Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 42 / 240 Wstecz Następny
azizan
bywalec

Mam dziś jak prawie co dzień dobry chumor 🙂

powodów jest wiele, poczynając od tego że codziennie jak wstaje rano świeci piękne słońce, i pogoda jest cudna, poprzez to, że widziałam parę osób których dawno nie widziałam , zostałam pochwalona w pracy, i jest wiele wiele innych..

a tak najbardziej to cieszy mnie weekend nad morzem, gdzie zobaczę moja rodzinę, której długo już nie widziałam. .. 🙂

i z tego wszystkiego wpadłam dziś na pomysł. nie wiem na ile wypali . mimo że staram się patrzeć na kosmetyki jaki mają skład, i czy są CF, niestety nie zawsze mi to wychodzi. postanowiłam więc robić własne kosmetyki, a przynajmniej te które potrafię. takie rzeczy jak maseczki i płukanki do włosów robie już od dawna. a teraz czas na toniki, kremy i szampony!!! dokonałam już nawet zakupu buteleczki brązowej za 2,10 do moich eksperymentów 😀 przy moich obecnych problemach ze skórą to będzie zbawienie, a ja w końcu będę spokojna o skład. mam nadzieję że mi się uda. zaczynam od poniedziałku od mydła i kremu !! trzymajcie kciuki 🙂

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2008 1:05 am
Stanisław
weteran forum

:thumbsup:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2008 1:11 am
Mayka
bywalec

Miałam dziś u dentysty leczenie kanałowe. Strasznie się bałam, ale okazało się, że znieczulenie jest tak mocne, że nic nie bolało. Cieszę się, że mam już to za sobą 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 5:47 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Biegając dziś po lesie, zauważyłam coś szaro-brązowego przebiegającego mi drogę. Myślałam z początku, że to żabka, która jednak okazała się małą myszką, nie większą od mojego kciuka 🙂 Jeszcze nigdy nie spotkałam myszy w lesie, a przynajmniej żywej. Ze strachu przede mną zaczęła wdrapywać się na drzewo, a kiedy się zbliżyłam, oddała niespodziewany, imponujący skok - 1,2m w dół, 30cm w dal, po czym czmychnęła 🙂 To było fascynujące i dało mi kopniaka energetycznego na drogę powrotną 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 8:48 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

również byłam dziś w lesie na grzybach (mały koszyk kurek zebraliśmy). las jest niesamowitym miejscem, urzeka mnie wciąż

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2008 12:37 am

również byłam dziś w lesie na grzybach (mały koszyk kurek zebraliśmy). las jest niesamowitym miejscem, urzeka mnie wciąż

Hehe, ja mam las na co dzień 😀

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2008 12:53 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

dziś z lasu przerzuciłam się na rower, po drodze dołączył się mój ukochany. Jechaliśmy sobie wzdłuż Sanu(rzeka)-piękne widoki. W sumie zrobiłam 74 km- padam z nóg, kurcze ależ mam słabą kondycję , do tego jeszcze to gorąco. Ale wiecie jaka to ogromna satysfakcja...a jakie pyszne jest teraz zimne piwo 😉
Jeszcze jedne powód do radości:tygodniowa wizyta mojej siostry- widujemy się raz na rok- jestem szczęśliwa.

Pragnę w weselniku (temat był już poruszany w marudniku- o zgrozo 😉 ) złożyć życzenia Włochatej i Fasolencji - spełnienia marzeń , serdecznych przyjaciół i umiejętności odnalezienia piękna w każdej chwili życia- tego Wam z całego serducha życzę

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2008 7:43 pm

W sumie zrobiłam 74 km- padam z nóg, kurcze ależ mam słabą kondycję , do tego jeszcze to gorąco

74 to duzo jak na amatorke. Ja jezdze czesciej na takie wycieczki, ale podobny dystans pokonuje w okolo 8 godz (lacznie z postojami ), a wyjezdzajac o 10 wracam na wieczor.

Pragnę złożyć życzenia Włochatej i Fasolencji

dziekuje w imieniu swoim i koleznaki 🙂 (chyba sie nie gniewasz Fasolencjo;)

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2008 1:22 am
Mayka
bywalec

Fasolencjo :hiya: wszystkiego naj naj naj w dniu urodzin :present: szczęścia, radości, miłości i czego tylko sobie wymarzysz.
Włochata21, tobie również ślę życzenia :present: spóźnione ale szczere. Wszystkiego najlepszego!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2008 3:32 pm
Deleted
forumowy expert

Nuuu, też się dokładam do życzeń! Twoje zdrowie! 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2008 3:43 pm
patusiek16
stały bywalec

Wszystkiego naj naj wam życzę zresztą same wiecie czego wam trzeba:D 😉

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2008 5:46 pm
Andros
bywalec

ja się weselę bo jestem już tydzień w podróży i zapowiada się, że będę jeszcze przez tydzień 😀 aktualnie znajduje się u zdrowo odżywiającej się rodziny "pół wege" (je się jak wege ale do tego ryby) i jest tak cudnie, że nie chce mi się wyjeżdżać :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2008 10:08 pm

gratuluje!! jak juz bedziesz pania prawniczka i otworzysz wlasna kancelarie, bedziesz mogla obskubywac biednych, nie znajacych sie na interpretacji przepisow szaraczkow i zbierac kokosy:P a wiec Twoj pech sie skonczyl, bo gdzies wyjawilas nam swoje marzenie,a mimo to, ziscilo sie 😛 teraz tylko staraj sie nie odpasc 😉

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2008 11:47 pm
Stanisław
weteran forum

dostałam się na prawo 😀

Gratulacje Fasolka. Tylko jak już będziesz Panią prawnik to staraj się być uczciwa bo ja kiedyś trafiłem na takiego prawnika, ktory mnie obskubał ze sporej gotówki i już nie wierzę tej grupie zawodowej. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2008 12:21 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

dostałam się na prawo 😀

Serdeczne gratulacje ! Na pewno jesteś dobrą kandydatką na prawniczkę . Twoje argumenty i siła walki zrobiły na mnie wrażenie w niektórych tematach tutaj na forum. 🙂 Powodzenia 1

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2008 3:15 pm
Strona 42 / 240 Wstecz Następny
  
Praca