Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 218 / 240 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

Tylko ja się weselę? 😉

Wczoraj byłam się pobawić ze szczeniaczkami 😀 Fajnie tak pobawić się z warczącymi, kluskami, a potem sobie pójść 😀 Btw, komuś "zmiksowaną" foksice?

podkarpackie.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2014 12:09 pm
Fatty
weteran forum

Robię sobie wyzwanie tygodniowe- korzystając z tego, iż mam w tym tygodniu drugą zmianę zamierzam serwować sobie duże, niemal obiadowe śniadania i zobaczyć jak się będę czuła.

Poranek to jedyna pora dnia kiedy nie jestem głodna, ale się przemogę 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2014 12:22 am
Samanya
bywalec

Na początku roku, kiedy byłam na stażu, przez 4 miesiące serwowałam sobie właśnie takie "obiadowe" śniadania z wiadomych przyczyn... 🙂 i czułam się super. Nie odczuwałam jakiegoś strasznego głodu- oczywiście jadłam coś w ciągu pracy i po powrocie mały obiad i było całkiem w porządku 🙂
Gorzej teraz... Z rana kawusia i parę kęsów tego czy tamtego i potem brakuje w ciągu dnia energii. Nadrabiam wieczorem 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2014 1:44 am
Fatty
weteran forum

Dzisiejsze syte śniadanie pozostawiło mnie sytą do okolic godziny 15 😀

A powodem do weselenia się jest DYNIA! DYNIA! DYNIA! Ostatnio leczo dyniowe - och mniam, mniam, a dziś ugotowałam zupę dyniowo-soczewicową, na jutro, ale już opucowałam miche - pierwszoklaśna ! 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2014 1:20 am
alternative
stały bywalec

duże i syte śniadania nie dają mi 'rozruchu' tylko rozleniwiają.

w niedzielę panieński koleżanki, tydzien później jej ślub, a po ślubie wyjeżdżam do babci na podlasie :D. i zrobiłam sobie pierwszy w życiu hybrydy na paznokciach, fajne to-to, za darmoszkę, kursantki musza mieć na kim ćwiczyć, wyglada jak lakier zwykły a trzyma się 2-3tygodnie 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2014 2:16 am
Samanya
bywalec

hybrydy na paznokciach, fajne to-to

Tym bardziej, że za darmoszkę 😀 Miałam kilka razy, potwierdzam wygląda fajnie, paznokieć w naturalnej formie, nie tak jak tipsiory ;P Tylko, że moje pazurki potem były w fatalnej formie, zniszczone i jakieś takie, no wiecie jakie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/09/2014 1:58 am
Fatty
weteran forum

Dzisiejszy powód do weselenia to DYNIA!

Za sprawą ok 2kg dynioszki, za 3 zł miałam gar zupy na 3 dni, upiekłam dyniowego placka, a z ćwiartki co została uczynilam dodatek do soku owocowo-warzywnego....

Dynia jest super!!

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/09/2014 1:10 pm
alternative
stały bywalec

dynia pieczona jest dobra :D.
na panieńskim byłam, w sumie panieński w większości bez panny młodej, bo bardzo szybko się zepsuła i trzeba było odtransportować, ale spała a my siedziałyśmy i piłyśmy dalej :P. no i stawiający holendrzy.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/09/2014 3:02 pm
Fatty
weteran forum

No to pieknie, młoda sie popsuła 😉

Ja poproszę o oklaski - robię gołąbki! Te które lubię ale do których nigdy nie robię, bo mam wstręt gdyż nadmiar roboty jest z nimi.... 2 h stalam przy garach i dopiero będę zawijać. Ooooj, nie prędko zrobię znów, mam nadzieję, ze ta partia chociaż na 3 dni mi starczy.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2014 12:19 am
alternative
stały bywalec

już działa panna młoda :D. zawsze miała słabą głowę.

ja ostatnio kartacze robiłam, też dużo roboty, ale mamcia robiła mięsne to ja wzięłam ziemniaki i były z serem.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2014 1:42 am
Fatty
weteran forum

*Gołąbki, gołąbki - poniedziałkowa babranina, a 2 dni z rzędu obiadek gotowy, tylko do podgrzania :heartpump:

*Gore-tex! Pokłony dla wynalazców! łapki suche

*Zadłużyłam się troszkę, ale wreszcie mam nowe łóżk(ponad rok spałam na zapadniętym) - mój kręgosłup mnie kocha

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2014 10:00 pm
czarymary
bywalec

Grzybobranie na śniadanie
ldużo śmiechu i radości
bo podgrzybów i prawdziwków
mnóstwo w lesie moim gości.
I rodzinka ma szalona
wielce jest zadowolona! :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/10/2014 2:19 am
Fatty
weteran forum

*Weekend we Wrocławiu - chciałam wspomnieć, że NIENAWIDZĘ jeżdżenia, podróżowania ale pracuję nad sobą i nie było aż tak źle 😉
*Widziałam trochę zwierzątek
*spotkałam najbardziej miziastego kota ever
*zakupiłam przyprawę Garam Masala 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2014 1:23 am
cienkun
rada starszych

Garam masalę można robić samemu. 😛 To wcale nie jest bardzo pracochłonne.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2014 1:30 am
Fatty
weteran forum

Jeżeli się jej nie chce robić samemu to zawsze dobrze nabyć drogą kupna ;]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2014 1:53 am
Strona 218 / 240 Wstecz Następny
  
Praca