Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Z kim z tego forum chcielibyście się spotkać osobiście?  

Strona 4 / 9 Wstecz Następny
visel
bywalec

to jeszcze lepiej,ze nic sie nie dzieje,zlot namiesza ludziom w glowach,wreszcie beda mieli o czym plotkowac przez nastepnych kilka dni,a z takiego plotkowania to czasem dobre rzeczy moga wyniknac

ps.jesli mialbym wybierac miedzy zlotem w miescie,a na wsi/miasteczku wybieram opcje druga

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2007 6:30 pm
Apulejusz
bywalec

Dawno nie zaglądałam na forum, więc hejka wszystkim 🙂 Hmmm... wianki w Kraku? Świetny pomysł, miło by było zobaczyć Wasze gębusie na żywo 🙂 🙂 To bierzmy sie do pracy, może jakiś plan spotkania ułożymy?

[url=http://www.forumveg.webd.pl] [img]http://www.forumveg.webd.pl/album_pic.htm?pic_id=321[/img] [/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2007 6:52 pm
Surri
bywalec

Plan spotkania...:)- bardzo rozsądnie. Więc spotkanie o konkretnej godzinie.... przykładowo 16?
spotkanie w łatwym do znalezienia dla wszystkich miejscu, np. Rynek pod pod pomnikiem Adasia?
Kto ma pomysł jaki kolejny(badź wczesniejszy) punkt planu 🙂 ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2007 7:46 pm
visel
bywalec

na planie sie pewnie skonczy,ewnetualnie zlot odbedzie sie w 3-osobowym stanie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2007 8:33 pm
vegetena
stały bywalec

Ło kurcze, wy to macie dobrze, Tylko ja na takim zadupiu chyba jestem - podlasie.
Aa, słuchajcie. A może Mazury - Przewięź i okolice, ktoś będzie? Ja na wakacjach, ale termin nie ustalony, więc 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2007 9:03 pm
visel
bywalec

noooo na mazurach jest zajebis.....,wiem bo mieszkam(przewiez nie wiem gdzie jest)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2007 1:13 am
vegetena
stały bywalec

To koło Augustowa, nad jeziorem Białym, blisko stamtąd też do Studzienicznej

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2007 1:24 am
elhija
rozmówca

visel-tutaj uwielbiają plotkować:-) Jak ja lubię przyjechać sobie na weekend i już wszyscy znajomi wiedzą, że jestem,wystarczy się przejść do miasta(tzn. na zakupy).Poczta ustna bardzo dobrze działa.
Świetnie było by się spotkać na Mazurach!! Tylko trochę daleko... A może zrobimy mały zlocik na Woodstocku? Z Piasecznem pewnie gorzej??

...poi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2007 5:29 am
vegetena
stały bywalec

Ja wolę Mazury, a najchętniej tą miejscowość - Przewięź 🙂 Tylko, żeby to było tak, że przyjedzie niemało osób. Jeśli chodzi o mnie, to w Przewięzi, Augustowie, nad Rospudą, w Studzienicznej będę. Jakby ktoś chciał, to mogę udzeilić wskazówek, co do ośrodku wypoczynkowego itp.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/06/2007 6:25 pm
visel
bywalec

50km.do augustowa mam,to niedaleko 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/06/2007 7:40 pm
vegetena
stały bywalec

Ktoś jeszcze? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2007 12:13 am
Paulina16
forumowicz

Co do mnie, to mogę wszędzie dojechać 😎 na Woodstocku pewnie będę, tylko muszę zacząć jakąś fajną ekipkę z moich okolic zgromadzić 😉
na Mazury też chętnie pojadę, oczywiście wg mnie lepiej by było pod namiotami niż w ośrodkach, lepsza atmosferka 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2007 12:21 am
vegetena
stały bywalec

W Przewięzi jest pole namiotowe "Patelnia", kilka metrów dalej piaskowa plaża, obok można wypożyczyć rower i pojechać niezłym szlakiem przez las, rano słuchać ptaków i patrzeć na parę łabędzi z pisklakami... wieczorem powiedzieć nad jeziorem, widzieć cudny zachód słońca. I muszę powiedzieć, że w ośrodkach nie jest tak źle, są domki położone niedaleko brzegu jeziora, między nimi prawie że las, inne wyżej... Cudne miejsce, w okolicy można się najeść, cudne miejsca do siedzenia na moście, patrzenia na ryby, naturę, pływania... Bardzo przyjemna atmosfera... Polecam gorąco...

[edytowane 7/6/2007 od vegetena]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2007 12:34 am
Ulka
 Ulka
bywalec

A dla mnie akurat bezposrednie spotkanie byłoby ważne gdybym szła na randkę albo jakąs akcję Drogą rozmowy na forum poznaję w ludziach to co dla mnie jest najważniejsze -ich poglądy Nie wiem np jak wyglada Maze , czy Vieselczy inni-ale akurat nie jest dla mnie wazne czy sa piękni czy przeciętni z wyglądu Ważne że to są osoby o ciekawej mentalności i że mają wiele do powiedzenia na różne tematy Bezposrednie spotkania też są oczywiście sympatyczne - takimi okazaly się i Dorota i Jarek I Siwcia, i wszystkie osoby z akcji

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2007 5:17 pm
vanityy
bywalec

Większość osobistości można podziwiać w galerii 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2007 8:07 pm
Strona 4 / 9 Wstecz Następny
  
Praca