Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 96 / 240 Wstecz Następny
JAGA
 JAGA
forumowy expert

1) dostałam w prezencie kafetierkę. Będę mogła się delektować pyszną kawusią 😛
2) Bardzo dobrze się ostatnio dogaduję z ludźmi...ot tak po prostu cieszą mnie inni ludzie i ich obecność (nawet jeśli jest to obecność tylko wirtualna 😉 )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/10/2009 12:09 am
Bellis_perennis
Famed Member

[b]lekki123 [/b] myślisz, że dasz radę cieniasie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/10/2009 2:30 am
lekki123
bywalec

[b]lekki123 [/b] myślisz, że dasz radę cieniasie?

daje rade to moje drugie imie 😛
obawiam sie o ciebie 😛
i nie nazywaj mnie cieniasem

Ty...Ty...TY....Blondynko :rotfl:

ta zniewaga krwi wymaga co??? :rotfl:
Come on baby light my fire

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/10/2009 7:08 pm
Sagamore
stały bywalec

zmiana czasu i godzina spania dłużej powinna odbywać się codziennie 🙂

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2009 2:40 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

zgadzam się!!!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2009 4:48 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Wczoraj odsypiałam dobry miesiąc nie spania, więc się również zgadzam 😀
Jestem szczęśliwa bez powodu 😀 Ot, tak :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2009 8:50 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Zaliczyłam psychiatrię :hiya:
I muszę się nauczyć jednego xD Podchodzę do kobiety po wpis, a kobieta się skarży, że studenci trudno przyswajają wiedzę z tego przedmiotu. I co ja na to? Że mi najbardziej wchodziła wiedza o schizofrenii katatonicznej oraz zespole maniakalno-depresyjnym xD Więc, zanim wstawiła mi ocenę, poprosiła mnie, żebym coś o nich opowiedziała xD Opowiedziała po troszku, wstawiła mi 4, mówiąc, że naciągnięte, ale i tak wiem więcej, niż większość :rotfl:
Do jutra termin oddania indeksu, a jeszcze muszę jutro polatać po uniwerku (studiuję na innej uczelni) szukając promotorki o wpis. Ale się pytałam w dziekanacie i kobieta mi powiedziała, że jak we wtorek doniosę indeks, to się nic nie stanie 😀

I zrobiłam sobie wczoraj coś fajnego, o czym nie mogę jeszcze napisać, bo najpierw chcę zadzwonić do przyjaciółki i jej to powiedzieć xD
A już bym się wszystkim chwaliła 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2009 2:45 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

czas odświeżyć Weselnik 😉
moje Kochanie jutro wraca z rodzinnych stron, 4 dni bez niego i już wariuje, miłość czy uzależnienie? 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/11/2009 11:26 pm
Nantosvelta
forumowy expert

To pewnie nadrabialiście 4dniowe zaległości ^^
Miłość uzależnia, więc czy miłość czy uzależnienie, to i tak widać, ze tęsknicie za sobą 🙂
Więcej takich par niech będzie 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2009 7:55 pm
migotka.ania
rozmówca

Jestem chora, tzn. mam gorączkę, bolą mnie mięsnie itp... I nie pomyliłam tematu, moja rodzina cały czas mnie rozśmiesza (prawie) i dlatego nadaję się w miarę do funkcjonowania. 🙂
JAGA uzależnienie w pozytywnym sensie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2009 8:50 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Dzisiaj na zajęciach teatralnych się dowiedziałam, że dziewczyna prowadząca nie je mięsa od 10 lat 😀 Od jakiegoś czasu je ryby, ale to zawsze coś 😉

I byłam u siostrzeńca i kocham go nad życie 😀 Za ten uśmiech to bym wiele oddała <3

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/11/2009 11:05 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Dostałam propozycję zagrania w musicalu ^^ Mam nadzieję, że wypali 😀 (gdybym jeszcze miała taki entuzjazm do nauki xD hihi)

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2009 1:42 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

gratuluję 🙂 jak już musical powstanie to dostanę namiary gdzie można go obejrzeć? 😉
kurcze...ale z Ciebie świetnie zdolna dziewczyna!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2009 11:19 am
Nantosvelta
forumowy expert

Dziękuję 🙂
Teraz z moimi zdolnościami gorzej, bo nie śpiewałam od wieeelu miesięcy, ale i tak mam piosenkę do nauczenia się, więc wrócę 🙂
marzenia trzeba spełniać 😀
A co do namiarów, to jak konkretnie będzie wiadomo kiedy gdzie i co i jak, to dam znać ^^
Miałam się dzisiaj uczyć. ale niedawno co wstałam i jadę po poludniu do przyjaciółki, której nie widziałam od daaawna, więc nauka jak zawsze odsunięta 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2009 2:51 pm
Frutaniva
bywalec

Nantosvelta, jaki musical? 😀

A ja ostatnio uśmicham sie do wszystkiego, mam super przyjaciół i jest po prostu pozytywnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2009 10:07 pm
Strona 96 / 240 Wstecz Następny
  
Praca