Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 69 / 240 Wstecz Następny
rubia
forumowy expert

Cudem uniknęłam popełnienia [b] gigantycznej [/b]gafy! Uff... czuję się lżejsza o jakieś 200kg (odkąd głaz narzutowy spadł mi z serca). Mogłam kogoś bliskiego niepotrzebnie zranić... 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2009 11:37 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ej... To chyba był toksyczny związek co? Skoro jest Ci z tym dobrze, że się rozstaliście to znaczy, że podjęłaś najwłaściwszą decyzję. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2009 8:29 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Jejku, Anaitis, tak się cieszę 🙂 bardzo mnie martwiły Twoje posty ale teraz się już cieszę, że podjęłaś decyzję z którą jest Ci dobrze i że odkrywasz świat na nowo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2009 11:43 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Lovissa, chciałam Ci podziękować za rady i te czasami ostre słowa 😉 bo to właśnie głównie Ty mnie zmotywowałaś do zmiany swojego życia.

😀 ;* no to teraz śmiało podbijaj świat : D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/02/2009 5:18 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Zapisałam się na aerobik 🙂 dziś po pierwszych zajęciach mogę stwierdzić, że warto było wydać kasę 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/02/2009 11:16 pm
melba
świeżaczek

a mnie dzis jest tak przyjemnie, bo podziwiam leciutko padajacy snieg 🙂
jakos mnie to tak radoscia napawa 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/02/2009 1:14 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Byłam prze 5 dni w domu- i przeżyłam szok: z nikim się nie pokłóciłam, nie gnębili mnie tematami, których się obawiałam i Dziadkowie polubili jaglankę 🙂 cieszę się, że mogę wrócić z domu i powiedzieć "dobrze mi z nimi było"- to bardzo ważne dla mnie.
A jutro jedziemy na 2 dni w góry do schroniska :rotfl:

anaitis91 - gratuluję z całego serca :heartpump:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/02/2009 4:43 pm
Dyzio
stały bywalec

Myślę , że zatęsknili za Tobą i uszanowali Twój styl życia. Przekonali się, że dajesz sobie radę i sposób w jaki się żywisz daje Ci siłę i zdrowie. :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/02/2009 6:09 pm
Dyzio
stały bywalec

Od rana mam doby humor mimo trzynastego w piątek :spryciarz: . I to tak bez specjalnego powodu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/02/2009 12:51 pm
rubia
forumowy expert

Skype w końcu się ze mną przeprosił i działa. Wczoraj wieczorem zapodałam sobie czterogodzinną konferencję z mężem i kolegą. Szkoda tylko, że podczas konferencji nie można używać kamery...Może za jakiś czas to się zmieni

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/02/2009 9:19 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Jestem spowrotem; nie było mnie tu miesiąc i przyznaję ,że się za Wami stęskniłam.
Widzę nowe aktywne osoby , co mnie cieszy ogromnie.
Spędziłam cudownie ferie zimowe z rodzinką na nartach. Jestem pozytywnie naładowana dzięki zmianie klimatu.
Z okazji wczorajszych Walentynek pozdrawiam wszystkich zakochanych. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 12:51 am
Dyzio
stały bywalec

Fajnie, że znowu z nami jesteś. Mam nadzieję, że aktywny wypoczynek dostarczył Ci energii na bardzo długo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 1:01 am
adamrozew
stały bywalec

W zasadzie moglbym zaczac w marudniku bo cos sie stało, ze spedzilem cały czas ze soba, ale wolę patrzeć optymistycznie. Pojechalem do Katowic (bez auta:)) do Złotego Osiołka zjadlem pyszny śniadanioobiad a wiec pasztet na ciepło z soczewicy i innych warzyw do tego sałatka z buraczków oraz druga z ziemniaków z kaparami oraz sok zurawinowy. mniam mniam. Potem zamowilem pyszny sernik oraz wino z daktyli. Nastepnie samotny zimowy spacer w Wojewodzkim Parku w Chorzowie, wizyta w centrum - Silesia, mile zakupy ubraniowe i przeczytana cala ksiazka w Empiku. W sumie potrzebowalem calego dnia dla siebie 🙂

[edytowane 15/2/2009 przez adamrozew]

[edytowane 15/2/2009 przez adamrozew]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 1:53 am
ogorek+
bywalec

coz,ja moglbym podziekowac za milo spedzone popoludnie niedzieli... w jez.niemieckim niedziela oznacza dzien"sloneczny" w doslownym przetlumaczeniu,bylem na dlugim spacerze wzdlurz rzeczki spitter...przyjemny wiaterek przy -2°C,sporo refleksji...oh jak milo jest sie kopanym przez tych,dla ktorych byloby sie w stanie sciagnac ostatnia koszule... 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 2:04 am
adamrozew
stały bywalec

Niestety masz rację ogórek+

[edytowane 15/2/2009 przez adamrozew]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 2:06 am
Strona 69 / 240 Wstecz Następny
  
Praca