Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

PREZENTY  

Strona 6 / 6 Wstecz
OlaS
 OlaS
rozmówca

"Ja też muszę zrobić jakieś rękodzieło. To jest niezły pomysł. Ale co zrobić? Podpowiedzcie."

A może: ramka do zdjęć/świeca plus świecznik/półka na książki/skrzyneczka na biżuterię. Wszystko to można wykonać siłą swych rąk. Cienkun w necie coś na pewno znajdziesz 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2012 9:20 pm
cienkun
rada starszych

Świecznik. To brzmi interesująco. Tylko żeby mi moja choroba psychiczna pozwoliła na wykonanie tego. BO ja czasem to nawet dupy nie mam siły ruszyć, żeby sobie obiad ugotować. Ale może się uda. Będzie cos oryginalnego. 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2012 10:59 pm
Nu91
 Nu91
forumowicz

ja na święta będę robić kulki i ciasteczka do kąpieli:) albo jakieś inne takie proste kosmetyki (to umiem najlepiej). Kuleczka o zapachu pomarańczy z goździkami..:)

Przyszła kosmetolog i wielbicielka zioł:)
Kocham i dostaję miłość:) W końcu ona jest najważniejsza

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/11/2012 11:51 pm
tru
 tru
stały bywalec

Kasetę ? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2012 2:20 pm
cienkun
rada starszych

Kasetę ?

Ale o so chodzi?? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2012 5:45 pm
tru
 tru
stały bywalec

Kilka postów wyżej jest kaseta Depeche Mode, to jeszcze kasety istnieją ? To ja myślałem, że płyt już nawet nie ma....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2012 7:36 pm
Gabryella
początkujący

pomyłka płytę 😉 konkretnie na blu-ray'u ale owszem kasety jeszcze istnieją

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2012 3:04 pm
pietras
forumowicz

Ja również mam z tym duży problem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2012 4:10 pm
Mango
rozmówca

A ja już w sumie mam prezenty:)

Dla taty będzie papierośnica, a w niej malutka buteleczka Becherovki
Dla mamy piękna herbatka, krem do rąk i własnoręcznie wykonana kronika "Z pamiętnika powsinogi słów kilka....";-D

Niestety, jeżeli chodzi o mnie, to bardzo nie lubię dostawać prezentów. Jestem typem minimalistycznej minimalistki, i kolejna rzecz na prawdę mnie nie uszczęśliwia.
Lepiej kupić mi dobrą herbatę, kosmetyki, których używam, albo coś do jedzenia.
Niestety...;)

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2012 8:00 pm
Mateusz91
bywalec

Nie dostałem nic, nie wręczyłem nic.

Mikołajki - śmieszny twór. Każdy dzień jest okazją na gesty i różnej maści podarunki.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2012 10:49 pm
Fatty
weteran forum

Każdy dzień jest okazją na gesty i różnej maści podarunki.

tak, ale jak jest okazja to to jakoś inaczej "smakuje". Od mojego mamowego mikołaja dostałam słodkości- podłożono mi je nad ranem do wyrka, cholernie miłe 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2012 11:15 pm
empatyczna
świeżaczek

Każdy dzień jest okazją na gesty i różnej maści podarunki.

racja, jeżeli któs jest komuś bliski każda okazja na umilenie czasu jest świetna, po co wyznaczać datę?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2012 11:21 pm
hipiska
weteran forum

tak, ale jak jest okazja to to jakoś inaczej "smakuje". Od mojego mamowego mikołaja dostałam słodkości- podłożono mi je nad ranem do wyrka, cholernie miłe 😉

Ja również;-). Dostałam bardzo drogą, fantastycznie pyszną czekoladę, której sama bym sobie raczej nie kupiła, bo jest iście rozpustna ;).
http://surovital.pl/pl/c/Czekolada/63
Ja dostałam z wiśnią acai, polecam.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2012 6:05 pm
Strona 6 / 6 Wstecz
  
Praca