Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

król i królowa 🙂  

Strona 5 / 5 Wstecz
Wiejka
stały bywalec

Witam..:D!!Jejq..jak mnie tu dawno nie było..:)..Dziękuję wszystkim za głosy..:)...W ogóle fajny pomysł..można sie trochę rozerwac..:)..No to chyba pora na mój wybór...Ale nie potrafie się zdecydować..:P...Dopiero weszłam.., więc narazie podaje...moje przypuszczenia..ale naprawdę uwielbiam Was wszystkich..Hm...No to królowie..:P..:Admin, Zarathos, Ritch...
a krolowe..tu to już nie mam pojecia..:)..marchewka..baardzo się przejmuje losem zwierząt i za to ją lubię.., ale uwilebiam też kamme i Asie..Srebrna i Euridice zawsze coś mądrego napiszą.....ej..nie...nie da się tak wybrać..:P...Może zróbmy bezkrólewie..:P??
Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku:P!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2007 2:51 pm
ALchemik
bywalec

z racji na to ze ten temat okres swojej "swetności" ma ju za soba , uwazam za niestosowne ciagnac go na sile , wiec mysle ze jesli ktos chce to moze glosowac do konca tygodnia ! w poniedzialek zrobie podsumowanie i wszytko sie okaze 🙂 😀 wiec zapraszam do glosowania bo czas ucieka 😛 pozdrawiam 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/01/2007 2:06 pm
ALchemik
bywalec

ojojojoj ale mnie tu dawno nie bylo ! 😮 ale mialem osatnio urwanie glowy i nie bylo jakos czasu dla forum ale teraz juz wszytko nadrabiam 🙂 ale mimo to widze ze spoleczenstwo domaga sie wynikow wiec z lekkim poslizgiem ale jednak je pzredstawiam i tu podkreslam ze po raz kolejny ku pomocy przyszli mi forumowicze i podliczyli juz wszytko i z tego miejsca wielki uklon dla kammy 🙂 dzieki wielki 🙂 A WYNIKI przedstawiaja sie nastepujaco 🙂
Królowa 🙂
o i tu mamy maly problem :p znaczy problrm ne problem 🙂 zaistniala sytuacja o ktorej orgainzaotorzy nie pomysleili i .... a zreszata sami zobaczcie 🙂
pierwsze miejsce i tytul krolowej naszeg zacnego forum zajaly ex aequo Euridice, kamma, Wiejka po 6 głosów !!! i z tego miejsca chcalbym im serdecznie pogratulowac 🙂 i zyczyc wszytkiego dobrego na nowej drodze zycia :0 niech sie wam dorze sprwauje swoj urzad 🙂 😀 a my tez tj , zwykli chlopi i chlopki mamy powod do radosci bo wkoncu co trzy glowy to nie jedna 😀 🙂
Król 🙂
a naszym forumowym krolewm zostaje bez apelacujnie ..... Jędruś 🙂 wielkie brawa dla niego 😀 i masz nie tylko powody do radosci ze Cie spoleczenstwo wybralo ale rowniez masz trzy Panie u swego boku 😀 brecedens na miare swiatowa 🙂 😀 jeszce raz serdecznie gratuluje 🙂

chcialem jeszce podkreslic ze walka o krola byla roznierz bardzo zarzarta gdyz Jedruś wygral tylko 1 glosem z naszym zacnym Adminem 🙂 wiec "walka" byla naparde zacieta 🙂 i chce podkreslic tylko ze kazdy tu jest zwyciesą 🙂 kazdy z nas robi cos dobrego i tak naparwde akzdy z nas jest krolem i krolowa swojego zycia wiec nie ma co sie pzrejmowac 🙂 😀 jeszce raz serdecznie gartuluj zwyciasca i dziekuje uzcestnika i zapraszam za rok do zabawy 😀
PS. inne funckjie w krolestwie postaram sie napisac w najblizszym czasie no chyba ze krolestwo juz sami dobiora sobie swite 😀 to juz zalezy od ich dobrej woli 😀 pozdrawiam 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2007 5:01 pm

Królem może być TAO choć to dziewczę...
A królową Owo.
Kamma może być jakimś doradcą (:

edit. buu... rozstrzygnięte...

[edytowane 7/2/2007 od ptakbezglowy]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2007 1:28 pm
euridice
stały bywalec

wedle moich wyliczen Jedruś i Admin powinni królować nam razem, obaj mają po 8 głosów 🙂 a moze się mylę? 😎

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/02/2007 11:21 am
Sima
 Sima
stały bywalec

Ja niestety nie zaglosuje na nikogo,po pierwsze nie znam osobowosci Zadnego z forumowiczów na tyle ze moglabym kogos wyroznic czy kogos skreslic,uwazam tez, ze dopoki nie pozna sie kogos osobiscie nie ma mowy o jakiejs glebszej wiedzy na temat danej osoby,a ja nie lubie strzelac w ciemno 😀
Wy jestescie tu dluzej wiec zycze milutkiej zabawy! 😉

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/02/2007 12:15 pm
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca