Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 29 / 240 Wstecz Następny
Koniara
stały bywalec

heh, a ja się ciesze bo jutro bedzie jutro ;D a jutro to piątek czyli WOLNE ! ! !
I w ogóle fajnie ;D ;D
Jakoś wpadłam w bardzo dobry humor. Jestem szczęśliwa i widze w swoim życiu same plusy ;] ;] ;]

Pzdr!

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/04/2008 3:57 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

i tak trzymaj Koniara:):)

jadę dziś do mojej kochanej kuzynko-przyjaciółki Ani, której nie widziałam od 4 miesięcy, kupiłam wino, upiekliśmy chleb, zrobiłam pastę soczewicowo-czosnkową:trzeba promowac wegetarianizm, poza tym muszę coś jeść 😉 ...szykuje się miły babski wieczór 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/04/2008 6:11 pm
Stanisław
weteran forum

Jaga to życzę Ci przyjemnego pobytu u swojej przyjaciólki. Tylko nie oplotkujcie nas za bardzo 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/04/2008 8:01 pm
Likwidator
bywalec

trafiłem 4 w lotto . . . i zgubiłem los :rotfl: :((

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2008 6:26 pm
Stanisław
weteran forum

A to pech !
Poszukaj dobrze Likwidator. Może jeszcze znajdziesz ten los. 😉

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2008 6:49 pm
Likwidator
bywalec

A to pech !

Pech¿ Nawet nie wiesz jak ja się cieszę że to nie było 6!!

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2008 7:20 pm
sabinq
rozmówca

cieszę się ciesze bardzo :rotfl:
ciesze się że uż jestem po wszystkim i że obroniłam dyplom i że jestem już plastykiem sztukatorem technikiem renowatorem elementów architektury i czym tam miałam być jeszcze 😉
i że wiosna przyszła i że już lato czuć w powietrzu 😉
i że już tylko matura i mam wakacje 😉
i że w końcu mam troche wolnego czasu żeby tu wstąpić i coś naklikać 😉
i ciesze się ze Go mam :heartpump:

nara hari

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2008 11:57 pm
Milunia
bywalec

cieszę się ciesze bardzo :rotfl:
ciesze się że uż jestem po wszystkim i że obroniłam dyplom i że jestem już plastykiem sztukatorem technikiem renowatorem elementów architektury i czym tam miałam być jeszcze 😉
i że wiosna przyszła i że już lato czuć w powietrzu 😉
i że już tylko matura i mam wakacje 😉
i że w końcu mam troche wolnego czasu żeby tu wstąpić i coś naklikać 😉
i ciesze się ze Go mam :heartpump:

Wielki, wielkie gratulacje :hiya: :hiya: :hiya:

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2008 1:50 am
Stanisław
weteran forum

Serdeczne gratulacje Sabinq. 🙂 :thumbsup:
Może Ci kiedyś oddam do renowacji swój stary kredens 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2008 1:59 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

trafiłem 4 w lotto . . . i zgubiłem los :rotfl: :((

Jeśli zgubiłeś los to skąd wiesz co trafiłeś ? Spisałeś sobie te liczby czy zapamiętałeś ? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2008 2:26 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Bardzo serdeczne gratulacje Sabing ! :hiya:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2008 2:29 am
Likwidator
bywalec

trafiłem 4 w lotto . . . i zgubiłem los :rotfl: :((

Jeśli zgubiłeś los to skąd wiesz co trafiłeś ? Spisałeś sobie te liczby czy zapamiętałeś ? 😮

Los mi zaginął dopiero po losowaniu - kiedy już zadowolony szedłem po wygraną... no cóż, rŻyć nie umierać

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2008 3:32 am
sabinq
rozmówca

dziękuje dziękuje dziękuje 🙂

nara hari

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2008 12:00 am
vegetena
stały bywalec

Po porządnej dawce muzyki trochę dobrego nastroju we mnie zagościło i trzeba się cieszyć.
Więc się staram cieszyć, a z tego też warto się cieszyć 🙂

Mój 999 post na tym forum..... A ja kiedyś myślałam, że nie powinnam przywiązywać się do takich rzeczy.... To nie rzecz, to ludzie....
Dzięki, że jesteście

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2008 1:23 am
Milunia
bywalec

Może to trochę nieskromne, lecz chcę pochwalić się trochę sukcesem mojego syna 🙂
Brał udział w konkursie pt. "Myślisz segreguj-segregacja odpadów". Wykonał projekt nadruku na ekologiczną torbę i udało się 🙂 Zajął pierwsze miejsce 😀
A jutro znów gra koncert 🙂 Dumna jestem bardzo 😀

Zapomniałam jeszcze dodać, że dostał też wyróżnienie za szkolny konkurs "Ekologiczna torba na zakupy", którą to z małą pomocą mamy i trochę większą babci udało mu się uszyć 🙂

[edytowane 25/4/2008 od Milunia]

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2008 6:09 pm
Strona 29 / 240 Wstecz Następny
  
Praca