Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

tatuaż  

Olla
 Olla
bywalec

mam pytanko. Ma kto z Was tatuaż? a jeśli tak jaki jest rysunek? jak wygląda? opiszzie mi pliska....

zaczęłam nad tym myśleć i może się zdecyduje 🙂 napewno byłoby to coś ze zwierzakiem lub coś z naturą... ale jeszcze nic nie wiem.... 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/01/2007 8:13 pm
EvilOne
stały bywalec

był już taki temat, nie pamiętam dokładnie ale poszukaj bo niesamowita dyskusja sie wywołała;) mnóstwo osób tu ma dziary, a mój chłopak nawet całą rękę ma wytatułowaną:)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/01/2007 9:34 pm
Reiha
stały bywalec

szukałam tamtego tematu, ale bezskutecznie. Ja mam tatuaż na nodze. Wzór /tribal/ ma ok 18 cm długości. Tatuaż zrobiłam sobie prawie 4 lata temu w Sopocie. Tutaj stronka pana, który mnie tatuował: [url] http://www.seagulltattoo.pl/[/url]

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/01/2007 11:12 pm
wege
 wege
forumowicz

A ja polecałbym tatułowanie się wówczas, gdy dokładnie wiemy, co ma on przedstawiać i niesie za sobą jakieś znaczenie, odwołuje się do jakiegoś etapu w naszym życiu czy stanu ducha. A nie tatuaż dla samego tatuażu i myślenie, jaką dziarę sobie zrobić, bo chcę mieć tatuaż.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2007 4:28 pm
wrobel
bywalec

A ja prawdopodobnie nigdy nie zrobie sobie tatuażu. Kto wie moze po paru latach, moze nawet po 10, 20 znudzi mi sie i nie bede mógł nawet na niego patrzeć:o Dlatego kolczyki rulez;d niestety nie mam, a to ze względu na moją szkołe. Raczej ciężko mi by było przez to. Ale to sie zmieni 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2007 8:29 pm
vanityy
bywalec

chciała bym mieć tatoo, nosze się z tym zamiarem od dłuższego czasu:) sprezentuje sobie mały tatuażyk na wysokości karku na zakończenie szkoly ! tylko nie wiem jeszcze jak on bedzie wyglądał, ale chce by niósł ze sobą jakieś przesłanie 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2007 8:39 pm

łaaa ja bym się w życiu nie podziarała! już tyle nieudanych tatuaży widziałam... poza tym znając mnie pewnie by mi się przestał podobać po 2 tygodniach 😀

[img]http://imagegen.last.fm/pencilauto/recenttracks/luca_rudegirl.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2007 12:49 am
mokuso
bywalec

ale chce by niósł ze sobą jakieś przesłanie 😎

dla mnie tylko takie tatuaze maja sens. tatuaz powinien cos znaczyc, miec przeslanie, miec wytlumaczenie na pytanie "dlaczego wlasnie taki". ja mam 3 tatoo i kazdy ma konkretne znaczenie. mysle o czwartym...

I believe in angels

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2007 4:09 pm
ALchemik
bywalec

przeszukalem niemalze cale forum ale nie znlazlem tego drugiego a wlasciwie tego pierwszego tematu wiec wypowiem sie tu 🙂 no wiec ..... owszem , posiadam , tatuaz sztuk - 1 🙂 a bylo to takze dlugo sie odnosielm z zrobieniem sobie tatuazu ale nie moglem sie zdecydowac i wogle wogle , ale zblizala sie moja 18-nastka , wiec tak zwany przelomowy moment i pomysalem ze jest to odpowiednia chwila ! chcialem jakos utrwalic to "wydarzenie" co by mi ciagle przypominalo o tych czasach no i skoro sie zdecydowalem juz na tatuaz , przeforsowalem ten pomysl u mojej mamy , wiec nie pozostalo mi nic innego jak wybrac wzor , tz juz od dawna chodzil mi projekt pewien , nie chcialem jakiegos tribala czy cos w tym stylu ! i zdecydowalem sie na ...... dusze 🙂 tz , chinskie litery ktore oznaczaja w naszm rodzimym jezyku wlasnie ow dusze ! myslicie pewnie co to za pomysl z ta dusza ale nie ejst to tak sobie , tylko ma dla mnie glebsze znaczenie ktore narazie zostanie moja slodka tajemnica 🙂 pozdrawim 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2007 10:31 pm
Admin
stały bywalec

Hej dzieciaki, zapewne chodzi o ten temacik:
[url=modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&tid=1450]www.wegetarianie.pl/modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&tid=1450[/url]

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2007 11:13 pm
Reiha
stały bywalec

dokładnie o ten :*

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2007 4:32 am
  
Praca