Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 39 / 240 Wstecz Następny
badba
bywalec

no dawno mnie tutaj nie było... ale się cieszę że powróciłam... moja niedyspozycja była zwiazana z totalną przeprowadzką i brakim neta ale wszystko wróciło do normy!!!!

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2008 1:16 am
rubia
forumowy expert

Dostałam dziś piękny, mądry, kochany list od przyjaciela. Przy takim liście wszystkie bieżące problemy na chwilę bledną. Z innych wesołych informacji: u mnie nareszcie pada i jest zimno 😀 😀 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2008 2:20 am
azizan
bywalec

ja tylko na chwileczke, zeby pogratulowac:
a) MILUNI i jej corce, BRAVO !!
b) VELVET zmiany stanu , i zycze wszystkiego najlepszego!!

u mnie bez zmian, wczoraj ogladalam walki rzymian z barbarzyncami (rekonstrukcje oczywiscie i pierwszy legion Italia) a teraz ogladam termy w Warnie, jutro Nesebor ...achh jak cudnie 🙂

p.s. no i takiej ilosci monet w swoim zyciu nie znalazlam jak na tym stanowisku 🙂
p.s.2. kierownik wykopow powiedzial ze wegetarianie nie nadaja sie do pracy bo sa za slabi. po dwoch i pol tygodnia obserwujac moja prace, wie juz ze to nie prawda!! trzeba obalac mity ze jestesmy slabi jak galazki 🙂

pozdrawiam wegetarian i wegan

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/06/2008 12:09 am
katrinko
stały bywalec

Dziś o 18.30 skończyłam pracę i zaczęłam urlop 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/06/2008 12:20 am
NatusiaMK
stały bywalec

Moja mama chce być wege!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hurrraaaaaaaaa!!!!!
I to wszystko dzięki wam! Odkądjestem na forum,zaczęłam być wege tak pełną parą. Zasypuję mame przepisami,mówię o dobroczynnym wpływie tej diety i daje do spróbowania wege potrawy:) Dziś rano zrobiłam sniadanie,mama zjadła ze mną i nagle słyszę "Ja też nie bedę jadła mięsa".. jakież było moje zdziwienie!:) Mama już kiedyś próbowała,ale wybrała zły moment,była zima,mało warzyw,mało wiedziałyśmy obie o różnych produktach.Teraz gotujemy więcej i mamy mnóstwo warzyw do dyspozycji:) Mam nadzieję,że chęć na mięso nie wróci mojej mamie:) Dodatkowo ją motywuje fakt,że przy wege diecie łatwiej schudnąć,a mama zmaga się z otyłością. Teraz będziemy prowadzić zdrowy tryb życia:)

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/06/2008 4:13 pm

a ja juz zakonczylam sesje, egz z ruskiego z obu czesci 4+ a roczny z tlumaczen jako 1 na roku 5 ;D jestem zadowolona 😎 szkoda tylko ze nie mam teraz co robic w wakacje :/

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/06/2008 5:08 pm
velvet
bywalec

Kochani dziękuje Wam gorąco za życzenia. Jesteście cudowni!
Dla takich chwil warto żyć 🙂

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2008 10:10 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Moja mama chce być wege!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hurrraaaaaaaaa!!!!!

Dobra wiadomość Natusiu ! 🙂 Życzę Twojej mamie dużo samodyscypliny. Moja mama wytrzymała tylko 6 tygodni. 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2008 11:16 pm
NatusiaMK
stały bywalec

Dzięki Ayna:)
Moja mama kiedyś próbowała,ale jak juz pisałam wybrała zły moment i po dwóch tygodniach znów wróciła do mięsa. Ale mam nadzieję,że teraz wytrzyma:)

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2008 12:31 am
XcierechX
początkujący

a ja dzis wyjezdzam do Torunia :D:D do mojego Skarba :D:D: <33

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 11:04 am
rubia
forumowy expert

Weekend. Czy muszę coś dodawać? 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 10:09 pm
velvet
bywalec

Cieszę się, bo mogę spełniać marzenia.

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2008 12:52 pm
Stanisław
weteran forum

A co, zostałaś wróżką ? 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2008 1:44 pm
Deleted
forumowy expert

A ja się ciesze, bo jest szansa, że jakieś moje marzenie się spełni... no i wakacje powoli stają się coraz mniej nudne 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2008 5:51 pm
NatusiaMK
stały bywalec

Hurrraa!!! Dostałam pracę:):):):):)
Coprawda kokosów nie będzie,ale zawsze coś. I to jeszcze lekka praca. Super:)
😎

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/07/2008 6:28 pm
Strona 39 / 240 Wstecz Następny
  
Praca