Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 210 / 240 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

A daj mi coś wege bezglutenowego na wyjeździe. Nie da się. Głodówka gwarantowana.

Mnie raczono ostatnio: zupą z mięsem (niestety mięso znalazłam na dnie talerza po prawie całkowitym zjedzeniu zupy), duszonymi ziemniaczkami z kotletami z ziemniaków i naleśnikami z szpinakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2014 12:25 pm
Samanya
bywalec

posiłkowałam się w restauracji - wszystko mięsne, 3 pozycjjowa rubryka dla wegetarian zawierała 2 dania rybne

Denerwuje mnie to, że teoretycznie w restauracji pracują kucharze i wg mnie powinni mieć jakieś pojęcie o tym, że ryba z wege nie ma nic wspólnego.
A wesoło jest mi z takiego powodu, że bardzo spoko zakończył się ten tydzień- praca z dziećmi jest.. jest jednak urocza 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2014 6:49 pm
Fatty
weteran forum

A daj mi coś wege bezglutenowego na wyjeździe. Nie da się. Głodówka gwarantowana.

Ja mam swój żelazny zestaw wyjazdowy: zestaw surówek i frytki 😛

Ja mało wymagająca pod względem żywienia,trudności dostrzegłam jak zaczęłam jeździć na szkolenia(wikt hotelowy- jako wege idzie coś zjeść, ale jako wegan to chyba tylko dekorację ... ), czy jak nawiedzałam jakieś knajpy(gdzie wege opcje to albo frytki, albo naleśnik z jabłkiem)... raz na wyjezdzie napaliłam się na wege knajpę, na duży wybór dań i .... doopa, nie mogłam jej znaleźć 😛

[edytowane 28/3/2014 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2014 10:49 pm
alternative
stały bywalec

czas zmian na lepsze 😀
nabyłam nowy rower, typowo miejski. z 10lat temu kupiłam górski, ale że miejscowość podwarszawska, wszyscy się sprowadzają to teraz same chodniki i betony i za cięzko się jeździło nim już i zniechecało mnie to do jeżdżenia. mam więc nowy piękny rower indyjski :D.
wczoraj nabyłam nową kuchenną zabawkę - blender z akcesoriami, dużo silniejszy (600w, poprzedni 250W...), poprzedni ktoś przegrzał i teraz bardzo szybko się przegrzewa, zupe-krem daje radę jeszcze. stary pójdzie na wymianę :D. nowy drogi nie był (niecałe 90zł w lidlu) a wygląda przyzwoicie bardzo

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2014 1:03 pm
cienkun
rada starszych

mam więc nowy piękny rower indyjski

Wiem że tam mają dużo rowerów, ale nie znam żadnej indyjskiej firmy rowerowej. Co to za marka?

No to ja się pochwalę w temacie, że wczoraj wreszcie udało mi się wykręcić wkład suportu z którym się męczyłem przez kilka dni.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2014 2:09 pm
alternative
stały bywalec

mam więc nowy piękny rower indyjski

Wiem że tam mają dużo rowerów, ale nie znam żadnej indyjskiej firmy rowerowej. Co to za marka?

avon :P. ładny i lekko chodzi, prosty, wygodnie się jeździ. na moje potrzeby wystarcza

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2014 2:14 pm
cienkun
rada starszych

Mały post sobie robię przed Świętami. Dziś zacząłem, a właściwie wczoraj wieczorem. Może lepiej się poczuję.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2014 1:49 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Nawet nie zauważyłam, jak tydzień temu stuknęło mi 7 lat na wegetarianie.pl 🙂 Zarejestrowałam się będąc jeszcze w gimnazjum, a tu już czwarty rok studiów (jakoś) kończę.

Boziu, jacy my jesteśmy starzy 😀

[edytowane 16/4/2014 od xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2014 9:42 pm
cienkun
rada starszych

Mów za siebie... 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2014 11:17 pm
Fatty
weteran forum

Ja czuję, ze latka lecą w sytuacjach typu, iż nagle widzę wysoką, wymalowaną, cycatą młoda kobietę, wpatrzoną jak w obraz w swego pryszczatego chłopaka i nagle uświadamiam sobie, że ja to dziewcze znam ze sklepu, że ledwo siegała głową ponad ladę wtedy - i wydaje mi się, że to tak niedawno było, a to już się taka baba z tego dziecka zrobiła!

Albo lubię powspominac zabawy z kuzynostwem... tż mi sie wydaje, ze to niedawno było. Tylko te z którymi się bawiłam, bawią się dalej - ale już ze swoimi córkami 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2014 3:16 am
alternative
stały bywalec

a dajcie spokój :P.
mnie dobija jedno: znajomi rok-dwa starsi i za starzy są na pociąg woodstockowy ten specjalny, albo jakiś jednodniowy festiwal gdzieś daleko i noc spedzona gdzieś na miejscu w plenerze.
więc czuję się młodo 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2014 1:06 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ech a u mnie śluby, zaręczyny, dzieci. Też się czuję staro.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2014 3:30 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

a propos dzieci 😉 jako, że trochę już jestem z Wami na forum to chyba 😉 wypada podzielić się informacją, że wczoraj powiększyło się grono wegetarian: na świat przyszedł nasz syn, jak na zabiedzone wegetariańskie dziecko przystało ważył prawie 4kg 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2014 10:04 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Jesteście pięknym przykładem dobrych stron upływającego czasu! Serdeczne gratulacje! :love:

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2014 10:29 pm
Samanya
bywalec

wczoraj powiększyło się grono wegetarian: na świat przyszedł nasz syn

Gratulacje !! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2014 11:52 pm
Strona 210 / 240 Wstecz Następny
  
Praca