Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 60 / 240 Wstecz Następny
rubia
forumowy expert

Dzięki, Fasolka, jedno i drugie bardzo się przyda 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2008 12:03 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

ZDAAŁAAAAAAAAAAAAAAAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wielkie gratulacje,oby tak dalej, nie trać wiary w siebie.

Uaaaaaaaaa, Ayna, zabierz mnie ze sobą

Bardzo chętnie bym się z Tobą spotkała nie tylko na stoku. 🙂 Trochę Ci zazdroszczę , mieszkasz na południu, jak dla mnie to masz jak to się mówi " rzut beretem" w góry .Kiedyś jeździłam do Gołdapi gdy naszła mnie ochota poszaleć. Ostatnio tam wielki deficyt śniegu.
A trochę fachowych rad od specjalistki z pokorą bym wysłuchała. 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2008 12:46 pm
petka
bywalec

Wesoło i gratulacjowo się zrobiło jak to w weselniku... to ja też się pocieszę... Byłam wczoraj na pilates i normalnie dziki szła...:D Dużo pozytywnej energii we mnie zagościło.. Jeee a jutro lecę do mojego Lubego no pięknie, pięknie i zza oknem słońce właśnie się pojawiło...
Czy ja już mówiłam, że jest pięknie 😀
W tym pozytywnym duchu pozdrawiam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2008 1:31 pm
Loara
forumowicz

a ja może wyjawię bardziej prozaiczny powód mojej radości- jutro już ostatni dzień przed weekendem, jeszcze tylko parę godzin nauki i wreszcie będę mieć pełne 4 dni wolnego :rotfl: a przy okazji, Wasze rady dotyczące studiów mi pomogły- chyba znalazłam coś dla siebie 😀
i nie mogłam być się nie dołączyć do gratulacji- trochę spóźnione, ale brawo Loviisa! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2008 11:56 pm
rubia
forumowy expert

och, Loviiso, łacina jest straszna

No co Ty, Fasolko, łacina jest fajna! Te wszystkie deklinacje, koniugacje, plusquamperfectum, zwariowany ablativus, itd., itp. Miałam łacinę przez całe LO i trzy semestry na studiach i, choć to było gdzieś tak przed 1. wojną światową 😛 to ciągle jeszcze co nieco pamiętam. 1. deklinację mogę wyrecytować w nocy o północy. 😀
No tak, ale zapomniałam, że ja mam małego bzika na punkcie gramatyki w językach :rotfl: , a przecież łacina gramatyką stoi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/11/2008 8:31 am
krysia
bywalec

Też miałam do czynienia z łaciną przez 4 lata w liceum najgorsza to gramatyka , życzę powodzenia 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/11/2008 1:03 pm
pawel747
bywalec

Ja miałem łacinę z prześwietną babką i było z górki; zawsze będę bardzo miło wspominać :red: Niestety, prawie nic w głowie nie zostało do dzisiaj.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/11/2008 1:26 pm
Loara
forumowicz

zainteresowała mnie etnolingwistyka- akurat coś dla takiego językoluba, jak ja 😀 łacina chyba nie jest aż tak tragiczna... sama zaczynam naukę, nie zapowiada się żadna katastrofa 🙂
a w poniedziałek jadę na lodowisko. Łyżwy łyżwy łyżwy!!! 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/11/2008 1:36 am
Loara
forumowicz

moja koleżanka miała podobny przypadek z początkującym kolegą... ale rana nie była poważna, nie minął tydzień i znowu jeżdziła, tylko że już bez kolegi 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/11/2008 1:52 pm
agata18
bywalec

oj łacina,właśnie ją mam w liceum bo jestem na profilu humanistycznym póki co jest fajna ale jak patrzyłam w podręcznik to poprostu masakra ale trzeba przyznać że język jest piękny:)
powód do radości: mama kupiła mi awokado,będą kanapeczki:)

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/11/2008 3:30 pm
agata18
bywalec

no tak ale ja mam póki co same podstawy gramatyczne:),więc taki początek zawsze będzie taki sam... 🙂

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/11/2008 3:43 pm
Loara
forumowicz

no fajna fajna, ale ta prawnicza trochę na czymś innym polega 😉

lepsza prawnicza niż podwórkowa 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/11/2008 12:39 am
Ktosiek
stały bywalec

Czuję się prawdziwie i nieuleczalnie zakochana 🙂
I to uczucie, kiedy ON mówi "kocham cię", jest nieporównywalne z niczym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/11/2008 2:16 pm
Deleted
forumowy expert

Yeah... mam dziewczyne! 😀 Cholera, ale się ciesze! Wreszcie coś się zaczyna dziać! :rotfl: Pochwalę się też, że prawdopodobnie moje wiersze będą w regiolnalnej gazecie 😉 Obecnie szukam kogoś, kto je rzetelnie oceni.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/11/2008 6:09 pm
Ktosiek
stały bywalec

Listopad miesiącem miłośći ! 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/11/2008 9:09 pm
Strona 60 / 240 Wstecz Następny
  
Praca