Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 237 / 240 Wstecz Następny
vegesmile
bywalec

Ej, ale Tak czytam nie ma księgarni internetowej! Z tego co patrzyłam to nie widziałam, za dobrze by było 😀 Chociaż taki spacerek i wąchanie książek na miejscu to też fajna sprawa, tylko łatwiej przeoczyć coś, czego się chce 😉

No to Fatty... gratuluję samozaparcia 😀 i hobby xD

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2016 3:59 pm
alternative
stały bywalec

no fakt, nie mają detalicznej :P. nie doczytałam. z internetowych aros jest niedrogi

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2016 5:20 pm
Fatty
weteran forum

Właśnie w Arosie kupilam swoje ostatnie zdobycze 🙂 Moja medyczna książka była tam o dychę tańsza niż najniższa oferta na allegro.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2016 10:48 pm
alternative
stały bywalec

zawsze zamawiałam z matrasa, bo mieli albo darmową wysyłkę, albo odbierałam osobiście, ostatnio mnie wkurzyli i nie szybko coś tam zamówię.

na pocieszenie tej buro-mokrej zimy dziś kupiłam sobie dvd z projektu flower power z wooda 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/01/2016 12:12 am
vegesmile
bywalec

Wczoraj już sobie zupełnie odpuściłam naukę na kolokwium, Stwierdziłam, że nic nie umiem, a jest tego tyle, że denerwowanie się nad tym już mi w niczym nie pomoże. I miałam miły wieczór, oglądałam sobie Kuchenne rewolucje, potem gadałam 1,5godziny z mamą siedząc pod choinką i zbierając ręcznie igły, które spadły, o północy wypiłam kakauko <- 😛 No a dziś jestem szczęśliwym człowiekiem, bo nadarzyła się okazja, więc po raz pierwszy w moim życiu zerżnęłam całe kolokwium z prezentacji, które nam wysłał i miałam w telefonie, no i teraz czekam na jakąś dobrą ocenę 😀 Cztery dni się piekliłam o wszystko! :diablo: A teraz całe to napięcie zeszło i znów jestem szczęśliwa 🙂 Oj nie warto się tak dręczyć takimi pierdołami!

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/01/2016 11:53 pm
Fatty
weteran forum

Prawie wyprowadziłam się z domu, za mną pierwsza noc w nowym mieszkaniu 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/01/2016 11:17 am
Samanya
bywalec

Gratuluję!
Sama próbowałam, aleee.... to długa historia 🙂 😉

I jak wrażenia? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/01/2016 2:44 pm
Fatty
weteran forum

Zasmarkałam się i spuchłam, leki antyalergiczne nie działają, tam było niesprzątane kilka lat i nic z tego, że odkurzałam i czysciłam 😀 Jako iż nie mam pieniedzy aby pozbyć się wykładzin i wstawić panele będę musiała jakos przecierpieć - ale i tak się cieszę 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/01/2016 4:44 pm
Samanya
bywalec

A ja dzisiaj zjadłam kanapkę z pomidorem i ogórkiem i mi zasyfiło ryjek 🙂 Ciekawe czy to przez ogórka czy pomidora ;P
Nie wiem co mnie podkusiło, żeby teraz kupować takie warzywa. 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2016 4:24 pm
alternative
stały bywalec

w zeszłym roku o tej porze bratu po pomidorach odbijało się ogórkami 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2016 5:33 pm
Samanya
bywalec

:rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2016 5:50 pm
Fatty
weteran forum

Mnie kiedyś po chemicznych truskawkach spuchły powieki 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2016 5:06 pm
sokół
bywalec

cos pięknego

https://www.facebook.com/CompassionOverKilling/videos/10153272135285895/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2016 6:19 pm
Fatty
weteran forum

Też miziałam kiedyś świnke to mnie ugryzła 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2016 10:16 am
Samanya
bywalec

Jeśli już to tylko z małymi krówkami, kotkami lub świnkami etc. mogłabym się "bawić". Dużych osobników się ...boję 😮 🙂 Ale widok słodki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2016 1:15 pm
Strona 237 / 240 Wstecz Następny
  
Praca