Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 86 / 240 Wstecz Następny
xxl
 xxl
weteran forum

Nie pochwaliłeś się za to, że miałeś przedwczoraj urodziny 😛 Więc, wprawdzie po fakcie, ale wszystkiego naj. Przede wszystkim solidnego zdrowia - gdy ono będzie, to reszta już się sama jakoś ułoży 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2009 9:40 pm
Dyzio
stały bywalec

Ja też Ci życzę Bułek wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
Pokazałbyś się w galerii jak teraz wyglądasz 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2009 10:22 pm
bułek
forumowy expert

Serdeczne dzięki za życzenia. Nie wiedziałem, że gdzieś takie wesołe nowiny są pokazywane. Ja sam prawie o moim święcie zapomniałem. Za rok się poprawie 😀

Postaram się zrobić jakąś fotkę i wrzucę niedługo.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2009 12:08 am
Andros
bywalec

po półtora roku bycia wege, wyniki badania krwi i moczu niemal wzorowe 🙂 jedynie żelaza za mało ale mieszczę się w normie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2009 11:05 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Spóźnione życzenia dla Bułka- Micha 🙂 :present:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2009 1:07 am
xxl
 xxl
weteran forum

Po niemal dwóch latach bycia weganką po raz pierwszy w życiu poznałam osobiście kogoś "drugiego"! Niesamowite uczucie, dało mi to dziwnego, ale mega pozytywnego kopniaka energii:) To współuczestnik kursu pierwszej pomocy, który dziś nieźle zaliczyłam, nawiasem mówiąc 🙂 Od dawna chciałam wziąć w czymś takim udział i udało się. Umiem udzielać pierwszej pomocy! Od dziś noszę ze sobą wszędzie parę rękawiczek i maseczkę do sztucznego oddychania (koszt: 2 zł).

A jeden z moich szczurków przed momentem wylizał mi całą szyję i ucho... Mmmm :> Nie bez powodu nosi imię Amant... 😛

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2009 1:57 am
Dyzio
stały bywalec

[img] [/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2009 2:20 am
bułek
forumowy expert

Podwójne gratulacje 😉

z ostatniej chwili:
dodałem zdjęcie do galerii, teraz musicie poczekać aż Admin zaakceptuje; licze na [b]pozytywne[/b] komentarze 😉

Już jest. Wchodzić i komentować :D.

------

Dzisiaj tzn. 4 czerwca zaliczłem poprawkę koła z pojęć architektonicznych. Ciesze się bardzo bo już nie musze się tym zajmować. Teraz tylko napisać zaległy referat z innego przedmiotu. Na szczeście nie ma z niego egazminu wiec nie ma takiej presji. Pierwszy egzamin jest 18 czerwca - będzie raczej lajcik, drugi 25 czerwca może być gorzej, dlatego trzeba będzie przysiąść.

Ciesze się ze przeprowadze się do nowego mieszkania. Nie moge się już doczekać. W sumie ciągle w obrębie tego samego miasta ale inne środowisko. Zapraszam na parapetówę (wegetariańsko-wegańską):D

------
8 czerwca:
Jakoś mnie energia rozpiera, stałem się bardziej rozmowny, chce mi się strasznie poznawać nowe osoby (szczególnie dziewczyny). Myśle, że to z powodu polepszającej się pogody. Zeby ta euforia się szybko nie skończyła.
-------
9 czerwca:
Widze, że ostatnio tylko ja pisze posty w tym temacie. Nikt nie ma się z czego cieszyć?:P. Ciesze się, że mam praktyki w czerwcu, bo później wakacje będe miał wolne. Zanim zacząłem nie byłem do nich przekonany. Teraz siedziałbym tam godzinami. Dzisiaj robiłem porządek w muzealnym magazynie mieszczącym się na terenie jednostki wojskowej. Nigdby bym tam się nie znalazł gdyby nie te praktyki. Jest się z czego cieszyć.

[edytowane 9/6/2009 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2009 5:08 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Bułek, a gdzie mieszkasz :P? Fajnie, że Ci tak wszystko idzie, oby tak dalej 😉

A skończyłam wreszcie na zawsze pieprzone praktyki, yeah!! 😀 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2009 5:29 pm
Bellis_perennis
Famed Member

To świetnie Lovii :thumbsup:

A ja sobie kupiłam modliszki :heartpump:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2009 6:39 pm
bułek
forumowy expert

Mieszkam w Bydgoszczy.

Dzisiaj się ucieszyłem, bo kolega który jest jaroszem od kilku dobrych lat, powiedział że przechodzi na wegetarianizm (oczywiście lakto-ovo). To moja zasługa, bo podsunąłem mu adres stronki www.wegesport.pl gdzie zobaczył "pakera" który jest wege. Nastroiło go to pozytywnie :D.

P.S. Dodane są nowe zdjęcia w mojej galerii.

Enjoy;)

[edytowane 10/6/2009 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2009 7:18 pm
czapla_666
bywalec

Jest wiele powodow do radosci;) Bo trzeba cieszyc sie kazdym dniem:D Koniec roku szkolnego za tydzien;) Udalo mi sie zorganizowac oboz harcerski:) No i duuuzo jeszcze;) Ale to te najblizsze:D

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2009 9:05 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Widzę, że Bułek pozytywnie rozkręca weselnik-oby tak dalej...
U mnie dziś trochę smutawo, ale poweselić mogę się tym, że: został mi już tylko 1 egzamin, z samego rana zwyciężyłam z porannym lenistwem i biegałam nad jeziorem, z dnia na dzień jestem coraz bardziej zakochana 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2009 2:21 am
noe
 noe
rozmówca

ach ta miłość 😀 😎

ja w końcu usłyszałem, że praca (mgr) jest oki 🙂
dziś porobiłem jeszcze brakujące foty, jutro ostateczne poprawki 😉 i...
... weekend tylko dla przyjemności 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2009 2:36 am
Bellis_perennis
Famed Member

Ja też jutro robię ostatnie poprawki i w pn oddaję. 😀 tylko że nie mgr tylko licencjat 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2009 3:03 am
Strona 86 / 240 Wstecz Następny
  
Praca