Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 37 / 240 Wstecz Następny
verufer
bywalec

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Teraz to ja płaczę ze śmiechu.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Aż mnie żołądek boli.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ech, dowiedzialem sie ze nie wszystkie te sprzety sa chyba wege 🙁 No to nici z golenia :'( A na zoladek moze Jedrus Ci cos doradzi? 🙂 Pozdrawiam 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 12:56 am
Koniara
stały bywalec

Yes! Już w piątek koniec roku,

Nooooooooo... xD
Nic piękniejszego się nie może zdarzyć *___*

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 12:58 am
carolinee
rozmówca

noo koniec roku koniec:D:D i wakacje:D bedzie więcej czasu, żeby poszerzać wiedzę o wegetariańskim trybie życia, tak to nazwę:D będę testowac nowe potrawy:D iii cieszę się niezmiernie, bo jadę na warsztaty fletowe 🙂 🙂 🙂 już się doczekać nie mogę:D aaha no i jeszcze cieszę się z tego, że ostatnio zajęłam, wraz z moimi dwiema koleżankami i kolegą, trzecie miejsce na VI Turnieju Wiedzy Przedmedycznej. Super było:D:D:D były nawet 2 dogrywki, w których musiałyśmy sobie poradzić bez kolegi ale dałyśmy radę i dostałyśy różową walizkę:D:D:D(plastry, opatrunki, termometry i te sprawy) i książki o pierwszej pomocy:D aa no i konkurencji dużo było, dlatego moja radość jest, zę tak powiem, zdwojona:D aaaaahh i zdałam egzamin końcowy z fletu na 5:) GRATULUJĘ WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 1:11 am
Fatty
weteran forum

fattyciak bierze się w garść, po świeżo porzuconej szkole. Robię fotki, wybieram papiery ze starej szkoły i składam na uniwerek: filologia angielska i edukacja artystyczna.
Mam nadzieję,że na jedno z nich się dostanę 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2008 2:31 am
azizan
bywalec

a ja ciagle w bulgarii 😀

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 8:04 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Właściwie nie wiem, czy wpisać się tu, czy w Marudniku. Niech będzie tutaj.
... no i po zakończeniu. Szkoda mi było żegnać się z klasą, szczególnie, że to był zapewne ostatni dzień w obecnym składzie. Poszliśmy potem do kawiarni, gdzie patrzyłam, jak wszyscy jedzą lody 🙂
Znowu mnie tragicznie pantofle obtarły. Utłuc tego, kto je wymyślił. Nienawidzę eleganckich ciuchów. Na szczęście chodzenie na bosaka po betonie nie jest tak straszne, jak by się wydawało. Niestety, buty zdążyły porządnie zedrzeć mi pięty, zanim mogłam je zdjąć, więc raczej sobie przez tydzień nie pobiegam.
Ale nie ma tego złego. Znowu wpadło mi do kieszeni stypendium - jestem bogatsza o ponad tysiąc złotych 😎 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 8:07 pm
Stanisław
weteran forum

Witaj Azizan. dawno Cię tu nie było. Udało Ci się coś ciekawego wykopać ? 🙂

XXL gratuluję niezłego kieszonkowego. Pieniądze ułatwiają życie 😀

[edytowane 20/6/2008 przez Stanisław]

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 8:09 pm
rubia
forumowy expert

Ja jak co tydzień cieszę się z weekendu! Słucham sobie fajnej muzyki, nigdzie mi się nie spieszy, a jutro- jesli pogoda dopisze- czeka mnie wycieczka (nie wiem dokąd, mąż zapowiedział niespodziankę 😮 ) i może jakieś pyszne jedzonko 😉 Pozdrawiam wszystkich leniuchów- tych weekendowych i tych wakacyjnych 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2008 1:48 am
jazz
 jazz
stały bywalec

a ja bez żadnego powodu dostałam torbę od mamy i mojej przyjaciółki-to strasznie miłe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2008 3:32 am
azizan
bywalec

teraz napisze troch wiecej 🙂

niestety brak dostepu do internetu ;]

wiec jest cudnie, slicznie, pieknie i nie wiem jak jeszcze 🙂

z jedzeniem nie ma problemu bo duzo warzyw, choc cizko byo przekonac kierownika misji ktry jest typowym miesorzerca. a to ze jestem weganka wogule nie miesci mu sie w glowie ;/ ale naszej pani ktora na gotuje powiedzialam ze mam alergie (sklamalam ale inaaczej by nie zrozumiala-tu sie je wszystko z bialym serem-wyglada jak nasz bialy wiejski a podobno smakuje jak feta-jedza z tym wszystko!!)i gotuje mi specjalne warzywa itp 🙂 a jak co to robie sobie sama, wiec spoko luz 🙂

co do wykopania to teraz kopie termy a generalnie mnostwo ceramiki, gwozdzie, detale architektoniczne itp 🙂

bedzie tu niedlugo festiwal rzymski i ma byc ponad 200 wojownikow rzymskich i beda walczyc z barbarzyncami 😛

jade pod koniec tygodnia na 3 dni do warny i przyokazji na plaze 🙂

CZY ZYCIE NIE JEST PIEKNE??

p.s. apotem wracajac do Polski zalicz chyba Turcje 🙂

oj mam dzisiaj dobry dzien- pozdrawiam cieplutko z Bugarii 🙂

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2008 11:52 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Popłakałam się dzisiaj przez sen. Ale był to tak piękny sen, że upamiętniam go w Weselniku.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2008 12:24 am
Stanisław
weteran forum

Ale chociaż opowiedz co to byl za sen ? 😮
Narobilaś ciekawości swoim postem i nic nie napisalaś co Cię tak wzruszyło 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2008 12:41 am
Milunia
bywalec

wiec jest cudnie, slicznie, pieknie i nie wiem jak jeszcze 🙂

Bardzo, bardzo miło Cię znów zobaczyć choć przez chwilkę :hiya: Tęsknimy za Tobą 🙂
Pozdrawiamy Cię milutko i rodzinnie 🙂
Powodzenia i buziaczki dla Ciebie 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2008 2:05 am
Milunia
bywalec

Same radości...dzieckiaczki pokończyły swoje szkoły z bardzo dobrymi wynikami 🙂 I znów rozpiera mnie wielka duma 🙂
Teraz czas pomyśleć o wakacjach i przyjemnościach 🙂
A zresztą ogólnie jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa 😀

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2008 2:12 am
xxl
 xxl
weteran forum

Ale chociaż opowiedz co to byl za sen ? 😮
Narobilaś ciekawości swoim postem i nic nie napisalaś co Cię tak wzruszyło 😮

Perypetie natury sercowej i społecznej. Tylko w snach mogę w czymś takim uczestniczyć. I w sumie bardzo dobrze 😮

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2008 2:34 am
Strona 37 / 240 Wstecz Następny
  
Praca