane 😉 Jest całkiem dobrze 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2014 4:14 pm
alternative
stały bywalec

a ja w wieku już prawie 25lat nie mam ósemek i po prześwietleniu dentystka stwierdziła, że raczej nie będę miała, bo mam za bardzo rozrośnięte korzenie czy jakoś tak. no i stwierdziła, że dużo lepiej, bo nie dość, że korzenie szerokie to i długie bardzo 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2014 9:12 pm
cienkun
rada starszych

Jednak ząb mnie bolał. Dzisiaj został przygotowany do leczenia, za dwa tygodnie leczenie kanałowe. Cieszę się pomimo ceny takiego leczenia, tylko że na razie nie mogę zamknąć szczęki, bo boli gdy czegoś dotyka, ale ufam że to minie.
Lubię chodzić do dentysty. :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/01/2014 7:11 pm
alternative
stały bywalec

jakby było za darmo albo kosztowało 1/3 tego co kosztuje... też lubię chodzić do dentysty.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/01/2014 8:41 pm
Fatty
weteran forum

😮 Zboczeńcy... 😮

😉 🙂 🙂 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/01/2014 11:57 pm
alternative
stały bywalec

wcale nie :p.
ja i tak wszystko mam zawsze robione na znieczuleniu. powinnam nawet dostawac znieczulenie przed znieczuleniem ze strzykawki :P. strasznie boję się igieł. no chyba, że chodzi o typowe upiększanie się, jak kolczyki czy tatuaże, to jakoś idzie, ale wtedy adrenalina rośnie, człowiek się podjara i nic nie jest ważne 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2014 12:57 am
cienkun
rada starszych

Ja akurat, zwykłe, płytkie, borowanie, wolę bez znieczulenia. Po znieczuleniu jestem odurzony przez cały dzień, co też jest miłe, no i lubię to odrętwienie szczęki. :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2014 11:22 am
Fatty
weteran forum

To ja z przeciwnego obozu - przeżywam i trzęse porami juz na tydzień przed, a wizyty ustalam sobie na samiutkie rano, jakbym miała na wieczór to cały dzień się na niczym skupić nie moge bo tylko o wiertle myślę

edit.

moja siostra leczy zęby w znieczuleniu ogólnym.

[edytowane 29/1/2014 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2014 11:35 am
cienkun
rada starszych

Chyba bardziej bym się obawiał znieczulenia ogólnego niż wiertła.
Ja też nie lubiłem dentysty, dopóki nie poznałem mojej obecnej dentystki. Trochę się obawiam gdzie będę leczył się, gdy ona przejdzie na emeryturę. :crash:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2014 1:56 pm
alternative
stały bywalec

znalazłam tańszego dostawcę yerby :D. równie bezproblemowo, wybór mniejszy - ale nie gonię za nowinkami, za to dużo taniej i jakiś program lojalnościowy mają.
i znalazłam nową pasję - niewymagające kwiatki domowe :D. przesadzam, rozsadzam, rozmnażam, oglądam... nic szczególnego, takie wytrzymałe dość, znaczy fiołki afrykańskie, zamioculcasy czy jak im tam, grudniki...

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2014 5:01 pm
Fatty
weteran forum

Miałam cacany weekend, kupiłam hummus w biedronce i mi wykręciło mordę :rotfl: ale sie mną nie sugerujta,parę lat temu skosztowałam i było to samo, po prostu nie moje smaki 😛

Zaszalałam i zakupiłam chyba awokado 🙂 Jeszcze nie wiem co z nim zrobić, na razie sie patrze na tego dziwoląga i winszuje sobie, ze jestem taka odważna 😛 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2014 5:07 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Hummus w Biedronce?!!

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2014 5:49 pm
cienkun
rada starszych

Jeszcze nie wiem co z nim zrobić, na razie sie patrze na tego dziwoląga i winszuje sobie, ze jestem taka odważna 😛 😉

Zrób sałatkę z pokaźnym udziałem innych owoców.
Samo w sobie jest IMO paskudne...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2014 6:17 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Nie wyobrażam sobie awokado na słodko... zawsze jem na słono. Jako pasta do pieczywa/makaronu/warzyw albo zamiast masła.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2014 6:40 pm
alternative
stały bywalec

też mi hummus nie podpasował...
a z awokado to tylko paste z czosnkiem robię

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2014 6:55 pm
Strona 208 / 240 Wstecz Następny
  
Praca