Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 219 / 240 Wstecz Następny
alternative
stały bywalec

jeszcze nie znalazłam tak dobrej kupnej jak własnoręcznie zrobiona

wczoraj byłam na ślubie kościelnym. pierwszy raz w życiu. jak ona pięknie wyglądała . suknia 3/4 rozkloszowana, zielone buty . cieszę się ich szczęściem 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2014 1:57 am
Fatty
weteran forum

Właśnie ja nie wiem czy jakakolwiek będzie dla mnie smakowita - z opisu składu brzmi niesmacznie(ja cynamon tylko z jabłkami sobie wyobrażam), muszę sprawdzić jak mi podejdzie, bo to mój debiut 😛 A ja do nowych rzeczy jak pies do jeża.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2014 1:20 pm
Lily
 Lily
Famed Member

[b]Fatty [/b], mnie właśnie w garam masali nie pasuje ta piernikowa nuta, dlatego ja ją tylko dodaję do herbaty rumiankowej, fajnie rozgrzewa 😛

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2014 8:33 pm
cienkun
rada starszych

Ja głównie do smażonej cieciorki z jogurtem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2014 8:43 pm
Fatty
weteran forum

CV kandydatów na staż sa da mnie nieustającym źródłem radości 😀

Albo mail typu Słodkaczarnulka buziaczek pl, albo jak chcemy pogglądnąc delikwentke na fejsbuku to wyskakuje taka, wymalowana fantazyjnie, w platformiastych butach, wyprężona na masce samochodu :rotfl:

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2014 4:30 pm
Samanya
bywalec

pozory mylą 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2014 9:20 pm
cienkun
rada starszych

jak chcemy pogglądnąc delikwentke na fejsbuku

?? 😮 Po co Wam to?

Kolejny powód aby unikać tego narzędzia inwigilacji.

[edytowane 8/10/2014 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2014 10:06 pm
Fatty
weteran forum

A po coś.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2014 11:26 pm
alternative
stały bywalec

taki standard teraz. studiowałam z gościówą która pracowała gdzieś w wirpoolu czy jak to się pisze, przeprowadzali rekrutację, ludzie wstawiają w cv zdjęcia z wakacji, z plaży, z 'pozycji na loda', faceci bez koszul, z wesela...
inna znajoma opowiadała jak przyszła na rozmowę parka, koleś ogarnięty, wszystko pasuje, chcieli go zatrudnić, gościówa średnio ogarnięta. wyszukali na fb... ona profil ogarnięty, taki 'do ludzi'. u niego... na profilowym jakiś zachlany z imprezy, pełno zdjęć z mocno zakrapianych imprez, tego typu rzeczy. no i niestety.
można mieć, ale ważne, żeby ukrywać wszystko dla 'nieznajomych'.

a ja się urlopuję i mam dużo pasternaku z którym nie bardzo wiem co zrobić.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2014 1:50 am
cienkun
rada starszych

IMO to jest poważne przegięcie. Co kogo obchodzi co ja robię w wolnym czasie i gdzie zamieszczam jakie zdjęcia?
Dobrze że ja nigdy nie miałem nic na FB NK itp. szmatławych rzeczach...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2014 2:54 am
Fatty
weteran forum

Przegięcie? Jak ktoś udostępnia info na portalach społecznościowych to chyba się liczy z tym, ze ktoś może go wyszukać 😉

Nie wiem czy wspominałam - miałam chwilę do pomocy dziewczę imprezowe, zadzwoniła kiedys rano, że do pracy nie przyjdzie bo grypa żołądkowa, po czym zapomniawszy, że w "znajomych" ma przełożonych wstawiła na swój profil zdjecia jak walczy z kacem i "najwiekszy kac morderca ever, dziekowka za bibkeeeee :**********" 😛

Wszak Ciebie to nie dotyczy cienkun , sam piszesz, że tam kont nie masz więc nie rozumiem dlaczego podskakujesz , nudzisz się , emocji szukasz? 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2014 4:01 pm
alternative
stały bywalec

wrzucać publicznie zdjęcia w stanie bardzo niefajnym to tak jakby rozkleić je na murach. samemu się decyduje co się komu chce pokazać. nikt nie zmusza do przelewania całego życia na portale.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2014 7:29 pm
Bellis_perennis
Famed Member

No cóż jak ktoś lubi to robi. Niektórzy cenią sobie prywatność bardziej inni, mniej 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2014 7:16 pm
cienkun
rada starszych

Może wyjaśnię, dlaczego to jest IMO przegięcie.
Bo pracownika powinno się zatrudniać na podstawie kompetencji, a nie jego życia prywatnego. Jeżeli prywatnie będę performerem BDSM i będę zamieszczał zdjęcia z tresury w internecie, albo zamieszczę zdjęcia nudystyczne, bo jestem fanem nudyzmu, to co? Też na tej podstawie mnie nie zatrudnicie? To jest żałosne.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2014 7:21 pm
eRZet
weteran forum

cienkun, generalnie masz rację, ale postaw się na miejscu firmy, która zatrudnia takiego gościa, a potem klient nacina się na jego zdjęcia w internecie...
Myślę, że więcej winy leży po stronie tych, którzy dają się ogłupić fejsbukom i innym takim, niż po stronie pracodawców (choć generalnie tych drugich nie lubię).

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/10/2014 8:17 pm
Strona 219 / 240 Wstecz Następny
  
Praca