Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 230 / 240 Wstecz Następny
cienkun
rada starszych

ERZet, to nie u wszystkich działa. Jeżeli ktoś nie chce mieć dzieci, to lepiej i dla niego i dla dzieci, żeby ich nie miał.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2015 5:58 pm
eRZet
weteran forum

Pewnie, że tak.
Ale jak już jest dziecko, to wiele się zmienia w psychice.
Bierzesz odpowiedzialność i wyciągasz z tego, ile się da.
Ja wielu fajnych rzeczy bym nie robił, wielu nie widział.
Nie jest źle.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2015 1:03 am
cienkun
rada starszych

Tak, ale nie wszyscy są tacy sami. Nie wszyscy są odpowiedzialni.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2015 1:19 am
Fatty
weteran forum

eRZet fajnie, że wszedłeś w rolę tatuśka 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2015 2:14 am
Lily
 Lily
Famed Member

Że co, że własne dzieci nie wzbudzają agresji? Mów za siebie, please, eRZet. To tak nie działa. Mama mnie co prawda nie biła, ale znieść mojej obecności często nie mogła i nie sądzę, żeby była jedyną tego typu matką na świecie. Nie zawsze dziecko wydobywa z człowieka pokłady cierpliwości, często za to uruchamia jego własne emocje, wynikające z tego, czego sam zaznał w dzieciństwie.
Taki najprostszy przykład - matka mówi dziecku, żeby nie biegało, dziecko i tak biega, przewraca się, rozbija kolano i robi dziurę w rajstopkach czy spodniach, matka zamiast pocieszyć, drze się i daje klapsa, bo nie słuchało. Widziałam multum takich sytuacji.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2015 9:36 pm
Arktos
bywalec

Ale o co chodzi z tym szczęściem z powodu niemania dzieci?

Ja to się chyba starzeję, bo mi się miło tak jakoś robi, jak widzę rodzinkę kochającą się...
Ale fakt, na posiadanie dzieci to ja jestem za słaby. Nie podołałbym temu, jak tak się przypatrzę ile to zachodu kosztuje!

Ja także tego nie rozumiem. W moim przypadku nawet wiek nie ogrywał tu większej roli, już w II-III gimnazjum jednym z moich głównych marzeń i celów było posiadanie dzieci 😀

Cóż, potem ze znanego ci powodu przestało to być celem, a pozostało samym marzeniem. Przybrało nawet na sile, ale to chyba w myśl zasady "najbardziej pragniemy nieosiągalnego".

Uważam, że to idealnie nadaje się na [b]subiektywny[/b] sens życia, bez tego wydaje mi się ono takie... puste. Jeszcze bardziej, niż na prawdę jest.

Mało wesoły jest dla mnie ten wasz weselnik 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2015 12:22 am
Fatty
weteran forum

*Wydarłam z psa małą reklamówkę kłaków - mam nadzieje, że będzie mu chlodniej i bedzie mniej kłaków na dywanie 😛

*rozplątałam mu kołtuny na ogonie - a ogon to rzecz swieta i nietykalna, dlatego często go pomijam przy czesaniu- dzisiaj pies nawet mi go bardzo nie zabierał i zębami nie straszył.

*rzadko sie integruję ze swoja familią ale poszłam dziś na kawe i ciacho do kuzynki 😀

*zrobiłam kolejne porządki w szafie- coraz łatwiej mi utrzymać w niej porządek, bo ciuchów mniej niż kiedykolwiek 🙂

*wyniosłam nagromadzoną makulaturę, już nie zawadza.

*odpoczęłam!

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2015 9:40 pm
marekpapro
bywalec

Fatty , super same pozytywy 🙂

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2015 2:02 am
cienkun
rada starszych

A ja miałem dzisiaj udaną psychoterapię i dlatego Was ( i nie tylko Was) wszystkich kocham. :angel:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/06/2015 12:55 am
sokół
bywalec

pytam poważnie , chodzisz na terapię ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2015 6:42 pm
cienkun
rada starszych

No przeca napisalem, to znaczy, ze chodze. 😎

Nie mam polskich liter! 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2015 7:15 pm
Samanya
bywalec

Zrobiłam sobie w pracy przerwę 😎
Piję kawusię i objadam się mieszanką studencką.
Mam polskie litery 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2015 7:38 pm
sokół
bywalec

a z Tobą tam wiadomo , mogłeś miec na myśli przez terapię całkiem coś innego , luz , to lecz sie chłopię , chciałbym zapytać z jakiej przyczyny , ale nie chcę za bardzo wchodzić z buciorami , jak temat za delikatny to nie było rozmowy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2015 4:13 pm
cienkun
rada starszych

Ogolnym powodem, jest chec poprawenia swojego funkcjonowania. Szcegolow jest wiele, ale mysle, ze nie interesuja zbytnio nikogo, wiec po co o nich pisac...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2015 7:14 pm
sokół
bywalec

mnie tam takie rzeczy zawsze interesuja , ale nie ze względu na wścibstwo tylko ogólnie tematy ludzi mnie interesują , ale oczywiście forum nie jest miejscem żeby wszyscy wiedzieli co tam w naszej dyni siedzi , więc poprawiaj to funkcjonowanie tylko nie zjadaj wszystkich rozumów bo nie wiadomo na jaki level wejdziesz 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2015 4:24 pm
Strona 230 / 240 Wstecz Następny
  
Praca