Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 223 / 240 Wstecz Następny
marekpapro
bywalec

Kupiłem sobie łyżwy i byłem z rodzinką na ślizgawce pierwszy raz po 30 latach 🙂

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2015 10:19 pm
Fatty
weteran forum

Doceniłam, że mój pies bardzo lubi koty - od wczoraj mamy kota "na wakacjach" i nie trzeba kombinować, zwierzątek izolować, kot sobie drepce po domu, a pies wszędzie za nim, kot czasem syczy ale łapy nie podniósł na pieska... na mnie już tak 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2015 10:38 am
cienkun
rada starszych

Mój pies też lubił koty. 3 razy musiałem go prosić żeby wypluł! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2015 2:25 pm
alternative
stały bywalec

mój psiak uwielbia koty. kot myje mu pyszczek codziennie 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2015 4:58 pm
cienkun
rada starszych

Moja suka się ich boi... 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2015 5:05 pm

Aktualnie mam na stanie 4 koty- dwa planowane i dwie znajdy na zimę. mam swietne pole do obserwacji ich zachowań społecznych. Do tej pory sądziłam że koty to indywidualiści, okazuje się że błędnie. Młodsze naśladują w zachowaniach najstarszego i lubia hurtem wychodzić na spacer.

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2015 5:18 pm
Fatty
weteran forum

To co mam teraz w domu to kot bardzo dekoracyjny wizualnie, ale i francowaty z charakteru - jak jej się coś nie podoba to zębami chlaśnie i pazurami poprawi.

Przeczytałam książkę o pozytywnym myśleniu i m.in przyciąganiu do siebie pieniędzy - znalazłam dziś dychę w śniegu, na balkonie :rotfl: Czyżby zaczynało skapywać? :rotfl:

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2015 10:04 am
cienkun
rada starszych

Co to za książka? Ja też chcę przyciągać do siebie pieniądze, niczym Uri Geller łyżeczki! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2015 1:19 pm
Fatty
weteran forum

Rhonda Byrne "Sekret" 😉

Kiedyś miałam coś podobnego, ale autor tamtej był mocno religijny, i co chwile gadał o wdzięczności wobec Boga, proszeniu Boga i mnie to odstraszyło 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2015 1:30 pm
Fatty
weteran forum

Styczeń obfitował w wydatki - w chwili obecnej jestem spłukana czyli.... spokój mnie ogarnął :rotfl: Nie muszę liczyć, szczypać się, planować jak będzie lepiej, taniej , bo jak to mówi przysłowie "jak sie nie ma miedzi to sie na dupie siedzi" 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2015 6:12 pm
aniss
bywalec

Fatty, lubię Cię czytać w weselniku. Zawsze znajdziesz jakiś powód do radości, nawet brak kasy obróciłaś w pozytyw 😉 hehe

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2015 12:21 am
Fatty
weteran forum

Bo serio spokój mnie ogarnął 😀 Tak to wertowanie gazetek promocyjnych, czy gdzieś banany sa na promocji(to dla mnie ważne bo to podstawa mojej diety), a może cos innego co by sie przydało, a skoczyć de delikatesów zobaczyć za tym, a do sklepu obok za tamtym... a teraz? głowy sobie tym nie zaprzątam wszak nie mam za co 🙂 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2015 3:15 pm
hipiska
weteran forum

Chyba wyluzowałam. Jutro najgorszy z najgorszych egzaminów, a ja bezwstydnie trwonię czas, nawet nie próbuję się zając kwestiami zastępczymi ( sprzątanie, dotychczasowy hit, nie jestem oryginalna).
Wychodzę z założenia:co ma być to będzie, to i tak egzamin praktyczny, zalicza 90%, w pierwszym terminie zdaje około 10%, więc nie ma co się napinac, bo potem będzie rozczarowanie i myślenie "tyle wysiłku włożyłam, a tu bubel".
Także spokojnie słucham muzyki, zjem kolację, pójdę spać, poczytam pełne paniki posty ludzi z roku, którzy chyba są cyborgami i od kilku dni dniami i nocami trenują się przed jutrem :P.
BTW, trzymajcie kciuki, bo mimo tego niebezpiecznych rozmiarów luzu, wolałabym to jednak mieć za sobą 😉 .

[edytowane 18/1/2015 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2015 11:24 pm
Fatty
weteran forum

Znam ten luz- wbrew obawom, jest bardzo zdrowy i warto aby bjawiał się częściej 🙂

Znalazłam cudownisie szkolenie, ale raz, że we Wrocławiu(przeraża mnie jazda), dwa, że strasznie drogie 😉 Ale jeszcze nie ma ustalonych dat, tak więc może uda się uciułać 🙂 Interesująco 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2015 7:14 pm
Fatty
weteran forum

Pilates, Proszę Państwa i wzmaaaacniamy nasze centrum 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2015 11:42 pm
Strona 223 / 240 Wstecz Następny
  
Praca