Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 222 / 240 Wstecz Następny
cienkun
rada starszych

Zamówiłem dzisiaj wcierkę Joanna rzepa. :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2014 8:22 pm
Fatty
weteran forum

Siemię lniane działa 😀

Przynajmniej na skórę 🙂 Od 2 tygodni sumiennie mielę i do koktajli dodaję, nie mam juz tak bardzo suchej skory 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2014 8:50 pm
Fatty
weteran forum

*Wreszcie Weekened!
*jestem wyposażona bananowo-jabłkowo-awokadowo. Coprawda drogawe te awokadła, ale spore.
*ujrzałam iż nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, znajoma coprawda nakryła swojego męża z 20letnią stażystką, ale za to jakiego dostała powera(gdy już go wywalila z domu), jak wygląda- zachwyca! 😉 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2014 5:44 pm
cienkun
rada starszych

Wreszcie stworzyłem dobre, proste i nierozlatujące się kotleciki z białego sera.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2014 11:47 pm
alternative
stały bywalec

Wreszcie stworzyłem dobre, proste i nierozlatujące się kotleciki z białego sera.

z białego sera to mi fajne nadzienie do kartaczy wychodzi :P. ale kotlety? nawet nie słyszałam o takowych

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2014 12:30 am
cienkun
rada starszych

Noo, stworzyłem i jestem z siebie dumny. 😉
Nieco maki kukurydzianej, trochę wody, sól, czerwona czubryca, tymianek, wymieszane z rozgniecionym twarogiem i można formować kotleciki.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2014 12:37 am
Fatty
weteran forum

*Pies jest dziś grzeczny
*wreszcie weekend 🙂
*coś iskrzy między moim kolegą a koleżanką
*spotkałam kolegę z LO
*wygrałam książkę i opublikowano moje opowiadanie 🙂
*zjadłam dziś na obiad pysznego hamburgera ze smażonym cieciorkowym tofu w roli głównej 🙂
*jestem bardzo obowiązkowa jeżeli o spożywanie siemienia lnanego chodzi 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2014 6:03 pm
Fatty
weteran forum

*Nie mam dzieci 😀
*Nie mam męża 😀
*Nie mam teściowej 😀

^ po niedawnym spotkaniu z koleżankami, okazało się, że najszczęśliwsza z nich 😀 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2014 9:26 pm
marekpapro
bywalec

wygrałam książkę i opublikowano moje opowiadanie

co piszesz ? Gdzie mona poczytać ?

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/12/2014 10:46 am
cienkun
rada starszych

Jednak postanowiłem dać jeszcze jedną szansę brownie i tym razem wyszło zupełnie inne. Za pierwszym razem dałem za mało proszku do pieczenia i za długo trzymałem w piekarniku, przez co było zbyt zwięzłe i suche. :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2014 9:44 pm
cienkun
rada starszych

[img] [/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2015 3:53 am
Samanya
bywalec

Szczęśliwego!!! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2015 4:07 am
Fatty
weteran forum

*Wczoraj spędziłam cudowny wieczór 🙂
*Ożarłam się przedniej pizzusi - coprawda czekałam godzinę, bo mieli niewyróbkę, ale obsługa przemiła a i dostałam picie gratis w ramach rekompensaty 😉
*Miałam produktywny poranek - ugotowałam cieciorkę na 2 dni, zrobiłam pastę słonecznikową i koktajle 🙂
* coraz bardziej podoba mi się mój naturalny kolor włosów
*wymigałam się od wizyty u negatywnej koleżanki - jest dla mnie ważna, bardzo ją lubię ale cały czas zrzędzi, że jest najnieszczęśliwsza na świecie, po wizycie u niej czuję się jak po przebiegnięciu maratonu, naprawdę oklapła i z z bólem głowy... A wymigałam sie całkiem bez swojej przyczyny, bo ma jelitówkę 😛 Zaczynam podejrzewać, że ona sama przez wiecznie negatywne nastawienie przyciąga problemy zdrowotne.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2015 12:11 pm

na dworcu kolejowym stoi sobie choinka, a pod nią pudło z książkami. Między Żeromskim a Dzierżyńskim znalazly sie dwie z opowieściami żeglarskimi.
acha udała mi się pasta z czerwonej soczewicy.

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2015 12:29 pm
hipiska
weteran forum

Mam zapas fruktajlów chyba na najbliższy miesiąc- kokosowe najlepsze 🙂 .

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2015 4:29 pm
Strona 222 / 240 Wstecz Następny
  
Praca