Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Reklama LPR  

Strona 2 / 2 Wstecz
xwegax
bywalec

LPR nie lubię i mam nadzieję, że ich pomysły to tylko kiełbasa wyborcza

chciałam natomaist powiedzieć, że nie każdy skin jest taki, jakim go opisujecie, spójrzcie w mój avatar...

jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu psów i kotów- zajrzyj http://www.brightlion.com/InHope_pl.aspx i przekonaj się sam(a), czy nie warto zmienić poglądu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/10/2006 4:15 am
TAO
 TAO
bywalec

Oczywiście, a poza tym inteligentnymi indywidualistami trudniej rządzić:) Więc lepiej przedstawić ich w złym świetle, a potem ich walkę o normalność przedstawić jako chuligańskie wybryki. Przeciętniaki są najlepsze - na tyle rozwinięte, żeby wykonywać proste polecenia, a za mało, żeby dostrzegać absurdy władzy.

Otóż i to. Wszystko na ten temat.

[edytowane 22/10/2006 od TAO]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/10/2006 8:57 pm
Admin
stały bywalec

A oto odpowiedź "zdeprawowanej młodzieży" na reklamę lpr:

[url] http://www.youtube.com/watch?v=s-PZUvP-mE4&eurl=[/url]

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2006 1:09 am
Owo
 Owo
bywalec

Temat nosi nazwę "Reklama LPR", więc można by to tu dorzucić...
[url] http://wiadomosci.onet.pl/1424166,11,item.html [/url]

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2006 7:43 pm

Ta reklama jest o tyle żałosna, że metale są pokazani tam jako zdemoralizowani idioci szkalujący dzieci, naśmiewający się ze społeczeństwa etc., a prawda jest inna, mianowicie to właśnie ludzie słuchający rocku i metalu na ogół są mądrzejsi od reszty durnego społeczeństwa. Giertych zrobił wyjątkowo nie trafioną reklamę, bo niech się przejdzie do jakiegokolwiek liceum i pogada z jakimkolwiek metalem, to odrazu rzuci mu się w oczy fakt, że gada z kimś mądrym. A potem proponuje pójście na kawkę z technomłotem w celach ogłupiających, może mu przyjdzie do głowy pomysł na nową koalicję...

On a steady diet of soda pop and Ritalin.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2006 11:52 am
kamma
stały bywalec

Temat nosi nazwę "Reklama LPR", więc można by to tu dorzucić...
[url] http://wiadomosci.onet.pl/1424166,11,item.html [/url]

Niestety, obawiam się, że sprawa gdańskiej gimnazjalistki doda Romanowi popleczników. Na onecie była sonda, czy chłopcy powinni odpowiadać za swój czyn jak osoby dorosłe. Zdecydowana większość odpowiedziała, że TAK! Tymczasem był to szczeniacki wybryk, którego efektów chłopaczkowie nie mogli przewidzieć. Moim zdaniem powinni zapłacić za swój pracą na rzecz potrzebujących, a nie poprawczakiem. Tak, żeby do końca życia nie utracili poczucia odpowiedzialności za tę śmierć. A teraz nagle wszyscy myślą, że tworzenie szkół pod specjalnym nadzorem to dobry pomysł. A jest to poroniony pomysł, ot, co! Z jednej strony Roman twierdzi, że dzięki tym szkołom uda się rozbijać gangi dzieciaków - tak, łącząc je w inne gangi. A z drugiej twierdzi, że tworzenie gimnazjów było błędem, bo "sytuacja, w której młodzież w trudnym wieku skupiamy w jednej szkole, sama w sobie rodzi problemy". Zastanów się pan nad tym, co mówisz.

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2006 12:34 pm
majunta
początkujący

Na przerwie ostatnio rozmawiałam na ten temat ze swoją polonistką( jestem w drugiej klasie gimnazjum). Byłam wtedy ubrana w glany( kupione jeszcze zanim zostałam wege) a jeśli dodam, że w/w nauczycielka też czasem glany nosi to chyba nie muszę wyjasniać do jakich wniosków doszłyśmy? Jakiś czas temu zastanawialiśmy się tez nad tym z moimi rodzicami. Wspólnie stwierdziliśmy, że nie należe do żadnej subkultury, ale mój wygląd i filozofia zdecydowanie odbiega od ,,norm" Giertycha. Cuchy to kolorowa mieszanka wszystkiego, nie jestem Chrześcijanką( najbliżej mi do panteizmu, ale nie do końca), filozofię życiową też mam własną. Czyli po prostu nadaję się jedynie do obozu izolacyjnego dla uczniów niedostosowanych społecznie( kolejny ,,genialny" pomysł ministra). Tylko, że to raczej wszechpolaków powinno sie tam pozamykać...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2006 6:14 pm
Toby
 Toby
forumowicz

_______ Tylko, że to raczej wszechpolaków powinno sie tam pozamykać... _____

________i tak powinni zrobić z Gertychem i jego MW. moja mama dodałaby jeszcze, że powinni ich rozebrać i zostawić. niech sobie pobiegają po lesie. może nauczą się na jakim etapie ewolucyjnym się znajdują.__________________________________

ciekawe naprawdę ciekawe... Co WY do nich macie? Dam sobie rękę uciąć,że nie znacie żadnego Wszechpolaka, a Wasza opinia opiera się wyłącznie na stereotypach stworzonych przed media. Co za debilizm! Zapoznajcie się pierw z deklaracją ideową MW dopiero później komentujcie. Bo tak jak oni działają (biorąc pod uwagę pozytywne akcje), Wy możecie jedynie pomażyć!
I won od LPR!! Głosowałem na tą partię!!

[edytowane 29/12/2006 od Toby]

magu- niepoprawny 'chłopiec', szczery do bólu...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2006 5:40 pm
waszakicia
stały bywalec

Toby naprawdę Ci współczujemy. Tak.. wszyscy jesteśmy z Toba.
Też bym sie załamała gdybym popełniła tak wielki błąd jak głosowanie na LPR.
Won z LPR, won z Giertychem
Won z młodzieża wszechpolską!
Aż wstyd że taki kretyn jak Roman jest w naszym rzadzie!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2006 6:39 pm
EvilOne
stały bywalec

równie dobrze ja mogę powiedzieć "głosowałam na XYZ, won od tej partii!!"
żałosne:/ fakt że Ty na tą partię głosowałeś nie zmieni zdania tysięcy jej przeciwników, a "WON" to nie do nas prosze 😮

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2006 10:33 pm
Krusto
bywalec

Toby kurwa mać!!! Nie znam wszechpolaków.. U mnie w mieście kiedyś byli ale całe szczęście nasze miasto pozbyło ich się.. Nie zapomne jak do nas do miasta przyjechała wioska Krisznowców.. Było wege żarcie, koncerty, ludzie starzy i młodzi.. aż nagle grupa 20 osób uzbrojona w kije bejsbolowe i pręty wbiegla w tłum i walili wszystkich po koleii.. Kilkanaście osób rannych w tym siedmioletnia dziewczynka dostała w głowe, mojego kolege zabrało pogotowie nieprzytomnego.. Co się okazało to byli nasi dumni Wszechpolacy których tak uwielbiasz..
Wybacz ale śmiesznie wyglądasz w moich oczach teraz 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2006 11:24 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca