Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

jakby komus do głowy przyszło przekłuwanie języka...  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
visel
bywalec

tunele w uszach to jest ....obrzydliwe i musi bolec buheheheheheh.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2007 4:18 pm
krówka
bywalec

czemu się decydujecie na tatuaże, kolczyki, [u] dready[/u] i inne tego typu rzeczy? 😉

Dredy? Strasznie mi się zawsze podobały, uwielbiałam ludzi w dredach, z uwielbieniem wpatrywałam się w teledyski, na których były dredy i zazdrościlam strasznie tej fryzurki znajomym 🙂 Po prostu zawsze mi się podobała i się z czasem zaczęłam na nią nakręcać... aż uzbierały się pieniądze i tadam 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2007 8:39 pm
visel
bywalec

krasulko,za kilka mies.obetnij kawalek dreda i rozwal go,zdziwisz sie co bedzie w srodku 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2007 4:51 am
krówka
bywalec

rok niedługo będą miały:)
w środku nie ma nic strasznego, głównie 'na wpół zbite' włosy, może jeszcze jakieś skrawki z ubrań, ale to raczej na dredach, a nie w dredach:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2007 11:06 am

tunele w uszach to jest ....obrzydliwe i musi bolec buheheheheheh.

ee..błeheheh..zlewasz sie czy poważnie? bo juz zgupiałam:P co tu ma boleć?chodzi o to ze sukcesywnie i powoli powiekszasz dziurkę w uchu-trwa to dość długo ale jest zupełnie bezbolesne:)
a ze obrzydliwe to kwestia gustu:) moje będą pikne 😎

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2007 6:25 pm
EvilOne
stały bywalec

Mam awersje do tuneli odkąd widzialam gościa z takowymi w policzkach 😮 :casstet: ale śmiesznie piwo pił:D

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2007 6:27 pm
siwcia
stały bywalec

Mi tunele w uszach się bardzo podobają, chociaż sama sobie nie zrobię z kilku względów;P Wolę je oglądać u innych ale kolczyki na tych mlutkich wewnętrznych chrząstkach w uszach sobie zrobię, choruję już na nie od...................... 😀 🙂 A dziarę też sobie zrobię ale miejsca nie zdradzę 😛 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2007 7:44 pm

oj też planuję:D nawet wiem dokładnie co i gdzie chce-tylko z jedna na razie poczekać muszę...a szkoda;]

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2007 8:21 pm
elhija
rozmówca

ja moje tuneliki rozpycham od niedawna:-)
I super, gdyż umówiłam się z Aero na tatoo 😀 w ramach prezentu za sesję(którą mam nadzieję zaliczyć).
Dlaczego ludzie się kłują i robią tatuaże?? A dlaczego niektórzy farbują włosy? Samo z siebie wychodzi. 😉

...poi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2007 5:22 am
elhija
rozmówca

I unikać kosmetyczek i ludzi, którzy chcą kłuć pistoletem coś innego niż uszy!

...poi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2007 5:23 am
Maze
 Maze
stały bywalec

Dlaczego ludzie się kłują i robią tatuaże?? A dlaczego niektórzy farbują włosy? Samo z siebie wychodzi.

Uff, jakie szczęście że mnie taki (@#$%^) omija. Żadnego farbowania, kolczyków rozciągania uszu kawałĸów metalu w brzuchu na łokciu na brewce w pipce i @#$% wie gdzie jeszcze...wygląda na to że przyszli staruszkowie będa wyglądać milion razy bardziej upiornie niż dziesiejsi:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2007 2:44 pm
EvilOne
stały bywalec

Tak; za kilkanaście lat będzie zatrzęsienie klimatowych dziadziusiów. Marzy mi sie poprawka mojego tatuażu, tzn. rozbudowa bardziej, ale mój szef tak płaci że szkoda gadać, prędzej sama się odziaram:(

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2007 4:13 pm
elhija
rozmówca

ale będę świetną Babunią:-) może jeszcze znajdę jakiegoś fajniastego Dziadka.
Czasami chciałabym być taka bardziej "przeciętna"... Albo mieszkać w jakimś mniej przeciętnym miejscu:) Dobrze, że przynajmniej studiuję w czymś większym:D
Maze-to masz szczęście! To przychodzi niespodziewanie!! Niczym choroba... I czujesz ogromny pociąg do kolczyków, tatuaży, czasami cuttingu. Strzeż się-to podobno jest zakaźne 😉
Obecne staruszki też są super:D ten róż na głowie, albo fiolet...

...poi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2007 5:04 pm
EvilOne
stały bywalec

albo moher...

PS. Co to jest cutting? 😮

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2007 5:49 pm
visel
bywalec

naciecia na skorze.masz wzor i wycina sie.pozniej kilka tygodni wazelina,zeby blizny byly wypukle(im szersze,wieksze tym lepiej)
mozesz tez"wypalilc"wzor-zasada podobna tylko inaczej pachnie podczas zdobienia

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2007 4:03 am
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca