Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 28 / 240 Wstecz Następny
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Milunia ! Jeszcze chciałam nawiązać do pasji lub raczej hobby. Piszesz , że u Was w domu pełno instrumentów , u mnie jest za to pełno modeli samolotów i śmigłowców. Tylko nie takich co się zbuduje , postawi i podziwia. Mąż oczywiście je sam konstruuje i następnie steruje nimi zdalnie na radio. Ciekawsze jest życie gdy się ma jakieś hobby, a ludzie tacy mają bogate wnętrze. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2008 11:01 am
Stanisław
weteran forum

Ja też kiedyś chciałem się zająć modelarstwem lotniczym. Ale skończyło się na tym, że nie potrafiłem uruchomić silniczka spalinowego i się zniechęciłem. A że mieszkam w małej miejscowości nie miałem możliwości uzyskania pomocy od kogoś doświadczonego np. z aeroklubu modelarzy. 😉

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2008 12:41 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Wcześniej mąż miał samoloty na silniki spalinowe , teraz to tylko elektryczne na akumulatory. Zbudował właśnie odrzutowca-mig-29 i prawie codziennie ( jak za bardzo nie wieje ) "buja w obłokach" 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2008 1:33 pm
Milunia
bywalec

Ayna i znów gratulacje dla zdolnego męża! Taka pasja to to prawdziwa gatka 🙂
Przypomniał mi się mój tato, który robił kopie wiatraków ze wszystkimi szczegółami i w różnych rozmiarach. Rozdawał je jako prezenty, ja posiadam dwa takie wiatraki i leśniczówkę 🙂 Jakoś mnie to wzruszyło...

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2008 2:27 pm
Kapibara
bywalec

Mam bardzo dobry powód by sie cieszyć... 5 długich dni wolnego, leniuchowania, czytania i ogólnego obijania sie czyli wszystkiego tego na co zwykle barakuje mi czasu.
Swoją drogą coraz mniej tych pisanek, króliczków i innych, występujacych w roli produktu komercyjnego, a może tylko nie zwracam na to takiej uwagi ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2008 11:17 pm
rubia
forumowy expert

a mnie sie wszystko sypalo od 3 miesiecy- praca, mieszkanie, uciazliwi sublokatorzy- a teraz wreszcie slonce zaczyna przebijac przez chmury. i po trzech miesiacach od przeprowadzki od piatku mam nareszcie internet. hurra!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 3:36 am
xxl
 xxl
weteran forum

A ja się pochwalę, że w zeszłym tygodniu zostałam finalistką Olimpiady Wiedzy o Żywieniu 😉 Jak na pierwszoklasistkę - sukces! 😀

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2008 3:23 am
Stanisław
weteran forum

No to Xxl składam Ci serdeczne gratulację z powodu odniesionego sukcesu :hiya:
Teraz będę wiedział kogo się zapytać jeśli będę miał problem z komponowaniem odpowiednich posiłków. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2008 3:39 am
Milunia
bywalec

Gratuluję sukcesu xxl 🙂 Wielkie brawa :hiya: :hiya: :hiya:

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2008 4:01 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Przyłączam się do gratulacji xxl ! :thumbsup:

Moja mała wegetarianka ( córka ) zdobyła w klasie największą , maksymalną ilość punktów z testu o zdrowym żywieniu. To się udziela. Nawet pani ją pochwaliła za wiedzę. A wszystkie dzieci w klasie ją podziwiały. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2008 4:35 pm
vegetena
stały bywalec

Xxl, gratulacje duże!
Ayna, córci też, mądra dziewczyna z niej 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2008 5:53 pm
Milunia
bywalec

Ayna gratuluję Ci sukcesów córeczki 🙂 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2008 6:06 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Dziękuję bardzo dziewczyny ! Może to nie "wielki sukces " ale praktyczna wiedza na codzienne komponowanie posiłków. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2008 7:15 pm
Milunia
bywalec

Może to nie "wielki sukces " ale praktyczna wiedza na codzienne komponowanie posiłków. 🙂

Zawsze przyjemnie jest pogratulować sukcesów, choćby były tylko maleńkie 🙂 Wszak takimi kroczkami dochodzi się do celu 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/04/2008 3:15 am
Stanisław
weteran forum

Takie małe sukcesy uskrzydlają i ma się ochotę do następnych działań na rzecz swojej edukacji i samorozwijania się. :red:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/04/2008 3:37 am
Strona 28 / 240 Wstecz Następny
  
Praca