Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 216 / 240 Wstecz Następny
alternative
stały bywalec

ja kupiłam pierwszego dnia 6 i wczoraj jeszcze 2 :P. 2poszły na burgery, ze 2 albo 3 będą w sosie greckim.

upiekłam ogromne ilości pasztetu z cukinii własnej hodowli 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2014 2:32 am

No, za taką cenę to można eksperymentować 😀
Ja kupiłam jedno, zjadłam, stwierdziłam że jest całkiem jadalne, i jutro wybieram się po więcej 🙂

A więc cieszę się bo wyszło z niego pyszne coś, z soczewicą i cebulką.

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2014 3:18 am
alternative
stały bywalec

normalnie kupuje azjatyckie, kostka wielkosci kostki margaryny za 3zł, ale jest bardziej miękkie i pewnie w sosie greckim by się rozwaliło.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2014 1:07 pm
Fatty
weteran forum

Ptaszek którędyś wleciał mi na sklep, doświadczenie zdobyte w latach z kanarkami się przydało: złapałam jegomościa błyskawicznie 😛

Po wypuszczeniu pieknie poszedł w górę.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2014 1:29 pm
Oldek
bywalec

Niedawno był 22 lipca i tego dnia glonojad43 wszedł na forum śpiewająco, a nie ukrywam, że ta data i jego fajny wierszyk zainspirowały mnie do napisania własnego wierszyka, który postanowiłem wam ofiarować. Po za tym data 22 lipca bardziej mi pasuje niż 14 marca bo jest bardziej słodka.
A oto wierszyk:

[b]Już i mięs i futer zwierzyny (by żywota nitek nie urwać),
Wrażliwa hominidów gromada, upragnęła jak te złe, odrzucić.
Jeść kiełki to wegusa plan, aby nie mordować.
Rad by dobrymi warzywami sycić. [/b]

Starałem się jak mogłem, ale mam nadzieję, że wam się spodoba 🙂 i sorry, że parę dni spóźniony.

I pytanie-zagadka: gdzie ukryłem rozwinięcie dziesiętne [url= https://www.youtube.com/watch?v=kZSHr5E7fZY]liczby pi[/url] :question:

[edytowane 25/7/2014 od Oldek]

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2014 12:15 am
eRZet
weteran forum

Przeszedłem Gothic 3: Zmierzch Bogów na służbowym kompie, w pracy.
Nie poświęciłem na niego ani minuty czasu prywatnego.
😛
Jako że po przejściu można grać dalej, postanowiłem przeprowadzić mój szaleńczy plan, który przyszedł mi do głowy podczas grania w Fallouta 2.
Planuję wymordować WSZYSTKICH. Idzie mi całkiem nieźle, w miastach zostało chyba z 5 NPCów, których nie można wyeliminować (ze względu na fabułę gry). Wszystkie potwory mam wyeliminowane, zostało mi jeszcze kilka postaci poza miastami. Oszczędzam jedynie węże, jaszczurki, jelenie, bizony, kury i chrząszcze. Nie chce mi się za tym tałatajstwem latać.
Z ludzi i orków nikt się nie ostanie. Śmierć sługom Innosa!

Life's good 🙂

[edytowane 26/7/2014 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2014 3:32 pm
Fatty
weteran forum

Mordowanie powiadasz... kurde. Jak na kompie tylko w pasjansa i kurke wodną , ewentualnie mahjongg pogrywałam, za grami nie przepadałam tak tym mordowaniem mnie zacheciłeś.

Z racji sprzyjającego sezonu jestem niemal witarianką, wręcz czuje jak mi organizm lepiej hula, śmiga, działa, łał... ale kurdę. 6 wizyt dziennie w kibelku, w sprawie grubszej to przesada.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2014 9:57 pm
Oldek
bywalec

U mnie w domu święto 😀
Kotka się odnalazła! Ktoś zadzwonił i powiedział nam gdzie ją widział. Poszedłem razem z żoną we wskazane miejsce. Bidulka nasza była tak wystraszona, że nas nie poznała. Dopiero jak żona dała jej rękę do obwąchania to zaczęła miauczeć i dała się wziąć na ręce. Przez całą drogę do domu skarżyła się jak małe dziecko. W domu dostała jeść i pić a jak poszła spać to miauczała przez sen. Właśnie przed chwilą zerwała się raptownie ze snu miaucząc przy tym i przybiegła do nas. Jest tak jakby nie mogła uwierzyć w to, że jest już w domu.

Jestem szczęśliwy! 🙂

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2014 1:20 am
Fatty
weteran forum

Cieszę się że kocisko się odnalazło 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2014 1:01 pm
Oldek
bywalec

Ale się zawiodłem 🙁 Myślałem, że przez ten tydzień w miejskiej dżungli moja kotka przemieni się w tygrysicę, a tu nici.

Hm. A może miała za mało czasu na to aby stać się [url= http://www.vevo.com/watch/katy-perry/roar-official/USUV71301934?syndicationid=bb8a16ab-1279-4f17-969b-1dba5eb60eda&shortlink=pgrrOK&country=PL&referralurl=http:%2F%2Fsmarturl.it%2FGoldieUnseen]Królową dżungli? [/url]

[u]Znalezione [/u]: wspaniała scena ukazująca kota uratowanego z [url= http://abcnews.go.com/US/video/stanton-nebraska-tornado-incredible-moment-twin-tornado-survivor-24176907?tab=9482931&section=4765066]ruin. [/url] Az miło popatrzeć.

[edytowane 28/7/2014 od Oldek]

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2014 11:08 pm
alternative
stały bywalec

super, że się odnalazła :D.

dziś wieczorem wyruszam na woodstock, jutro rano na miejscu 😉

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2014 1:10 pm
Fatty
weteran forum

Baw się dobrze 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2014 1:43 pm
cienkun
rada starszych

Ja niestety nie pojadę na wood w tym roku, bo jutro mam pogrzeb drugiej babci, (nie utrzymywałem z nią kontaktów, ale jak nie pójdę, to stary się obrazi), a kumple co jadą w piątek, mają już full auto wypełnione, a pociągiem na jeden dzień mi się nie chce, a samochodem samemu nie opłaca.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2014 2:01 pm
alternative
stały bywalec

Baw się dobrze 🙂

aby bezpiecznie 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2014 3:06 pm
alternative
stały bywalec

Ja niestety nie pojadę na wood w tym roku, bo jutro mam pogrzeb drugiej babci, (nie utrzymywałem z nią kontaktów, ale jak nie pójdę, to stary się obrazi), a kumple co jadą w piątek, mają już full auto wypełnione, a pociągiem na jeden dzień mi się nie chce, a samochodem samemu nie opłaca.

pociągi te specjalne drogie w tym roku :/. z warszawy normalny 79zł w jedną stronę, zawsze jak się brało tam i spowrotem to drugi za połowę ceny, teraz przy kasie się dowiedziałam, że tak jest tylko jak się przez neta kupuje -_-. a mam bilet z pierwszego mojego, chyba w 2006 albo 2007... za 40zł w obie strony ze zniżką 37%... piękne czasy.

i tak klimatycznie/muzycznie bardziej mi odpowiada rock na bagnie 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/07/2014 3:11 pm
Strona 216 / 240 Wstecz Następny
  
Praca