Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 226 / 240 Wstecz Następny
alternative
stały bywalec

Ktoś poleci jakiś balsam nawilżający, o składzie dobrym i działający? Alterre mam, ale moim zdaniem oprócz szamponów i odżywek, wszystko inne jest o kant doopy trzasnąć 😀

farmona seria owocowa albo słodka. dziś kupiłam masło do ciała babuszki agafii, pachnie ładnie, baaardzo gęste, ale jeszcze nie użyłam 😛

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2015 12:22 am

Balsam Alterra... brrrr.... tfuuu.... jeden z najgorszych balsamów jakie miałam. Lepkie to to, wchłaniać się nie chce, rozmaziowuje się całe na ciele.
Teraz próbuję go do stóp wykończyć.

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2015 12:53 am
aniss
bywalec

W przypadku tej sukienki wszystko zależy od "pierwszego wrażenia", i może być zmienne w czasie (kuzynka w jeden dzień widziała jak ja, a na drugi czarno-niebieską :P).
Ja raz zobaczyłem błękitno-złotą 😀
A kłócić się będą tylko ci, którzy spali na fizyce i nie wiedzą o tym, czym są kolory i że są subiektywne :

To swoją drogą, ale do tego dochodzą jeszcze ustawienia ekranów u poszczególnych ludzi.. każdy przecież będzie emitował w inny sposób.

A tak w ogóle, to dlaczego napisałeś o tym w weselniku? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2015 1:39 am
Arktos
bywalec

A tak w ogóle, to dlaczego napisałeś o tym w weselniku? 🙂

W grę wchodził jeszcze "Kącik spamera", ale ostatecznie wybrałem to 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2015 11:37 am
Fatty
weteran forum

Trzasnęłam foto swojej powłoki cielesnej w bieliznie, coby miec materiał poglądowy albowiem ćwiczę i efektów po sobie nie widzę- to może będę widzieć po fotkach.

Mimochodem stwierdziłam, że jestem całkiem niezła :rotfl: Nie wiem czego partner czepiał się, że sie zrobiłam pusia po zimie 😮

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2015 1:58 pm
marekpapro
bywalec

Hej Fatty, a może opublikujesz co jakiś czas zdjęcie i będziemy oceniać postępy 😛

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2015 3:41 pm
Fatty
weteran forum

Jasne 😀

Zaliczyłam dziś Vegan knajpe 8) Cóż za rozkosz, nie lustrować menu pod kątem tego co zjeść mogę, tylko pod kątem tego na co najbardziej mam ochotę 🙂
Porcja jak na moje możliwości moglaby być większa, ale smacznie było, raz na jakiś czas odżałuję grosza 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2015 9:36 pm
alternative
stały bywalec

w warszawie wege czy vagan knajp jak mrówków. zamykaja, otwierają nowe, wegańskie falafele z serem, vegan pizzeria, nic tylko wydać fortunę na żarcie na mieście :D. a w białymstoku falafela nie uświadczysz

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2015 10:23 am
Fatty
weteran forum

A Rzeszów to była wege pustynia 😉 (chwile był green wa ale padł) W tamtym roku dpiero otworzyła się jedna knajpka, w lutym druga 🙂 bardzo mnie to cieszy 🙂

Coprawda kuleje finansowo, ale raz w miesiącu postaram sie zostawić tam pieniądze, niech im sie wiedzie 🙂 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2015 11:29 am
Lily
 Lily
Famed Member

U mnie też otworzyli kilka miesięcy temu 2 wege knajpy (jedna w Czeskim, jedną w polskim Cieszynie), po latach upustynnienia 🙂 Ta polska wygląda na rozkwitającą, ostatnio uruchomili catering, mają stałych klientów (w tym nas :P), myślę, że przetrwa, choć jest w tragicznej lokalizacji - tzn. w centrum, ale kompletnie zakryta 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2015 3:55 pm
Fatty
weteran forum

Wesele się bo poniedziałek wolny, czyli mam aż 2 dni wolnego pod rząd!! 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2015 2:38 am
Fatty
weteran forum

Po 2 dniach żarcia placków zrobiłam sobie zielonego szejka i czuję, że moje kiszki sa mi wdzieczne.

Zrobiłam 100 brzuszków z samego rana i się porozciągałam- tzn już dziś nic nie muszę ze sobą robić 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2015 3:45 pm
Samanya
bywalec

Ej ja jeszcze męczę moje "wypieki"
A potem głodówka 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2015 10:50 pm
Fatty
weteran forum

Po prawie 27 latach żywota poznałam przyczynę dyskomfortu, czegoś co brałam jako objaw "zastania" i bolesnego chrupania i strzelania w kościach - okazało się, że jedna z moich nóg jest krotsza 😮 a kościec stara się jakoś wypoziomowac i stąd te rewelacje...

Dobrze wiedzieć. Teraz się muszę zakręcić dookoła fizjoterapii.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2015 6:10 pm
cienkun
rada starszych

Ile krótszą masz tę kończynę?

[edytowane 10/4/2015 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2015 7:24 pm
Strona 226 / 240 Wstecz Następny
  
Praca