Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 31 / 240 Wstecz Następny
Typowa_samica
początkujący

A ja się raduje, ciesze i jestem szcześliwa... że pogoda taka śliczna, że córcie moje uśmiechnięte chodzą i szcęśliwe... ze przeżywają intensywnie chile w domu... na podwórku i w przedszkolu... szkole.. i8 że zaraz poczytam sobie fantastczną wciągającą powieść;))

Każdy chce mieć przyjaciela ale nikt nie wysila się by nim być.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2008 1:32 pm
bol_ek
forumowicz

a ja sie tez raduje bo pogoda piekna az chce sie zyc 😀 prysznic polezec troszke na sloncu 😀 podladowac sie pograc na bebnach i didge i ulala ale fajnie 😛 to ide Pozdrawiam 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2008 3:02 pm
Aki
 Aki
początkujący

A ja sie raduje bo bylam z pieskiem na dworku i jest super hiper piekna pogoda, a Liska (piesio) tak slicznie wyglada jak skacze taka malutka w takiej wysokiej trawie 😀 w ogole ciagle nie moge uwierzyc ze mamy psa, bo rodzice nigdy nie chcieli sie zgodzic, a Lisa jest juz z nami miesiac czasu 😀 I uwielbiam wychodzic z nia na dwor 😉

Jej a jeszcze mi 1 maturka zostala (+ 2 ustne) a ja sie lenie hehe no ale co tam jakos to bedzie 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2008 10:13 pm
azizan
bywalec

Pisałam w marudniku że się nie dostałam na wymarzone wykopy w Bułgarii-a jednak sie dostałam o czym powinnam wiedzieć podobno!!! jadę jadę jestem taka szczęśliwa..a na dodatek znajomi jak zwykle dopisali..iiii są chwile że poznaje jakich naprawdę mam przyjaciół, i tak bardzo dziękuje im że są ze mną..dziś dowiedziałam się o pięknym geście przyjaciela wobec mnie..i naprawdę..naprawdę poruszyło to moje serduszko..pozdrawiam w ten piękny majowy poranek...i te ptaszki za oknem... 🙂

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2008 9:01 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Gratuluje wyjazdu Azizan, Bułgaria musi być teraz słoneczna i piękna.. 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2008 1:20 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Pisałam w marudniku że się nie dostałam na wymarzone wykopy w Bułgarii-a jednak sie dostałam

Wiedziałam ,....... a tak mi Ciebie było żal, gdy czytałam w marudniku.......wierzyłam ,że los się odwróci.......
🙂 Również serdecznie gratuluję ! I powodzenia na wykopach w Bułgarii. :thumbsup:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2008 7:58 pm
rubia
forumowy expert

Trzymaj się, Azizan, i uważaj na siebie. Wróć do nas cała, zdrowa i szczęśliwa, żebyś mogła wkleić kolejne posty do weselnika: Niech Weselnik zawsze pokonuje ilościowo Marudnik!!!! 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2008 8:40 pm
Milunia
bywalec

Gratuluję Ci serdecznie Azizan 🙂 i życzę powodzenia 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/05/2008 1:44 am
azizan
bywalec

dziękuje kochani za gratulacje 🙂 wciąż jestem w euforii, w czym pomaga mi to co sie dzieje za oknem!! jest tak pięknie że aż nie wypada mieć złego humorku.:D pozdrawiam !

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/05/2008 3:09 pm
karolka_ma
forumowicz

A mi tak się złożyło, że mam prawie cały tydzień wolny od zajęć no i wróciłam wczoraj do domku... na śniadanko sałata i rzodkiewka z własnego ogródka i tak przez cały tydzień...:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2008 5:47 pm
karolka_ma
forumowicz

😀

[edytowane 14/5/2008 przez karolka_ma]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2008 5:48 pm
badba
bywalec

jejku jak mnie tu długo nie było i ile nowych osób z nami jest- zatem weselę się że po 3 miesiącach powróciłam do odwiedzania tej stronki. pozdrawiam was!!!!!!!!!!!

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 10:05 pm
Stanisław
weteran forum

Badba jak dawno Ciebie nie widziałem ! Gdzie Ty się podziewałaś. Byłaś na innej planecie ? Uchyl trochę rąbka tajemnicy. 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 10:43 pm
badba
bywalec

no więc stanisławie; po prostu praca, praca i jeszcze raz praca... no i w między czasie przeprowadzka do kraju skutego lodem... nie zawsze internet działał, szczególnie wtedy jak chciałam sobie z wami popisać...

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2008 1:06 am
Stanisław
weteran forum

No, ale na szczęście widzę, że znowu się zarejestrowałaś na portalu i mam nadzieję, że będziesz nam służyła swoją fachową, pielęgniarską pomocą. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2008 2:11 am
Strona 31 / 240 Wstecz Następny
  
Praca