Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 43 / 240 Wstecz Następny
rubia
forumowy expert

dostałam się na prawo 😀

Gratulacje, Fasol! Wierzę, że będziesz dobrym, uczciwym prawnikiem. Mój serdeczny przyjaciel z LO też skończył prawo i jest ostatnią osobą, która chciałaby kogoś oszukać czy oskubać- to taka drobna informacja dla wątpiących w to, że istnieją uczciwi przedstawiciele tego zawodu 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2008 6:08 pm
Stanisław
weteran forum

Jestem zadowolony bo ostatnio szwankowała mi kosiarka spalinowa ale dzisiaj wymieniłem świecę zapłonową na nową i teraz chodzi jak zegarek 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2008 7:19 pm
patusiek16
stały bywalec

Super ja jestem już prawie 4 miesiące 21 będę:D

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 5:12 pm
Stanisław
weteran forum

:thumbsup: Brawo Loviiso i Patusiek.
To jest pierwszy, mały kroczek na długiej, szlachetnej wegetariańskiej drodze. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 5:22 pm
patusiek16
stały bywalec

Dzięki Stanisław,masz rację oczywiście,wszystko musi mieć swój poczatek 😉

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 6:54 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Najwyższy czas, fasolencjo, ta strona to świetna sprawa 🙂

Rodzice wyjechali na weekend, brat się włóczy po kumplach. Jestem kompletnie sama w domu. Yay! Rozkosznie.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2008 1:10 am
StellaArtois
weteran forum

to ja Ciebie dodam do znajomych 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2008 4:57 pm
StellaArtois
weteran forum

Twoje porównanie z użytkownikiem Loviisa-chan wypada: fatalnie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2008 6:38 pm
StellaArtois
weteran forum

u mnie się toto nie otwiera, żeby nie było, to się pochwalę-znalazłam dom dla psa, którego niedawno znalazłam 😀 😀 😀 masło maślane, chodzi o tego psa, którego jakieś przychlasty wyrzuciły z samochodu, o którym wczesniej pisałam
P.S.mamy jeden wspólny, ale i tak jest fatalnie 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2008 7:27 pm
StellaArtois
weteran forum

będę mogła tego dopilnowac, bo to znajomi ludzie, mają 4 koty, ale pies jest młody, więc się przyzwyczają do siebie 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2008 7:35 pm
patusiek16
stały bywalec

Fajnie,że piesek znalazł dom ,bardzo mnie to cieszy.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2008 8:05 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

-znalazłam dom dla psa, którego niedawno znalazłam

To bardzo dobra wiadomość. 🙂 Szanuję Twoje zaangażowanie. Ja bym postąpiła tak samo.
Kiedyś też przygarnęłam znalezionego w lesie szczeniaczka . Był listopad a ta maleńka kruszyna tylko piszczała. Na jego skórze siedziały mocno przywarte dziesiątki pcheł , jedna przy drugiej , wyglądało to jak druga skóra. Aż mną wstrząsnęło jak to zobaczyłam. Chciały pożreć go żywcem czy co .....? Wyrósł na dużego , ślicznego kundla z długą sierścią. 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2008 11:38 pm
azizan
bywalec

wiec ja idę sobie spać, spakowana, jutro lecę do UK, na wykopaliska 🙂 pogoda w Polsce jakby mnie już przygotowywała, bo pada i pada 🙂 cieszę się zobaczę znów Londyn, miejsca które lubię 🙂 trzymajcie kciuki aby tegoroczny projekt był na tyle owocny co w zeszłym roku 🙂 do zobaczenia za miesiąc 😀

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2008 3:15 am
Mayka
bywalec

znalazłam dom dla psa, którego niedawno znalazłam

To super wiadomość, bardzo się cieszę 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2008 4:51 am
patusiek16
stały bywalec

Miło to usłyszeć jeden piesek mniej bez domku.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2008 5:24 pm
Strona 43 / 240 Wstecz Następny
  
Praca